Opinie AdmiralMarkets – forum komentarze

Broker AdmiralMarkets opinie naszej redakcji:

Ryzyko inwestowania na giełdzie

Zarabianie na giełdzie zawsze kojarzy się z pewnym niebezpieczeństwem, jednakże to ryzyko da się ograniczyć posiadając adekwatną wiedzę, zdolności i doświadczenie. Doświadczeni inwestorzy zawierają o wiele więcej korzystnych transakcji niż początkujący traderzy i nie jest to żaden przypadek. Nowicjusze często podejmują złe decyzje. Ponieważ nie w pełni rozumieją prawa rządzące rynkiem albo nie przeznaczają wystarczającej uwagi ważnym wydarzeniom ze świata. Właśnie te wydarzenia po krótkim okresie wpływają na zmiany wartości aktywów.

Doświadczeni gracze przez cały czas badają sytuację rynkową i podejmują decyzje opierając się na porządnych filarach. Droga od początkującego do doświadczonego inwestora najczęściej jest długa i łatwo się rozczarować nawet po wykonaniu kilku pechowych inwestycji. Zwłaszcza gdy stracimy wtedy część naszego rzeczywistego kapitału. Stąd wyśmienitym pomysłem dla początkujących traderów jest wykorzystanie konta demo do nauki platformy. Wypróbowania śmiałych strategii inwestowania oraz zyskania doświadczenia.

Największe zalety brokera AdmiralMarkets według naszej opinii

Największymi wartościami, które ma broker AdmiralMarkets są bez wątpliwości materiały treningowe. Filmy instruktażowe, prywatne wskazówki z dziedziny inwestowania, olbrzymia ilość instrumentów finansowych znacznie ułatwiają naukę. Dostępna opcja wypróbowania platformy na koncie demo oraz nawet pomocny terminarz gospodarczy. Ogromnym pozytywem brokera AdmiralMarkets jest fakt, iż dysponuje prywatną aplikację internetową. Co w dużej mierze ułatwia podejmowanie decyzji i otwieranie inwestycji. Podczas wykonywania testów przykładaliśmy nadzwyczajną uwagę na zapiski o ryzyku powiązanym z otwieraniem inwestycji. Jak również to jaki % klientów inwestujących za pośrednictwem danego brokera odnotowuje straty, niestety w wypadku tego brokera % klientów jacy notują straty jest nadzwyczaj duży.

W dodatku wyszukiwaliśmy oficjalnego konta każdego z brokerów na Facebook’u, a następnie sprawdzaliśmy wszelkie komentarze zamieszczone na takim profilu. Znaczącym detalem wykonywanego przez nas eksperymentu było zweryfikowanie wiarygodności adresu firmy każdego brokera podanego na oficjalnej witrynie. W kilku wypadkach w czasie odbywania się całego testu zdarzyło się iż pod wyznaczonym adresem nie wykryliśmy istnienia żadnej siedziby spółki, ani konkretnego biura. Całe szczęście w wypadku brokera AdmiralMarkets wymieniony adres został zaświadczony i jest wiarygodny.

Kontrakty CFD

Kontrakty różnicy cenowej, czyli “Kontrakty CFD”. Umożliwiają inwestorom zarabianie za równo na wzroście wartości aktywów, jak i na spadku. Co w przypadku giełdy klasycznej jest nierealne. Inwestor ustala kontrakt z brokerem i spekuluje czy cena wytypowanych aktywów spadnie czy wzrośnie. Jeżeli jego przypuszczenia się sprawdzą i wartość zmieni się prawidłowo z jego przewidywaniami to odnosi zysk. Kontrakty CFD umożliwiają zastosowanie dźwigni finansowej, tak zwanego “lewara” do pomnożenia swoich zysków. Większa część brokerów proponuje nowym inwestorom maksymalną dźwignie na poziomie 1:30. Niemniej jednak biegli inwestorzy mają możliwość ubiegać się o podniesie optymalnego poziomu dźwigni.

Domyślna dźwignia 1:30 powoduje iż w momencie zawierania kontraktu CFD, inwestowana przez nas kwota będzie pomnożona 30-sto krotnie. Przykładowo przelewając na konto brokera 100 zł mamy możliwość swobodnie “ulokować” 3000 zł, i od kwoty trzech tysięcy będziemy zarabiać %. Jeśli wartość zmieni się prawidłowo z naszymi przewidywaniami lub tracić jeśli się pomylimy. Inwestowanie z wykorzystaniem dźwigni finansowej jest mocno ryzykowne, jednak zapewnia możliwość na ogromny zarobek przy użyciu niewielkiej kwoty własnej. Inwestując u brokerów posiadających licencje prawne nie ma szansy ażeby się zadłużyć. Stan naszego konta giełdowego może w najgorszym przypadku zmniejszyć się do zera. Oznacza to że inwestując wyżej przytoczone 100 zł możemy stracić maksymalnie 100 zł. Nie ma możliwości aby stan konta był mniejszy od zera.

Zanim podejmiesz decyzję!

Przed podjęciem definitywnej decyzji którego brokera wybrać przeczytaj w internecie najpopularniejsze wpisy i komentarze odnośnie brokera AdmiralMarkets, lub innego który Cię przekonuje. Na naszym blogu możesz poznać opinie osób, które miały do tej pory styczność z wieloma platformami. Rekomendują bądź odradzają konkretnych brokerów. Miej na uwadze że każdy broker działający na terenie naszego kraju ma obowiązek uzyskać licencje prawne oraz zezwolenia umożliwiające pośredniczenie w podejmowaniu transakcji na terenie UE. Weź pod uwagę iż broker, który jest kontrolowany przez krajową lub europejską komisję finansową oferuje większe bezpieczeństwo twojego kapitału. Możesz też sprawdzić ranking brokerów oraz porównać swój wybór, z wyborem innych inwestorów. Dzięki temu dowiesz się jakie miejsce w rankingu zajmuje wybrany przez Ciebie broker oraz czy jest godny zaufania według innych użytkowników.

Jak założyć konto demo u brokera AdmiralMarkets

Rejestracja konta demo AdmiralMarkets przebiegła bez jakichkolwiek kłopotów jednak na stronie nie ma możliwości wybrania naszego języka. Całą rejestrację należy przeprowadzić w języku angielskim co może być utrudnieniem dla większości użytkowników. Niestety po rejestracji konta i zalogowaniu się na platformę również nie było szans przetłumaczenia języka. Zatem całą rejestrację konta demo u brokera AdmiralMarkets jak również wszystkie inwestycje musieliśmy wykonywać w języku angielskim. Było to dokuczliwe i niezbyt przyjemne ponieważ tłumacz niezbyt dobrze tłumaczy zawodowe wyrażenia podobnie jak zagadnienia giełdowe.

Przeczytanie warunków umowy w języku angielskim również było całkiem wymagające. Angielski język urzędowy jest niemożliwy do przetłumaczenia w translatorze, a warunki umowy mają niezwykle dużo stron treści. Niestety dlatego poświęciliśmy dużo czasu żeby poprawnie przełożyć i zrozumieć całą umowę.

W naszym wrażeniu warunki proponowane przez brokera AdmiralMarkets nie są najbardziej korzystne dla początkujących kontrahentów. Wielu z wypróbowanych przez nas brokerów oferuje bardziej opłacalne warunki swoim nowym klientom. Broker AdmiralMarkets nie gwarantuje bezpieczeństwa w 100% dla swoich użytkowników w każdym aspekcie, gdyż zaznacza że w niektórych wyjątkowych wypadkach, może dojść do sytuacji kiedy system “stop loss” nie zadziała zbyt szybko. Inwestorzy muszą brać pod uwagę możliwość straty swojego kapitału, mimo wykorzystywania opcji “stop loss”.

Broker AdmiralMarkets wypłata pieniędzy

Postanowiliśmy to sprawdzić i przekonać się ile czasu trwa wypłata pieniędzy od brokera AdmiralMarkets. Po pierwsze wykonaliśmy prawdziwy transfer na konto brokera AdmiralMarkets. Wpłata trafiła na konto brokera zaskakująco szybko i już po kilku dniach mieliśmy możliwość inwestować realną gotówką. Nie było także zbyt wielkich opłat ani prowizji za wykonanie wpłaty. Po kilku dobach testowania platformy przyszedł czas na wypłatę zapracowanych pieniędzy. Więc postanowiliśmy wybrać identyczną metodę wypłaty jakiej używaliśmy do wykonania pierwszej wpłaty. Mieliśmy nadzieję że wszystko pójdzie sprawnie, jednak już na samym początku spotkaliśmy się z prowizją dla pośrednika. Jak również z drobną prowizją za zlecenie przelewu.

Od chwili zlecenia transferu na rachunek bankowy musieliśmy czekać sporo ponad 3 dni. Zanim pieniądze wpłynęły na konto. W tym okresie wystosowaliśmy zapytanie do działu technicznego. Pomoc techniczna brokera AdmiralMarkets powiadomiła, iż zwłoka wynika prawdopodobnie z problemów naszego banku. W związku z tym uznajemy, że broker AdmiralMarkets w żadnym wypadku nie będzie za nie odpowiadać. Nie możemy więc jednoznacznie określić jak dużo czasu trzeba czekać na zapłatę u brokera AdmiralMarkets. Dlatego że zależnie od stosowanej metody przelewu ten czas może się różnić. W naszym wypadku wynosił niemało powyżej trzy dni. W naszym osobistym uczuciu było to zbyt długo i nie uznajemy tego za zaletę brokera AdmiralMarkets.

Jak się rozliczyć z pieniędzy zarobionych u brokera AdmiralMarkets

Zwróć uwagę iż każdy broker nalicza spread w momencie kiedy otwierasz kolejną inwestycję, jest to prowizja za pośrednictwo w nawiązaniu transakcji, na ogół jest to setny lub tysięczny % od sumy, jaką inwestujesz. Wielkość spread’u zależy jedynie od brokera i może być stała bądź zmienna. Każdy zwrot również ten z inwestycji podlega opodatkowaniu oraz należy się rozliczyć z zapracowanych w ten sposób pieniędzy, w swoim kraju podatkowym. W Polsce do rozliczenia dochodów z inwestycji na giełdzie służy PIT-38, na którym obejmowane są dochody z kapitałów finansowych oraz z odpłatnego pozyskania pochodnych instrumentów finansowych. Jeżeli nie masz pewności jak wypełnić PIT-38 możesz zasięgnąć porady doradcy prawnego czy też poszukać takiej informacji w sieci, możesz także rozliczyć się online, w takim wypadku wypełnienie PIT’u nie powinno sprawić Ci żadnych trudności.

Pytania odtyczące brokera AdmiralMarkets, na które chcemy odpowiedzieć.

Pragniemy odpowiedzieć na często zadawane pytania dotyczące brokera AdmiralMarkets, jakie odbieramy od państwa na nasz adres e-mail. Wybraliśmy jedynie te najciekawsze, ponieważ większość z nich się powtarzała:

 • Czy broker AdmiralMarkets jest wiarygodny? – w rzeczy samej podczas naszego testu nie było żadnych problemów z wypłatą pieniędzy, nie biorąc pod uwagę dość długiego czasu czekania na transfer środków.
 • AdmiralMarkets recenzje – broker AdmiralMarkets recenzje zdobywa od coraz to większej ilości znanych inwestorów. Sprawdziliśmy na kilku największych portalach poświęconych biznesowi i udało nam się odszukać mnóstwo ciekawych wiadomości jak również spostrzeżeń na temat niniejszego brokera.
 • AdmiralMarkets scam czy nie? – z całą pewnością nie jest to scam, taka firma jest zarejestrowana.
 • Konto testowe AdmiralMarkets – konto testowe jest dostępne bez konieczności dokonania wpłaty.
 • AdmiralMarkets opinie – broker AdmiralMarkets negatywne opinie na forum zdobywa bardzo sporadycznie, przeważnie są podyktowane pomyłką inwestora. Który za osobistą nietrafioną inwestycję posądza brokera, jednak duża część wypowiedzi jest pozytywna.
 • Najlepszy broker AdmiralMarkets – według naszej oceny istnieje wielu lepszych brokerów, niemniej jest to nasza własna opinia. Z całą pewnością część użytkowników może twierdzić że broker AdmiralMarkets jest najlepszy.
 • AdmiralMarkets komentarze – broker AdmiralMarkets negatywne komentarze na forum i facebook’u zdobywa nieczęsto, najczęściej użytkownicy narzekają na długi czas oczekiwania na wypłatę zapracowanych pieniędzy.
 • AdmiralMarkets konto demo – broker AdmiralMarkets udostępnia darmowe konto demo, bez żadnego limitu czasowego. Niestety po użyciu wszystkich otrzymanych środków wirtualnych, nie ma możliwości dalej z niego korzystać.

 

Emocje i stress

Emocje są częścią inwestowania na giełdzie, jednakże złe emocje i stres to najgorsi doradcy. Sama świadomość o możliwości zarobienia czy też straty znacznych pieniędzy budzi pewne nerwy. Jeżeli jednak staniesz przed wyborem “wypłacić? czy jeszcze zaczekać?”. A na szali będzie się wahać Twoje 50 tysięcy złotych to nerwy będą sięgały zenitu. To jaką decyzję wybierzesz w takiej sytuacji będzie w dużej mierze zależało od twoich emocji. Jeżeli potrafisz kontrolować swój stress i podniecenie to masz szansę stać się jednym z najlepszych inwestorów.

W internecie możesz wyszukać bardzo dużo informacji oraz książek jak poradzić sobie ze stresem. Podejmowanie znaczących decyzji, będąc pod naciskiem intensywnych emocji nie jest dobrym wyjściem, jednak to własnie na tym polega inwestowanie w kontrakty CFD. Istnieje dużo technik, które pozwalają podnieść panowanie nad stresem, a nawet kompletnie je uciszyć. Wielu profesjonalnych inwestorów propaguje na przykład medytację czy też ćwiczenie jogi.

Każda inwestycja łączy się z niebezpieczeństwem straty kapitału, przed zainwestowaniem dowolnej kwoty z nadzieją na profit, musisz niemniej jednak rozważyć czy możliwa strata tych pieniędzy w przypadku nietrafionej inwestycji nie wpłynie na poziom twojego życia. Jedną z najważniejszych zasad zawodowych traderów jest inwestowanie wyłącznie tych środków, których strata nie będzie miała żadnego wpływu dla sposobu ich istnienia. Nie inwestuj pieniędzy, które są Ci niezbędne!

Jeśli masz odłożone pieniądze, które zamierzałeś przeznaczyć np.: Na wakacje czy też lepszy samochód to również porządnie się zastanów, nim postawisz na na obrót tych pieniędzy. Stale licz się z perspektywą utraty i nigdy nie nastawiaj się na profit. Dzięki temu nigdy nie zostaniesz w ciężkiej sytuacji. Jedynie będziesz sympatycznie zaskoczony jeżeli pewna inwestycja okaże się celna i na twoje konto wpadnie dodatkowa gotówka.

Broker AdmiralMarkets materiały treningowe

Najpopularniejsi brokerzy udostępniają swoim klientom darmowe konto demo, służące do nauczenia się inwestowania, przetestowania śmiałych taktyk i wypróbowania platformy handlowej. Działa ono identycznie jak autentyczne, unikalną różnicą jest nie prawdziwa waluta. Jeśli jesteś młodym inwestorem to nie zapomnij że. “Z każdą kolejną inwestycją będziesz pozyskiwał doświadczenie oraz popełniał coraz to mniej błędów”.

Jeśli szukasz wypróbowanego brokera, kontrolowanego przez komisję finansową oraz posiadającego licencje prawne, które gwarantują jego wypłacalność, to zobacz bieżący ranking brokerów CFD. Każdy broker wspomniany w rankingu był sprawdzany i oceniany przez zespół inwestorów. Przy komponowaniu niniejszego porównania braliśmy także pod obserwację opinie i komentarze dotyczące brokera AdmiralMarkets. Odnalezione w internecie nie tylko na polskojęzycznych blogach. Ale dodatkowo na angielskich oraz niemieckich forach zadedykowanych inwestowaniu. Inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem. Więc nie inwestuj pieniędzy, których możliwa strata mogłaby odmienić jakość Twojego życia.

Pomoc i regulamin brokera AdmiralMarkets nasza opinia

Kontakt z działem technicznym brokera AdmiralMarkets był idealny, na wszelkie pytania uzyskaliśmy odpowiedzi od razu zadaniu pytania. Były to niezwykle wartościowe informacje jakie wyjaśniły wszelkie nasze niepewności. Odpowiedzi dostarczane przez dział techniczny były na dobrym poziomie.

Dodatkowo support brokera AdmiralMarkets działa nadzwyczaj prawidłowo, chat na live jest wybornym podejściem. Można otrzymać odpowiedź bardzo szybko. Po zadaniu pytania oraz szczegółowo wyłożyć swój problem pracownikowi. Podczas sprawdzania platformy pisaliśmy do supportu z zapytaniem: “W jaką metodą najlepiej wypłacić środki”. Tak aby jak najprędzej trafiły na nasze konto prywatne. Otrzymaliśmy skrupulatną odpowiedź, która na prawdę nam pomogła przy podjęciu finalnej decyzji. Pracownik supportu był bardzo uprzejmy. Na prawdę starał się pomóc oraz doradził nam najlepszą możliwą metodę wypłaty pieniędzy.

W regulaminie brokera AdmiralMarkets odszukaliśmy masę praktycznych informacji dotyczących między innymi: Instrumentów finansowych proponowanych przez brokera. Dźwigni finansowej z której mogą korzystać niedoświadczeni i profesjonalni inwestorzy, a dodatkowo wnikliwe informacje dotyczące samego brokera. Takie jak adres spółki do korespondencji, spis przydatnych numerów telefonicznych. Jak również adresów e-mail, oraz numery licencji które posiada broker.

Broker AdmiralMarkets konto demo

Nim zaczniesz inwestować w kontrakty CFD autentyczną gotówkę, powinieneś najpierw poznać platformę handlową. Możesz do tego zastosować konto demo. Broker AdmiralMarkets proponuje swoim kontrahentom bezpłatne konto demo. Zakładając takie konto będziesz posiadał do dyspozycji wszystkie narzędzia i wykresy, jakie są dostępne na prawdziwym koncie. Masz szansę również badać obecne wahania cen oraz inwestować wirtualne pieniądze w identyczny sposób jak prawdziwe.

W dowolnej chwili możesz przełączyć wersję konta na rzeczywiste. Kiedy tylko dojdziesz do wniosku że jesteś gotowy inwestować prawdziwym kapitałem. Konto demo umożliwi Ci zdobyć doświadczenie realne, a nie tylko teoretyczne. Tak jak w przypadku czytania książek o inwestowaniu czy poprzez oglądania filmów na YouTube. Jeżeli jednakże chciałbyś poznać najlepsze strategie inwestowania i zgłębić Twoją wiedzę teoretyczną, to chcemy polecić dwie książki. Zenon Komar – “Sztuka Spekulacji” oraz Jack D. Schwager – “Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami”, które mogą Ci pomóc w analizie i poznaniu reguł rządzących rynkiem.

 
 

Jeśli chcesz poznać opinie innych inwestorów na temat AdmiralMarkets, lub zastanawiasz się jakiego brokera wybrać?
To sprawdź ranking brokerów CFD 2020!
Ranking brokerów CFD Forex został stworzony przez zespół inwestorów.
W oparciu o posiadane wieloletnie doświadczenie, oraz komentarze i opinie tysięcy użytkowników na forum.


 
 

Nasza opinia o AdmiralMarkets

Witryna internetowa brokera AdmiralMarkets niezbyt nas przekonała, kolory przycisków, układ graficzny oraz kolorystyka nie są intuicyjne i mogą sprawiać mylne wrażenie początkującym inwestorom. Dodatkowo zbyt notorycznie pojawia się reklama namawiająca do wpłaty prawdziwych pieniędzy. Wedle naszego odczucia nawigacja platformy nie jest łatwa. Ogromnym kłopotem, który dodatkowo uniemożliwiał płynne korzystanie z usług brokera AdmiralMarkets był fakt iż domena przycinała się co jakiś czas, albo strasznie powoli ładowała, a nawet zawieszała.

Aczkolwiek nie winimy za to brokera AdmiralMarkets ponieważ nie możemy mieć 100% pewności czy tych problemów nie wywoływał nasz internet w redakcji lub laptop z którego wtedy korzystaliśmy. Bądź też jakiś inny element zewnętrzny nie powiązany z brokerem AdmiralMarkets taki jak kłopoty z serwerem.  Jest to jednakże wyłącznie nasza ocena, która wypływa z własnych spostrzeżeń i przemyśleń, każda osoba będzie mieć inne odczucia na temat niniejszego brokera. Uważamy więc że z tego powodu najrozsądniej zrobisz jeżeli osobiście sprawdzisz czy broker AdmiralMarkets spełnia Twoje oczekiwania.

Wedle naszej opinii broker AdmiralMarkets nie byłby najlepszym wyborem, dla początkujących i zaawansowanych inwestorów, dlatego że układ strony oraz barwa używana na niniejszej platformie mogą być nadzwyczaj konfundujące dla początkujących użytkowników. Dodatkowo niebyt pokaźna liczba analitycznych wykresów będzie znacznie utrudniać analizę rynkową zawodowym inwestorom. Broker AdmiralMarkets opinie na forum dostaje w większości pozytywne chociaż są to najczęściej bardzo płytkie komentarze w charakterze “polecam brokera AdmiralMarkets”. Nie mamy tym samym szans ocenić czy te komentarze są na prawdę autentyczne i napisane przez wielu inwestorów. Czy może jedna osoba napisała wiele takich samych opinii na temat brokera AdmiralMarkets aby namówić nowych klientów do inwestowania pieniędzy.

Broker AdmiralMarkets negatywne opinie naszego zespołu

Naszym zdaniem broker AdmiralMarkets jest bardzo dobrym pośrednikiem. Aczkolwiek ma również swoje wady, które powinno się brać pod uwagę. Przeglądając obcojęzyczne fora dla inwestorów, głównie w języku niemieckim i francuskim. Natrafiliśmy na niemało wypowiedzi o brokerze AdmiralMarkets. Opinie przeważnie były pochlebne, choć bardzo krótkie. Składające się z jednego czy też dwóch słów. Pomimo tego nieduża ilość komentarzy była krytyczna. Takie opinie studiowaliśmy szczegółowo starając się ustalić czy są one autentyczne, czy fałszywe. Spora część inwestorów była niezadowolona z czasu jaki należy czekać na wypłatę pieniędzy z konta giełdowego brokera AdmiralMarkets. Według ich oceny zostali zobowiązani zbyt długo oczekiwać nim finanse zostały zaksięgowane na ich koncie prywatnym.

Jakiego brokera wybrać?

Wybranie platformy handlowej to kluczowa decyzja każdego inwestora. Ponieważ broker pośredniczy przy dowolnej transakcji i to właśnie jemu powierzamy nasze pieniądze. Powinien w takim razie być bezpieczny oraz warty zaufania. W tym tekście spróbujemy pokazać własną opinie o brokerze AdmiralMarkets. Ale również poruszyć nieco zagadnienie zarabiania na giełdzie i inwestowania w kontrakty CFD. Wielkość kwoty którą zdecydujemy się zainwestować ma ogromne znaczenie.

Jako że im większe finanse inwestujemy, tym większa szansa na profit, lecz dodatkowo silniejszy stres. Wbrew pozorom złe emocje mogą w dużej mierze wywrzeć wpływ na nasze decyzje. Powinno się zawsze starać się zachowywać zimną krew i nie podejmować decyzji pod wpływem chwili. Umiejętność rozsądnego myślenia będąc pod naporem znacznego stresu. t niezmiernie przydatna cecha pośród wytrawnych inwestorów.

Konto Demo Broker AdmiralMarkets

Większość znanych brokerów oferuje bezpłatne konto demo, przeważnie rejestracja konta demo nie żąda sprawdzania żadnych informacji. Broker AdmiralMarkets dodatkowo nie wymaga realizowania nawet najmniejszych wpłat do aktywacji konta demo. Można w takim razie bez żadych opłat sprawdzić efektywność platformy. Prędkość egzekucji rozporządzeń i jakość połączenia z aplikacją. Bez żadnego ryzyka straty prawdziwych pieniędzy. Broker AdmiralMarkets również proponuje konto demo swoim klientom jednak stosuje ograniczenie budżetu. Znaczy to że mamy do wykorzystania z góry wyznaczoną część wirtualnej waluty. Która nie odświeża się po wyczerpaniu. Oznacza to iż po wydaniu całej kwoty musimy zdecydować czy chcemy przelać realne pieniądze na niniejszego brokera. Czy jednakże lepiej będzie przetestować kilka innych platform, zanim podejmiemy ostateczną decyzję.

Dobry broker według naszej opinii powinien posiadać odnawialne środki na koncie demo. Tak żeby każdy początkujący użytkownik miał nieograniczoną możliwość drobiazgowego wypróbowania platformy pod każdym kontem. W ciągu wykonywania testów okazało się że kilku brokerów określa w dodatku limity czasu na korzystanie z konta demo. Przeważnie był to miesiąc czasu, w czasie jakiego początkujący użytkownik musiał dać radę nauczyć się wszystkich ważnych funkcji platformy. Po tym okresie konto demo było zawieszone i nie było żadnej szansy żeby je przedłużyć. Pozostawała wtedy wyłącznie możliwość zrealizowania przelewu realnych pieniędzy. Broker AdmiralMarkets nie wykorzystuje ograniczeń czasowych na koncie demo. Mamy możliwość je użytkować aż do momentu wydania wszystkich wirtualnych pieniędzy.

Od czego zacząć?

Jeżeli jesteś początkującym inwertorem i nie masz jeszcze zbyt dużego doświadczenia w handlu. To sugerujemy abyś skupił się na jednej czy też maksymalnie dwóch kategoriach. To jakie konkretnie kategorie wybierzesz zależy jedynie od Ciebie. Jednakże pamiętaj że im bardziej uściślisz swój cel tym więcej czasu będziesz miał możliwość poświęcić na dokładną analizę obecnej sytuacji. Główne kategorie to surowce (złoto, srebro, ropa), akcje spółek (Apple, Orlen, CD Projekt), forex (USD/EUR, PLN/EUR, CHF/USD), kryptowaluty (bitcoin, ethereum, xrp), indeksy krajowe (WIG 20, USA 500, Niemcy 30) oraz towary (kawa, cukier, kukurydza). Wybierając jedną kategorię masz szansę wnikliwie przeanalizować historyczne wahania wartości i spróbować wyciągnąć wnioski. Powinieneś się zastanawiać co wpłynęło na zmianę ceny danych aktywów w przeszłości.

Jeżeli postanowisz się zająć wyłącznie jedną konkretną kategorią np. krypto-walutami, to po pewnym okresie dostrzeżesz. Dokładnie to że wszystkie informacje z kraju oraz ze świata zaczniesz analizować przez pryzmat “a jak to wpłynie na kryptowaluty”. Dzięki temu twoje następne inwestycje będą skutkiem szczegółowych przemyśleń. Już nie będą sprawą przypadku tak jak zapewne będzie na samym początku. Większość zawodowych inwestorów również wybiera tylko jedną główną kategorię, a następnie przeznacza jej nawet 80% swojego czasu i kapitału inwestycyjnego. Na całym świecie nie ma człowieka, który zna się na wszystkim, toteż wskazane jest już na samym początku wybrać jedną dziedzinę. Przeznaczyć na jej analizę maksymalnie dużo czasu, zamiast rozpraszać go między różne kategorie.

Broker AdmiralMarkets opinie na forum

Opinie na forum broker AdmiralMarkets zdobywa ze strony klientów w dużej części niezbyt dobre. Nasz zespół testował konto demo oraz konto real u brokera AdmiralMarkets przez trzy dni. Sprawdzaliśmy jak działają wpłaty i wypłaty u tego brokera oraz jakie komentarze na forum broker AdmiralMarkets zdobywa od zawodowych inwestorów.
Jeżeli poszukujesz wypróbowanego brokera. Takiego tego który zapewni Ci wypłatę w każdej sytuacji? Więc zdecyduj rozsądnie, sprawdź ranking brokerów CFD forex.
Następnie oceń jaki broker będzie dobry dla Ciebie.

Broker AdmiralMarkets oferuje inwestowanie w różne instrumenty finansowe. Takie jak: kontrakty CFD na akcje dużych spółek, kryptowaluty, towary a także Forex. Da się na nich wiele zarobić. Niemniej jednak równie szybko można stracić inwestowane środki lub też wyjść na zero. Przed przejściem do recenzji brokera AdmiralMarkets jak również wyrażenia własnej opinii na ten temat. To pragniemy najpierw przybliżyć naszym czytelnikom, na czym się skupiliśmy podczas testu. Najczęściej zadawaliśmy pytania czy broker AdmiralMarkets:

 • proponuje darmowe konto demo,
 • uzyskał wymagane licencje prawne i jest sprawdzony,
 • nie został umieszczony na listę ostrzeżeń,
 • przekonuje do wpłacania realnych pieniędzy jak również nagabuje do wykonywania znacznych wpłat,
 • Jakie opinie ma broker AdmiralMarkets na forum dla inwestorów,
 • Jakie są nasze odczucia,
 • Badalibyśmy też czy dostępny jest nasz język.

 

Wasze opinie na temat brokera AdmiralMarkets

Zanim zdecydujesz się aby przelać Twoje oszczędności na konto jakiegoś brokera. To zobacz jakie opinie o brokerze AdmiralMarkets zostawili pozostali użytkownicy forum. Najważniejsze to wybrać takiego brokera, który zapewni bezpieczeństwo i gwarancję wypłacenia pieniędzy. Nasz zespół chce podziękować za wszelkie komentarze na temat brokera AdmiralMarkets które piszecie. Wasze opinie są dla nas wielce drogocenne. Jeśli pragnąłbyś by nasz zespół przetestował nowego brokera, o którym opinii jeszcze nie posiadamy na naszym blogu. To serdecznie zachęcamy do wysyłania wiadomości e-mail z nazwą brokera i adresem jego strony internetowej.

Lista Tagów:
AdmiralMarkets opinie, AdmiralMarkets brokers, AdmiralMarkets konto demo, AdmiralMarkets komentarze, AdmiralMarkets notowania, AdmiralMarkets wypłata, AdmiralMarkets poradnik, AdmiralMarkets wypłaty, AdmiralMarkets podatek, AdmiralMarkets jak grać, AdmiralMarkets jak inwestować, AdmiralMarkets forum, AdmiralMarkets blog, AdmiralMarkets bonus, AdmiralMarkets konto testowe, AdmiralMarkets robot, AdmiralMarkets jak zacząć, AdmiralMarkets poradnik, AdmiralMarkets czy jest wypłacalny.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Irek91 pisze:

  Witajcie, mam zamiar założyć konto u brokera AdmiralMarkets ale czytałem negatywne komentarze na jego temat. Ktoś może polecić tego brokera?

 2. Grzesiek pisze:

  ogólnie nie polecam, chyba że konto demo, jak chcesz grać prawdziwymi pieniędzmi to lepiej wybierz innego brokera

 3. Maramiso pisze:

  jestem u nich od 2 tygodni i właśnie zamykam konto 🙂

 4. Popularo pisze:

  dla Polaków mają bardzo niekorzystne warunki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *