Opinie Bitfinex – forum komentarze

Broker Bitfinex opinie naszego zespołu:

Jak się rozliczyć z pieniędzy zarobionych u brokera Bitfinex

Pamiętaj że każdy broker nalicza spread w momencie kiedy otwierasz kolejną inwestycję, jest to prowizja za pośrednictwo w nawiązaniu transakcji, w większości wypadków jest to setny czy też tysięczny % od sumy, jaką inwestujesz. Wielkość spread’u zależy jedynie od brokera i może być stała bądź zmienna. Każdy zwrot także ten z inwestycji podlega opodatkowaniu oraz trzeba się rozliczyć z wypracowanych w ten sposób pieniędzy, w swoim kraju podatkowym. W Polsce do rozliczenia dochodów z inwestycji na giełdzie służy PIT-38, na którym ujmowane są dochody z kapitałów pieniężnych oraz z odpłatnego zbycia pochodnych instrumentów finansowych. Jeżeli nie masz pewności jak wypełnić PIT-38 możesz zasięgnąć rady doradcy prawnego bądź poszukać takiej informacji w sieci, możesz również rozliczyć się online, w takim wypadku wypełnienie PIT’u nie powinno sprawić Ci najmniejszych problemów.

Pytania odtyczące brokera Bitfinex, na które pragniemy odpowiedzieć.

Chcemy odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące brokera Bitfinex, jakie otrzymujemy od państwa na nasz adres e-mail. Wyłoniliśmy jedynie te najciekawsze, dlatego że większa część z nich się powtarzała:

 • Czy broker Bitfinex jest wiarygodny? – w rzeczy samej w trakcie naszego testu nie było żadnych kłopotów z wypłatą pieniędzy, nie biorąc pod uwagę dosyć długiego czasu oczekiwania na transfer środków.
 • Bitfinex recenzje – broker Bitfinex recenzje zdobywa od coraz to większej części sławnych inwestorów. Sprawdziliśmy na kilku popularnych portalach przeznaczonych biznesowi i udało nam się znaleźć mnóstwo ciekawych wiadomości jak również spostrzeżeń na temat tego brokera.
 • Bitfinex scam czy nie? – z całą pewnością nie jest to scam, taka spółka jest zarejestrowana.
 • Konto testowe Bitfinex – konto demo jest dostępne bez konieczności dokonania wpłaty.
 • Bitfinex opinie – broker Bitfinex negatywne opinie na forum dostaje bardzo rzadko, z reguły są podyktowane błędem inwestora. Który za swoją nieudaną inwestycję oskarża brokera, jednak większa część wypowiedzi jest pozytywna.
 • Najlepszy broker Bitfinex – według naszej opinii istnieje wielu lepszych brokerów, niemniej jest to nasza prywatna opinia. Z całą pewnością część osób może twierdzić że broker Bitfinex jest najlepszy.
 • Bitfinex komentarze – broker Bitfinex negatywne komentarze na forum i facebook’u dostaje nieczęsto, zazwyczaj inwestorzy narzekają na długi okres czekania na wypłatę wypracowanych pieniędzy.
 • Bitfinex konto demo – broker Bitfinex udostępnia bezpłatne konto demo, bez żadnego limitu czasowego. Niestety po wyczerpaniu wszystkich dostępnych środków wirtualnych, nie ma możliwości nadal z niego korzystać.

 

Emocje i stress

Emocje są nieodłączną częścią inwestowania na giełdzie, jednak nerwy i stres to najgorsi doradcy. Sama świadomość o możliwości zarobienia bądź straty znacznych pieniędzy pobudza pewne emocje. Jeżeli jednak staniesz przed wyborem “wypłacić? czy jeszcze zaczekać?”. A na szali będzie się wahać Twoje 50 tysięcy złotych to nerwy będą sięgały szczytu. To jaką decyzję podejmiesz w takiej sytuacji będzie w znacznej mierze zależało od twych emocji. Jeśli zdołasz kontrolować swój stress i podniecenie to masz szansę stać się jednym z najlepszych inwestorów.

W sieci masz szansę odszukać bardzo dużo poradników oraz książek jak poradzić sobie ze stresem. Podejmowanie istotnych decyzji, będąc pod wpływem intensywnych emocji nie jest najlepszym wyjściem, lecz to własnie na tym polega inwestowanie w kontrakty CFD. Istnieje dużo technik, które umożliwiają podnieść panowanie nad emocjami, a nawet zupełnie je uciszyć. Wielu zawodowych inwestorów poleca na przykład medytację czy też ćwiczenie jogi.

Każda inwestycja kojarzy się z niebezpieczeństwem utraty kapitału, przed ulokowaniem dowolnej sumy z nadzieją na zysk, musisz niemniej zastanowić się czy potencjalna strata tych pieniędzy w wypadku nietrafionej inwestycji nie wpłynie na poziom twojego życia. Jedną z najważniejszych zasad profesjonalnych traderów jest inwestowanie wyłącznie tych środków, których strata nie będzie miała żadnego wpływu dla jakości ich życia. Nie inwestuj pieniędzy, jeśli są Ci niezbędne!

Jeżeli posiadasz oszczędności, które miałeś zamiar przeznaczyć np.: Na wakacje bądź lepszy samochód to również porządnie się zastanów, zanim zdecydujesz się na obrót tych pieniędzy. Zawsze licz się z ewentualnością utraty i zupełnie nie nastawiaj się na zysk. Z racji tego w żadnym wypadku nie znajdziesz się w złej sytuacji. Jedynie będziesz mile zadziwiony jeśli któraś inwestycja okaże się trafna i na twoje konto wpadnie dodatkowa gotówka.

Broker Bitfinex materiały szkoleniowe

Najpopularniejsi brokerzy oferują swoim użytkownikom darmowe konto demo, służące do nauczenia się inwestowania, przetestowania nowych taktyk jak również sprawdzenia platformy handlowej. Działa ono tak jak prawdziwe, wyjątkową odmiennością jest wirtualna waluta. Jeśli jesteś początkującym inwestorem to nie zapomnij że. “Z każdą nową inwestycją będziesz pozyskiwał doświadczenie i popełniał coraz mniej błędów”.

Jeśli szukasz przetestowanego brokera, nadzorowanego przez komisję finansową oraz posiadającego licencje prawne, które zapewniają jego wypłacalność, to zobacz bieżący ranking brokerów CFD. Każdy broker wspomniany w rankingu był badany oraz oceniany przez wielu inwestorów. Przy konstruowaniu niniejszego rankingu braliśmy również pod uwagę opinie oraz komentarze dotyczące brokera Bitfinex. Wyszukane w necie nie tylko na polskich forach. Ale dodatkowo na angielskich i niemieckich forach poświęconych inwestowaniu. Inwestowanie stale wiąże się z ryzykiem. W związku z tym nie inwestuj pieniędzy, których ewentualna przegrana mogłaby zmienić jakość Twojego życia.

Pomoc i regulamin brokera Bitfinex nasza opinia

Kontakt z działem technicznym brokera Bitfinex był wspaniały, na wszelkie pytania otrzymaliśmy odpowiedzi już po kilku minutach. Były to na prawdę użyteczne informacje jakie wyjaśniły wszystkie nasze obiekcje. Odpowiedzi dostarczane przez zespół techniczny były na dobrym poziomie.

Także support brokera Bitfinex działa dosyć prawidłowo, czat na live jest znakomitym wyjściem. Łatwo jest otrzymać pomoc w mgnieniu oka. Po wysłaniu pytania i szczegółowo objaśnić nasz problem pracownikowi. W czasie sprawdzania platformy pisaliśmy do supportu z pytaniem: “W jaką metodą najlepiej wypłacić pieniądze”. Tak aby jak najszybciej trafiły na nasz rachunek prywatny. Dostaliśmy wnikliwą odpowiedź, która na prawdę nas wspomogła przy podjęciu finalnej decyzji. Pracownik supportu był w miarę uprzejmy. Na prawdę próbował pomóc oraz doradził nam najszybszą możliwą metodę wypłaty pieniędzy.

W regulaminie brokera Bitfinex odkryliśmy masę praktycznych informacji dotyczących między innymi: Instrumentów finansowych udostępnianych przez brokera. Dźwigni finansowej z jakiej mają szansę korzystać niedoświadczeni i profesjonalni inwestorzy, jak również wyczerpujące informacje dotyczące samego brokera. Takie jak adres instytucji do korespondencji, indeks użytecznych numerów telefonicznych. Jak również adresów e-mail, oraz numery licencji jakie posiada broker.

Broker Bitfinex konto demo

Zanim zaczniesz inwestować w kontrakty CFD faktyczną gotówkę, powinieneś wpierw zrozumieć platformę handlową. Możesz do tego użyć konto demo. Broker Bitfinex udostępnia swoim użytkownikom darmowe konto demo. Zakładając takie konto będziesz miał do dyspozycji wszystkie narzędzia i wykresy, jakie są dostępne na prawdziwym koncie. Masz szansę także śledzić aktualne wahania cen oraz inwestować wirtualne finanse w identyczny sposób jak autentyczne.

W każdej chwili zdołasz przełączyć wersję konta na autentyczne. Gdy tylko uznasz że jesteś gotowy inwestować prawdziwym kapitałem. Konto demo umożliwi Ci zdobyć doświadczenie realne, a nie tylko teoretyczne. Tak jak w przypadku czytania książek o biznesie bądź poprzez oglądania filmów na YouTube. Jeśli jednak pragnąłbyś poznać wybitne strategie inwestowania tudzież zgłębić Twoją wiedzę teoretyczną, to pragniemy zaproponować dwie książki. Zenon Komar – “Sztuka Spekulacji” oraz Jack D. Schwager – “Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami”, jakie mogą Ci pomóc w analizie i pojęciu reguł rządzących handlem.

 
 

Jeśli chcesz poznać opinie innych inwestorów na temat Bitfinex, lub zastanawiasz się jakiego brokera wybrać?
To sprawdź ranking brokerów CFD 2020!
Ranking brokerów CFD Forex został stworzony przez zespół inwestorów.
W oparciu o posiadane wieloletnie doświadczenie, oraz komentarze i opinie tysięcy użytkowników na forum.


 
 

Nasza opinia o Bitfinex

Platforma internetowa brokera Bitfinex niezbyt nas przekonała, kolory przycisków, kompozycja graficzna jak również kolor nie są intuicyjne i mogą sprawiać kłopoty nowym inwestorom. Co więcej nazbyt notorycznie wyskakuje reklama namawiająca do wpłacenia prawdziwych pieniędzy. Wedle naszego doświadczenia nawigacja strony nie jest najlepsza. Sporym problemem, który dodatkowo utrudniał spokojne korzystanie z usług brokera Bitfinex był fakt iż domena przycinała się co pewien czas, albo bardzo powoli ładowała, a nawet zawieszała.

Wprawdzie nie oskarżamy za to brokera Bitfinex dlatego że nie możemy mieć 100% pewności czy tych problemów nie wywoływał nasz internet w redakcji lub komputer z którego wtedy korzystaliśmy. Czy też jakikolwiek inny czynnik zewnętrzny nie powiązany z brokerem Bitfinex taki jak kłopoty z serwerem.  Jest to jednak wyłącznie nasza ocena, która wynika z osobistych odczuć i przemyśleń, każda osoba będzie posiadać odmienne zdanie na temat niniejszego brokera. Uważamy więc że z tego powodu najrozsądniej zrobisz jeśli sam przetestujesz czy broker Bitfinex spełnia Twoje oczekiwania.

Wedle naszej oceny broker Bitfinex nie jest najlepszym wyborem, dla nowych i profesjonalnych inwestorów, jako że układ strony jak również barwa używana na niniejszej platformie mogą być ogromnie pokrętne dla początkujących użytkowników. Natomiast niebyt pokaźna liczba analitycznych wykresów może poważnie utrudniać analizę rynkową zawodowym inwestorom. Broker Bitfinex opinie na forum otrzymuje w większości pozytywne jednakże są to zwykle bardzo płytkie komentarze z rodzaju “polecam brokera Bitfinex”. Nie mamy tym samym szans oszacować czy te komentarze są na prawdę oryginalne i pisane za sprawą wielu inwestorów. Czy może ta sama osoba umieściła wiele takich samych wpisów na temat brokera Bitfinex żeby zachęcić początkujących klientów do inwestowania pieniędzy.

Broker Bitfinex negatywne opinie naszego zespołu

Naszym zdaniem broker Bitfinex jest bardzo uczciwym pośrednikiem. Aczkolwiek ma także swoje wady, które powinno się brać pod uwagę. Przeglądając obcokrajowe fora dla inwestorów, szczególnie w języku niemieckim i francuskim. Natrafiliśmy na niemało wpisów o brokerze Bitfinex. Opinie w większości były korzystne, jednakże bardzo krótkie. Składające się z jednego ewentualnie dwóch słów. Jednak niewielka ilość opinii była negatywna. Takie opinie studiowaliśmy wnikliwie starając się określić czy są one autentyczne, czy też fałszywe. Spora grupa inwestorów była niezadowolona z czasu jaki trzeba czekać na wypłatę pieniędzy z konta inwestycyjnego brokera Bitfinex. Wedle ich opinii zostali zobowiązani zbyt długo czekać nim finanse trafiły na ich konto prywatne.

Jakiego brokera wybrać?

Wybranie platformy handlowej to najbardziej istotna decyzja dla nowego inwestora. Jako że broker pośredniczy przy każdej transakcji i to właśnie jemu powierzamy nasze pieniądze. Powinien więc być bezpieczny jak również warty zaufania. W tym materiale chcemy przedstawić własną opinie o brokerze Bitfinex. Aczkolwiek dodatkowo dotknąć nieco zagadnienie zarabiania na giełdzie oraz inwestowania w kontrakty CFD. Wielkość kwoty którą postanowimy zainwestować ma gigantyczne znaczenie.

Jako że im większe pieniądze inwestujemy, tym większa szansa na zysk, lecz dodatkowo silniejszy stres. Wbrew pozorom nerwy mogą w znacznym stopniu wywrzeć wpływ na nasze wybory. Warto zawsze starać się zachowywać zimną krew oraz nie podejmować decyzji pod wpływem chwili. Sztuka racjonalnego myślenia będąc pod wpływem dużego stresu. t bardzo atrakcyjna cecha wśród profesjonalnych inwestorów.

Konto Demo Broker Bitfinex

Większość znanych brokerów udostępnia bezpłatne konto demo, zazwyczaj rejestracja konta demo nie potrzebuje sprawdzania nawet podstawowych danych. Broker Bitfinex dodatkowo nie wymaga realizowania jakichkolwiek wpłat do aktywacji konta demo. Można w związku z tym bez żadnych wydatków sprawdzić efektywność platformy. Szybkość egzekucji zobowiązań oraz stabilność połączenia z aplikacją. Bez nawet najmniejszego niebezpieczeństwa straty realnych pieniędzy. Broker Bitfinex również proponuje konto demo swoim klientom chociaż wykorzystuje ograniczenie budżetu. Oznacza to że posiadamy do wykorzystania z góry ustaloną kwotę wirtualnej waluty. Która nie odnawia się po wyczerpaniu. Znaczy to iż po wykorzystaniu całej kwoty musimy zadecydować czy chcemy poświęcić prawdziwe pieniądze dla niniejszego brokera. Czy jednak lepiej będzie przetestować kilka innych platform, zanim podejmiemy końcową decyzję.

Optymalny broker naszym zdaniem powinien udostępniać odnawialne środki na koncie demo. Tak ażeby każdy niedoświadczony użytkownik miał nieograniczoną możliwość drobiazgowego wypróbowania platformy pod każdym kontem. W trakcie wykonywania testów okazało się że kilku brokerów ustala w dodatku limity czasowe na korzystanie z konta demo. Z reguły był to miesiąc czasu, w trakcie jakiego początkujący inwestor musiał dać radę nauczyć się wszelkich znaczących funkcji platformy. Po tym czasie konto demo było wstrzymane i nie było żadnej możliwości żeby je przedłużyć. Pozostawała wówczas tylko opcja zrealizowania przelewu autentycznych pieniędzy. Broker Bitfinex nie stosuje ograniczeń czasowych na koncie demo. Możemy je używać aż do momentu wykorzystania wszystkich wirtualnych pieniędzy.

Od czego zacząć?

Jeśli jesteś nowym inwertorem i nie masz jeszcze zbyt wielkiego doświadczenia w handlu. To sugerujemy ażebyś skupił się na jednej lub maksymalnie dwóch kategoriach. To jakie konkretnie kategorie wybierzesz zależy jedynie od Ciebie. Niemniej jednak pamiętaj że im bardziej uściślisz swój cel tym więcej czasu będziesz miał możliwość poświęcić na wnikliwą analizę obecnej sytuacji. Główne kategorie to surowce (złoto, srebro, ropa), akcje firm (Apple, Orlen, CD Projekt), forex (USD/EUR, PLN/EUR, CHF/USD), kryptowaluty (bitcoin, ethereum, xrp), indeksy krajowe (WIG 20, USA 500, Niemcy 30) jak również towary (kawa, cukier, kukurydza). Wybierając konkretną kategorię masz szansę wnikliwie przeanalizować historyczne wahania wartości i spróbować wyciągnąć wnioski. Powinieneś się zastanawiać co powodowało zmianę wartości danych aktywów w przeszłości.

Jeśli zdecydujesz się zająć wyłącznie jedną konkretną kategorią np. krypto-walutami, to po pewnym czasie zaobserwujesz. Dokładnie to że każde informacje z kraju jak również ze świata zaczniesz analizować przez pryzmat “a jak to wpłynie na kryptowaluty”. Z racji tego twoje następne inwestycje będą efektem dokładnych przemyśleń. Już nie będą kwestią przypadku tak jak zapewne będzie na samym początku. Większość doświadczonych inwestorów także preferuje tylko jedną kluczową kategorię, a następnie poświęca jej nawet 80% swojego czasu i kapitału inwestycyjnego. Na całym świecie nie ma człowieka, który zna się na wszystkim, wobec tego warto już na samym początku wybrać jedną dziedzinę. Poświęcić na jej analizę maksymalnie dużo czasu, zamiast rozdzielać go między różne kategorie.

Broker Bitfinex opinie na forum

Opinie na forum broker Bitfinex zdobywa od strony użytkowników raczej negatywne. Nasza redakcja testowała konto demo oraz konto real u brokera Bitfinex przez dwa dni. Sprawdzaliśmy jak działają wpłaty i wypłaty u tego brokera oraz jakie komentarze na forum broker Bitfinex zdobywa od najlepszych inwestorów.
Jeśli chcesz znaleźć sprawdzonego brokera. Takiego który zagwarantuje Tobie wypłatę środków w każdej sytuacji? Więc wybieraj mądrze, sprawdź ranking brokerów CFD forex.
Następnie wybierz który broker będzie najlepszy dla Twojej strategii inwestowania.

Broker Bitfinex umożliwia inwestowanie w przeróżne instrumenty finansowe. Takie jak: kontrakty CFD na akcje potężnych spółek, kryptowaluty, surowce i Forex. Jest szansa na nich niemało zarobić. Jednakże podobnie szybko można stracić inwestowane środki bądź wyjść na zero. Zanim przejdziemy do opisu brokera Bitfinex oraz wyrażenia własnej oceny na jego temat. To chcemy najpierw przybliżyć naszym czytelnikom, na czym się skupiliśmy podczas testu. Najczęściej zadawaliśmy pytania czy broker Bitfinex:

 • posiada darmowe konto demo,
 • ma niezbędne licencje prawne i jest pewny,
 • nie został umieszczony na listę ostrzeżeń,
 • namawia do wpłacania prawdziwych pieniędzy i motywuje do wykonywania znaczących wpłat,
 • Jakie opinie ma broker Bitfinex na forum biznesowym,
 • Jakie są nasze przejścia,
 • Sprawdzaliśmy również czy dostępny jest Język ojczysty.

 

Niebezpieczeństwo inwestowania na giełdzie

Zarabianie na giełdzie wiecznie kojarzy się z pewnym niebezpieczeństwem, wprawdzie to ryzyko można ograniczyć posiadając dobrą wiedzę, umiejętności oraz praktykę. Doświadczeni inwestorzy zawierają o wiele więcej intratnych transakcji aniżeli nowi traderzy i nie jest to żaden przypadek. Początkujący notorycznie podejmują chybione decyzje. Ponieważ nie całkiem rozumieją prawa rządzące giełdą ewentualnie nie poświęcają adekwatnej uwagi znaczącym wydarzeniom ze świata. Właśnie te wydarzenia po jakimś czasie oddziaływają na wahania wartości aktywów.

Profesjonalni gracze stale oceniają sytuację rynkową i podejmują decyzje opierając się na potężnych filarach. Droga od nowego do doświadczonego inwestora najczęściej jest długa i łatwo się źle nastawić zaledwie po wykonaniu kilku nieudanych inwestycji. Zwłaszcza kiedy stracimy wówczas część naszego rzeczywistego kapitału. Zatem idealnym pomysłem dla niedoświadczonych traderów jest zastosowanie konta demo do nauczenia się platformy. Wypróbowania innowatorskich metod inwestowania i zdobycia doświadczenia.

Największe zalety brokera Bitfinex w naszej opinii

Największymi wartościami, które posiada broker Bitfinex są bez wątpienia materiały treningowe. Filmy instruktażowe, indywidualne porady z dziedziny inwestowania, spora liczba instrumentów finansowych znacznie ułatwiają naukę. Dostępna opcja wypróbowania platformy na koncie demo i całkiem przydatny kalendarz gospodarczy. Solidnym pozytywem brokera Bitfinex jest fakt, że posiada osobistą aplikację internetową. Co wysoce upraszcza podejmowanie decyzji i otwieranie inwestycji. W toku wykonywania testów zwracaliśmy wyjątkową uwagę na zapiski o ryzyku powiązanym z zawieraniem inwestycji. Jak również to jaki % użytkowników inwestujących za pośrednictwem danego brokera odnotowuje straty, niestety w przypadku tego brokera % kontrahentów, którzy odnotowują straty jest niestety wysoki.

Mało tego szukaliśmy oficjalnego konta każdego z brokerów na Facebook’u i studiowaliśmy wszelkie komentarze znajdujące się na takim profilu. Znaczącym punktem przeprowadzanego przez nas eksperymentu było zweryfikowanie wiarygodności adresu spółki każdego brokera zamieszczonego na oficjalnej witrynie. W kilku przypadkach w czasie odbywania się całego testu zdarzyło się iż pod zamieszczonym adresem nie znaleźliśmy żadnej siedziby organizacji, ani fizycznego biura. Jednakże w wypadku brokera Bitfinex zamieszczony adres został potwierdzony i jest prawdziwy.

Kontrakty CFD

Kontrakty różnicy cenowej, nazywane również “Kontrakty CFD”. Umożliwiają inwestorom zarabianie za równo na zwiększeniu wartości aktywów, jak i na zmniejszeniu. Co w przypadku giełdy klasycznej jest nierealne. Inwestor otwiera kontrakt z brokerem i określa czy wartość wytypowanych aktywów zmaleje czy wzrośnie. Jeśli jego przypuszczenia się sprawdzą i wartość zmieni się odpowiednio z jego spekulacjami to odnotowuje korzyść. Kontrakty CFD pozwalają na zastosowanie dźwigni finansowej, tak zwanego “lewara” do pomnożenia swoich zysków. Większa część brokerów proponuje młodym inwestorom maksymalną dźwignie na poziomie 1:30. Jednakże profesjonalni inwestorzy mają możliwość ubiegać się o zwiększenie maksymalnego poziomu dźwigni.

Domyślna dźwignia 1:30 oznacza że w momencie otwierania kontraktu CFD, inwestowana przez nas kwota będzie pomnożona 30 razy. Przykładowo przelewając na rachunek rozliczeniowy brokera 100 zł mamy możliwość dowolnie “ulokować” 3000 zł, i od kwoty trzech tysięcy będziemy zyskiwać %. Jeśli cena zmieni się słusznie z naszymi spekulacjami lub tracić jeżeli popełnimy błąd. Inwestowanie z użyciem dźwigni finansowej jest całkiem ryzykowne, niemniej zapewnia możliwość na gigantyczny zarobek przy użyciu niedużej kwoty własnej. Inwestując u brokerów posiadających licencje prawne nie ma opcji ażeby się zadłużyć. Stan naszego konta giełdowego może w najgorszym wypadku spaść do zera. Oznacza to że inwestując wyżej przytoczone 100 zł możemy stracić maksymalnie 100 zł. Nie ma możliwości ażeby stan konta był mniejszy od zera.

Zanim podejmiesz decyzję!

Przed podjęciem końcowej decyzji którego brokera wybrać zobacz w sieci najpopularniejsze wpisy i komentarze odnośnie brokera Bitfinex, lub innego który Cię interesuje. Na naszym blogu możesz poznać opinie osób, które miały do tej pory styczność z wieloma platformami. Rekomendują lub odradzają konkretnych brokerów. Miej na uwadze że każdy broker działający na terenie naszego kraju ma obowiązek posiadać licencje prawne oraz zezwolenia umożliwiające pośredniczenie w podejmowaniu transakcji na terenie UE. Weź pod uwagę że broker, który jest monitorowany przez krajową czy też europejską komisję finansową zapewnia większe bezpieczeństwo twojego kapitału. Możesz też sprawdzić ranking brokerów oraz porównać swój wybór, z wyborem innych inwestorów. Dzięki temu dowiesz się które miejsce w rankingu osiągnął wytypowany przez Ciebie broker i czy jest warty zaufania według innych użytkowników.

Jak założyć konto demo u brokera Bitfinex

Rejestracja konta demo Bitfinex odbyła się bez jakichkolwiek problemów aczkolwiek na witrynie nie ma możliwości wybrania naszego języka. Całą rejestrację trzeba przeprowadzić w języku angielskim co zapewne będzie utrudnieniem dla poniektórych osób. Niestety po założeniu konta i zalogowaniu się na platformę także nie było możliwości wybrania języka. Toteż pełną rejestrację konta demo u brokera Bitfinex jak również wszystkie inwestycje musieliśmy wykonywać w języku angielskim. Było to uciążliwe oraz niezbyt przyjemne ponieważ translator niezbyt dobrze tłumaczy wyrafinowane powiedzenia jak również zagadnienia giełdowe.

Przeczytanie warunków umowy w języku angielskim także było dosyć skomplikowane. Angielski język urzędowy jest ciężki do przetłumaczenia w translatorze, a warunki umowy mają niezwykle dużo stron treści. Niestety z tego powodu straciliśmy dużo czasu aby stosownie przetłumaczyć i pojąć całą umowę.

W naszym odczuciu warunki oferowane przez brokera Bitfinex nie są najbardziej korzystne dla początkujących klientów. Wielu spośród przetestowanych przez nasz zespół brokerów proponuje bardziej interesujące warunki swoim nowym kontrahentom. Broker Bitfinex nie gwarantuje bezpieczeństwa w 100% dla swoich klientów w każdej sprawie, gdyż podkreśla że w co poniektórych rzadkich wypadkach, może dojść do sytuacji kiedy system “stop loss” nie zadziała zbyt szybko. Inwestorzy muszą brać pod uwagę możliwość utraty swojego kapitału, pomimo używania opcji “stop loss”.

Broker Bitfinex wypłata pieniędzy

Postanowiliśmy to przetestować i przekonać się ile czasu trwa wypłata pieniędzy od brokera Bitfinex. Po pierwsze przeprowadziliśmy realny przelew na konto brokera Bitfinex. Wpłata dotarła na konto brokera bardzo szybko i już po kilku dniach mogliśmy inwestować rzeczywistą gotówką. Nie było również nazbyt znacznych opłat ani prowizji za realizację wpłaty. Po wielu dobach testowania platformy nadszedł czas na wypłatę zapracowanych pieniędzy. Więc wybraliśmy taką samą metodę wypłaty której używaliśmy do przeprowadzenia pierwszej wpłaty. Mieliśmy nadzieję że wszystko pójdzie szybko, jednakże już na samym początku spotkaliśmy się z prowizją dla pośrednika. Jak również z niebyt dużą opłatą za realizacja transferu pieniędzy.

Od momentu zlecenia przelewu na rachunek prywatny musieliśmy czekać dużo ponad 3 dni. Nim środki znalazły się na koncie. W tym czasie wystosowaliśmy pytanie do zespołu technicznego. Pomoc techniczna brokera Bitfinex stwierdziła, iż zwłoka wynika prawdopodobnie z problemów naszego banku. W związku z tym uznajemy, że broker Bitfinex w żadnym razie nie może za nie odpowiadać. Nie możemy w związku z tym jednoznacznie określić jak dużo czasu należy czekać na zapłatę u brokera Bitfinex. Dlatego że zależnie od stosowanej metody transferu ten czas może się różnić. W naszym wypadku wynosił sporo ponad trzy dni. W naszym wrażeniu było to o wiele za długo i nie uznajemy tego za zaletę brokera Bitfinex.

Wasze opinie na temat brokera Bitfinex

Nim zdecydujesz się żeby przelać swoje oszczędności na konto jakiegoś brokera. To zobacz jakie opinie o brokerze Bitfinex mają pozostali użytkownicy forum. Najważniejsze żeby wybrać takiego brokera, który zapewni bezpieczeństwo i gwarancję wypłacenia pieniędzy. Nasz zespół chce podziękować za wszystkie komentarze na temat brokera Bitfinex jakie piszecie. Wasze opinie są dla nas wybitnie wartościowe. Jeżeli pragnąłbyś by nasz zespół sprawdził nowego brokera, o którym opinii jeszcze nie posiadamy na naszym blogu. To serdecznie zachęcamy do napisania wiadomości e-mail z nazwą brokera i adresem jego strony internetowej.

Lista Tagów:
Bitfinex opinie, Bitfinex brokers, Bitfinex konto demo, Bitfinex komentarze, Bitfinex notowania, Bitfinex wypłata, Bitfinex poradnik, Bitfinex wypłaty, Bitfinex podatek, Bitfinex jak grać, Bitfinex jak inwestować, Bitfinex forum, Bitfinex blog, Bitfinex bonus, Bitfinex konto testowe, Bitfinex robot, Bitfinex jak zacząć, Bitfinex poradnik, Bitfinex czy jest wypłacalny.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Pablo92 pisze:

  witam, testował ktoś Bitfinex? jakie opinie macie o tym brokerze?

 2. Numizmatyk pisze:

  kiepski broker nie polecam, duże spready

 3. Dragon pisze:

  hej, grałem u nich kilka miesięcy, na początku wszystko było okej, ale teraz zaczęły się problemy z wypłatami

 4. Baniu1991 pisze:

  Do tej pory korzystałem z ich usług, ale teraz zaczęły się jakieś cyrki i szukam czegoś innego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *