Opinie Bossa – forum komentarze

Broker Bossa opinie naszego zespołu:

Broker Bossa wypłata pieniędzy

Postanowiliśmy to przetestować i przekonać się ile mniej więcej trwa wypłata pieniędzy od brokera Bossa. Wpierw przeprowadziliśmy realny transfer na konto brokera Bossa. Wpłata trafiła na konto brokera niezwykle szybko i już po kilku dobach mogliśmy inwestować rzeczywistą gotówką. Nie było również nazbyt wielkich opłat ani prowizji za wykonanie wpłaty. Po kilku dniach testowania platformy nastał czas na wypłatę zdobytych pieniędzy. Więc zdecydowaliśmy się wybrać identyczną metodę wypłaty której używaliśmy do dokonania pierwszej wpłaty. Mieliśmy nadzieję że wszystko pójdzie gładko, choć już na samym początku spotkaliśmy się z prowizją dla pośrednika. Jak również z drobną prowizją za dokonanie przelewu.

Od chwili zlecenia transferu na rachunek w naszym banku musieliśmy czekać wiele ponad 3 dni. Zanim pieniądze wpłynęły na konto. W tym okresie skierowaliśmy pytanie do zespołu technicznego. Pomoc techniczna brokera Bossa oznajmiła, iż opóźnienie wynika zapewne z ograniczeń naszego banku. W związku z powyższym twierdzimy, że broker Bossa w żadnym razie nie będzie za nie odpowiadać. Nie możemy w następstwie tego jednoznacznie określić jak wiele czasu należy oczekiwać na zapłatę u brokera Bossa. Dlatego że zależnie od wybranej metody przelewu ten czas może się różnić. W naszym przypadku wynosił niemało powyżej trzy dni. W naszym uczuciu było to nazbyt długo i nie uznajemy tego za zaletę brokera Bossa.

Jak się rozliczyć z pieniędzy zarobionych u brokera Bossa

Zwróć uwagę że każdy broker nalicza spread w momencie gdy podejmujesz nową inwestycję, jest to prowizja za pośrednictwo w zawarciu transakcji, na ogół jest to setny lub tysięczny % od sumy, którą inwestujesz. Wysokość spread’u zależy jedynie od brokera i może być stała bądź zmienna. Każdy zysk również ten z inwestycji podlega opodatkowaniu oraz trzeba się rozliczyć z zapracowanych w ten sposób pieniędzy, w swoim kraju podatkowym. W Polsce do rozliczenia dochodów z inwestycji na giełdzie służy PIT-38, na którym ujmowane są dochody z kapitałów finansowych oraz z odpłatnego pozyskania pochodnych instrumentów finansowych. Jeśli nie wiesz jak wypełnić PIT-38 możesz zasięgnąć rady doradcy prawnego lub poszukać takiej informacji w internecie, możesz także rozliczyć się online, w takim wypadku wypełnienie PIT’u nie powinno sprawić Ci najmniejszych problemów.

Pytania odtyczące brokera Bossa, na które pragniemy odpowiedzieć.

Chcielibyśmy odpowiedzieć na przeważnie zadawane pytania dotyczące brokera Bossa, jakie odbieramy od państwa na nasz adres e-mail. Wyłoniliśmy jedynie te najciekawsze, ponieważ większość z nich się powtarzała:

 • Czy broker Bossa jest wiarygodny? – w rzeczy samej w ciągu naszego testu nie było żadnych problemów z wypłatą pieniędzy, nie biorąc pod uwagę całkiem długiego czasu oczekiwania na transfer środków.
 • Bossa recenzje – broker Bossa recenzje dostaje od coraz to większej ilości słynnych inwestorów. Sprawdziliśmy na kilku popularnych portalach poświęconych biznesowi i udało nam się znaleźć mnóstwo ciekawych treści jak również spostrzeżeń na temat tego brokera.
 • Bossa scam czy nie? – z całą pewnością nie jest to scam, taka firma jest zarejestrowana.
 • Konto testowe Bossa – konto testowe jest udostępniane bez potrzeby dokonania wpłaty.
 • Bossa opinie – broker Bossa negatywne opinie na forum zdobywa bardzo rzadko, zwykle są spowodowane pomyłką inwestora. Który za własną pechową inwestycję wini brokera, jednak większa część komentarzy jest pozytywna.
 • Najlepszy broker Bossa – według naszej opinii istnieje wielu lepszych brokerów, jednak jest to nasza własna opinia. Z całą pewnością część osób może uważać że broker Bossa jest najlepszy.
 • Bossa komentarze – broker Bossa negatywne komentarze na forum i facebook’u otrzymuje rzadko, w większości wypadków klienci narzekają na długi czas oczekiwania na wypłatę zarobionych pieniędzy.
 • Bossa konto demo – broker Bossa udostępnia bezpłatne konto demo, bez żadnego limitu czasowego. Niestety po wykorzystaniu wszystkich otrzymanych środków wirtualnych, nie da się dalej z niego korzystać.

 

Emocje i stress

Emocje są częścią inwestowania na giełdzie, lecz złe emocje i stres to najgorsi doradcy. Sama myśl o możliwości zarobienia bądź straty wielkich pieniędzy budzi pewne emocje. Jednak gdy staniesz przed wyborem “wypłacić? czy jeszcze zaczekać?”. A na szali będzie się wahać Twoje 50 tysięcy złotych to emocje będą sięgały szczytu. To jaką decyzję wybierzesz w takiej sytuacji będzie w dużej mierze zależało od twoich emocji. Jeżeli potrafisz kontrolować swój stress i emocje to masz okazję zostać jednym z najwybitniejszych inwestorów.

W sieci masz możliwość znaleźć bardzo dużo informacji oraz książek jak poradzić sobie ze stresem. Podejmowanie istotnych decyzji, będąc pod naciskiem intensywnych nerwów nie jest dobrym wyjściem, lecz to własnie na tym polega inwestowanie w kontrakty CFD. Istnieje dużo technik, które pozwalają podnieść kontrolę nad nerwami, a nawet całkowicie je stłumić. Wielu zawodowych inwestorów propaguje na przykład medytację czy też ćwiczenie jogi.

Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem utraty kapitału, przed zainwestowaniem dowolnej kwoty z nadzieją na profit, musisz jednak rozważyć czy potencjalna strata tych pieniędzy w wypadku nietrafionej inwestycji nie wpłynie na poziom twojego życia. Jedną z najistotniejszych reguł zaawansowanych traderów jest inwestowanie wyłącznie tych środków, których strata nie będzie miała żadnego wpływu dla sposobu ich życia. Nie inwestuj pieniędzy, jeżeli są Ci niezbędne!

Jeżeli masz odłożone pieniądze, które zamierzałeś wydać np.: Na odpoczynek albo lepszy samochód to również dobrze się zastanów, nim zdecydujesz się na obrót tych pieniędzy. Zawsze licz się z alternatywą straty oraz zupełnie nie nastawiaj się na korzyść. Z racji tego w żadnym wypadku nie zostaniesz w ciężkiej sytuacji. Jedynie będziesz mile zaskoczony jeżeli któraś inwestycja okaże się udana i na twoje konto wpadnie dodatkowa kwota.

Broker Bossa materiały szkoleniowe

Najlepsi brokerzy proponują swoim klientom bezpłatne konto demo, służące do nauki inwestowania, sprawdzenia nowych strategii i sprawdzenia platformy handlowej. Działa ono identycznie jak autentyczne, pojedynczą odmiennością jest wirtualna waluta. Jeśli jesteś nowym inwestorem to weź pod uwagę że. “Z każdą następną inwestycją będziesz nabywał doświadczenie i popełniał coraz to mniej błędów”.

Jeżeli szukasz sprawdzonego brokera, monitorowanego przez komisję finansową i posiadającego licencje prawne, które zapewniają jego wypłacalność, to zobacz najnowszy ranking brokerów CFD. Każdy broker wspomniany w rankingu był badany oraz oceniany przez zespół inwestorów. Przy tworzeniu niniejszego zestawienia wzięliśmy także pod obserwację opinie oraz komentarze dotyczące brokera Bossa. Odnalezione w internecie nie tylko na polskojęzycznych blogach. Ale także na angielskich oraz niemieckich forach zadedykowanych biznesowi. Inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem. Wobec tego nie inwestuj pieniędzy, których ewentualna utrata zdołałaby obniżyć jakość Twojego życia.

Pomoc i regulamin brokera Bossa nasza opinia

Kontakt z działem technicznym brokera Bossa był idealny, na wszelkie zapytania uzyskaliśmy odpowiedzi po krótkiej chwili. Były to bardzo przydatne informacje jakie rozwiały wszystkie nasze obiekcje. Odpowiedzi udzielane przez dział techniczny były na dobrym poziomie.

Również support brokera Bossa działa bardzo porządnie, czat na live jest doskonałym rozwiązaniem. Można uzyskać pomoc bardzo szybko. Po wysłaniu pytania i szczegółowo wytłumaczyć swój problem pracownikowi. W trakcie testowania platformy pisaliśmy do supportu z pytaniem: “W jaki sposób najlepiej wypłacić środki”. Tak żeby jak najprędzej dotarły na nasze konto prywatne. Otrzymaliśmy gruntowną odpowiedź, która niezwykle nam pomogła przy podjęciu finalnej decyzji. Pracownik supportu był całkiem uprzejmy. Na prawdę starał się pomóc oraz doradził nam najbardziej atrakcyjną akceptowalną metodę wypłaty pieniędzy.

W regulaminie brokera Bossa odszukaliśmy mnóstwo pożytecznych wiadomości dotyczących między innymi: Instrumentów finansowych oferowanych przez brokera. Dźwigni finansowej z której mają szansę korzystać początkujący i zawodowi inwestorzy, a dodatkowo istotne informacje odnoszące się do samego brokera. Takie jak adres instytucji do korespondencji, rejestr użytecznych numerów telefonicznych. Jak również adresów e-mail, a nawet numery licencji które posiada broker.

Broker Bossa konto demo

Zanim zaczniesz inwestować w kontrakty CFD autentyczną gotówką, powinieneś w pierwszej kolejności poznać platformę handlową. Możesz do tego posłużyć się kontem demo. Broker Bossa oferuje swoim klientom darmowe konto demo. Zakładając takie konto będziesz otrzymywał do dyspozycji wszelkie narzędzia i wykresy, jakie są oferowane na prawdziwym koncie. Będziesz mógł również badać obecne wahania cen i inwestować wirtualne pieniądze w jednakowy sposób jak realne.

W każdej chwili zdołasz przełączyć wersję konta na realne. Jeśli tylko dojdziesz do wniosku że jesteś gotowy inwestować realnym kapitałem. Konto demo pozwoli Ci uzyskać doświadczenie praktyczne, a nie tylko teoretyczne. Tak jak w wypadku czytania książek o inwestowaniu bądź poprzez oglądania filmów na YouTube. Jeżeli jednak chciałbyś zrozumieć wybitne strategie inwestowania tudzież zgłębić Twoją wiedzę teoretyczną, to pragniemy zaproponować dwie książki. Zenon Komar – “Sztuka Spekulacji” oraz Jack D. Schwager – “Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami”, które mogą Ci pomóc w analizie i zrozumieniu zasad rządzących rynkiem.

 
 

Jeśli chcesz poznać opinie innych inwestorów na temat Bossa, lub zastanawiasz się jakiego brokera wybrać?
To sprawdź ranking brokerów CFD 2020!
Ranking brokerów CFD Forex został stworzony przez zespół inwestorów.
W oparciu o posiadane wieloletnie doświadczenie, oraz komentarze i opinie tysięcy użytkowników na forum.


 
 

Nasza opinia o Bossa

Domena internetowa brokera Bossa niezbyt nam się spodobała, barwy przycisków, kompozycja graficzna jak również kolor nie są intuicyjne i mogą sprawiać kłopoty nowym inwestorom. Prócz tego nazbyt często pojawia się reklama namawiająca do przelewu rzeczywistych pieniędzy. Według naszego uczucia nawigacja strony nie jest najlepsza. Ogromnym problemem, który dodatkowo ograniczał spokojne korzystanie z usług brokera Bossa był fakt że strona przycinała się co jakiś czas, albo niezwykle powoli ładowała, a nawet zawieszała.

Jednak nie oskarżamy za to brokera Bossa gdyż nie mamy 100% pewności czy tych problemów nie sprawiał nasz internet w redakcji lub komputer z którego w tamtym okresie korzystaliśmy. Bądź też jakikolwiek inny element zewnętrzny nie związany z brokerem Bossa taki jak problemy z serwerem.  Jest to niemniej jednak wyłącznie nasza opinia, która wynika z własnych spostrzeżeń i przemyśleń, każda osoba może posiadać odmienne zdanie na temat niniejszego brokera. Uważamy więc że z tego powodu najrozsądniej zrobisz jeśli osobiście sprawdzisz czy broker Bossa spełnia Twoje oczekiwania.

Wedle naszej oceny broker Bossa nie jest najlepszym wyborem, dla nowych i profesjonalnych inwestorów, gdyż układ strony jak również kolorystyka stosowana na niniejszej platformie mogą być bardzo konfundujące dla początkujących kontrahentów. Dodatkowo niebyt wysoka ilość detalicznych wykresów będzie poważnie ograniczać analizę rynkową doświadczonym inwestorom. Broker Bossa opinie na forum otrzymuje w większości korzystne chociaż są to zwykle bardzo krótkie komentarze w charakterze “polecam brokera Bossa”. Nie mamy w związku z tym możliwości ocenić czy te komentarze są na prawdę prawdziwe i umieszczone przez wielu inwestorów. Czy może ta sama osoba napisała kilkanaście takich samych wpisów na temat brokera Bossa żeby przekonać początkujących klientów do inwestowania pieniędzy.

Broker Bossa negatywne opinie naszego zespołu

Według nas broker Bossa jest bardzo dobrym pośrednikiem. Niemniej jednak ma także swoje wady, które powinno się brać pod uwagę. Przeglądając zagraniczne fora dla inwestorów, szczególnie w języku niemieckim i francuskim. Natrafiliśmy na masę wypowiedzi o brokerze Bossa. Opinie w większości były korzystne, niemniej nadzwyczaj krótkie. Składające się z jednego lub dwóch słów. Niemniej jednak mała część opinii była krytyczna. Takie opinie czytaliśmy wnikliwie starając się określić czy są one rzeczywiste, czy też fałszywe. Spora ilość inwestorów była niezadowolona z okresu jaki należy oczekiwać na wypłatę pieniędzy z konta inwestycyjnego brokera Bossa. Wedle ich opinii zostali zobowiązani nazbyt długo oczekiwać nim pieniądze trafiły na ich konto prywatne.

Jakiego brokera wybrać?

Wybranie platformy handlowej to najważniejsza decyzja dla nowego inwestora. Ponieważ broker pośredniczy przy każdej transakcji i to właśnie jemu przekazujemy nasze pieniądze. Musi zatem być pewny oraz warty zaufania. W tym artykule pragniemy przedstawić naszą opinie o brokerze Bossa. Ale również dotknąć nieco zagadnienie zarabiania na giełdzie i inwestowania w kontrakty CFD. Wielkość kwoty którą zdecydujemy się zainwestować ma duże znaczenie.

Ponieważ im większe środki inwestujemy, tym większa szansa na profit, ale dodatkowo mocniejszy stres. Wbrew pozorom emocje mogą znacznie wpłynąć na nasze wybory. Wskazane jest zawsze starać się zachowywać zimną krew i nie rozstrzygać decyzji pod wpływem chwili. Umiejętność racjonalnego myślenia będąc pod naciskiem dużego stresu. t niezwykle korzystna cecha wśród profesjonalnych inwestorów.

Konto Demo Broker Bossa

Większość popularnych brokerów oferuje darmowe konto demo, zwykle rejestracja konta demo nie żąda sprawdzania nawet podstawowych danych. Broker Bossa dodatkowo nie wymaga realizowania jakichkolwiek wpłat do aktywacji konta demo. Można więc bez żadych opłat wypróbować skuteczność platformy. Prędkość egzekucji zobowiązań oraz stabilność połączenia z aplikacją. Bez nawet najmniejszego niebezpieczeństwa straty rzeczywistych pieniędzy. Broker Bossa również dostarcza konto demo swoim użytkownikom aczkolwiek stosuje ograniczenie budżetu. Oznacza to że dostajemy do wykorzystania z góry wyznaczoną ilość wirtualnej waluty. Która nie odnawia się po wyczerpaniu. Znaczy to że po wydaniu całej sumy musimy postanowić czy chcemy wpłacić realne pieniądze dla tego brokera. Czy może lepiej będzie sprawdzić parę innych platform, nim podejmiemy definitywną decyzję.

Optymalny broker według naszej opinii powinien udostępniać odnawialne pieniądze na koncie demo. Tak by każdy niedoświadczony użytkownik miał bezgraniczną możliwość gruntownego wypróbowania platformy pod dowolnym kontem. W trakcie przeprowadzania testów okazało się że kilku brokerów ustanowiło na dodatek limity czasowe na korzystanie z konta demo. W większości wypadków był to miesiąc czasu, na przestrzeni jakiego nowy inwestor musiał dać radę nauczyć się wszelkich znaczących funkcji platformy. Po tym okresie konto demo było zawieszone i nie było żadnej możliwości żeby je przedłużyć. Zostawała wówczas jedynie opcja dokonania przelewu rzeczywistych pieniędzy. Broker Bossa nie wykorzystuje ograniczeń czasowych na koncie demo. Możemy je wykorzystywać aż do momentu wykorzystania wszystkich wirtualnych pieniędzy.

Od czego zacząć?

Jeśli jesteś początkującym inwertorem i nie masz jak na razie zbyt dużego doświadczenia w handlu. To proponujemy byś skoncentrował się na jednej bądź maksymalnie dwóch kategoriach. To jakie dokładnie kategorie wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie. Niemniej pamiętaj że im bardziej uściślisz swój cel tym więcej czasu będziesz mógł przeznaczyć na wnikliwą analizę obecnej sytuacji. Najważniejsze kategorie to surowce (złoto, srebro, ropa), akcje firm (Apple, Orlen, CD Projekt), forex (USD/EUR, PLN/EUR, CHF/USD), kryptowaluty (bitcoin, ethereum, xrp), indeksy krajowe (WIG 20, USA 500, Niemcy 30) oraz towary (kawa, cukier, kukurydza). Wybierając jedną kategorię będziesz mógł wnikliwie przeanalizować historyczne wahania cen i spróbować wyciągnąć wnioski. Powinieneś się zastanawiać co określało zmianę wartości danych aktywów w przeszłości.

Jeżeli zdecydujesz się zająć tylko jedną konkretną kategorią np. krypto-walutami, to po pewnym okresie zaobserwujesz. Dokładnie to że wszystkie informacje z kraju oraz ze świata zaczniesz analizować przez pryzmat “a jak to wpłynie na kryptowaluty”. Z racji tego twoje kolejne inwestycje będą owocem szczegółowych przemyśleń. Już nie będą sprawą przypadku tak jak zapewne będzie na samym początku. Znaczna część profesjonalnych inwestorów także wybiera tylko jedną główną kategorię, a następnie poświęca jej nawet 80% swojego czasu oraz kapitału inwestycyjnego. Na całym świecie nie ma człowieka, który zna się na wszystkim, dlatego warto już na samym początku wybrać jedną dziedzinę. Przeznaczyć na jej analizę maksymalnie dużo czasu, zamiast rozpraszać go pomiędzy wszelkie inne kategorie.

Broker Bossa opinie na forum

Opinie na forum broker Bossa otrzymuje od kontrahentów w większości niezbyt dobre. Nasza redakcja testowała konto demo oraz konto real u brokera Bossa przez pięć dni. Sprawdzaliśmy jak działają wpłaty i wypłaty u tego brokera oraz jakie komentarze na forum broker Bossa zdobywa od profesjonalnych inwestorów.
Jeśli chciałbyś znaleźć przetestowanego brokera. Takiego jaki zapewni Ci wypłatę w dowolnej sytuacji? Więc wybieraj rozsądnie, sprawdź ranking brokerów CFD forex.
Następnie zdecyduj jaki broker będzie perfekcyjny dla Twojej strategii inwestowania.

Broker Bossa umożliwia inwestowanie w różne aktywa. Między innymi: kontrakty CFD na akcje znaczących firm, kryptowaluty, surowce oraz Forex. Da się na nich mnóstwo zarobić. Jednakże podobnie szybko można stracić inwestowane finanse czy też wyjść na zero. Zanim przejdziemy do opisu brokera Bossa jak również wyrażenia własnej oceny na jego temat. To chcemy najpierw przybliżyć naszym czytelnikom, na czym się skupiliśmy podczas testu. Najczęściej zadawaliśmy pytania czy broker Bossa:

 • posiada bezpłatne konto demo,
 • ma wymagane licencje prawne i jest bezpieczny,
 • nie jest umieszczony na listę ostrzeżeń,
 • zachęca do wpłaty realnych pieniędzy i nakłania do robienia dużych wpłat,
 • Jakie opinie ma broker Bossa na forum dla inwestorów,
 • Jakie są nasze odczucia,
 • Badalibyśmy też czy jest dostępny Język ojczysty.

 

Ryzyko inwestowania na giełdzie

Inwestowanie na giełdzie wiecznie łączy się z jakimś ryzykiem, jednak to ryzyko da się obniżyć posiadając adekwatną wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie. Profesjonalni inwestorzy podejmują sporo więcej pożądanych transakcji niż początkujący traderzy i nie jest to żaden przypadek. Początkujący często wybierają niepoprawne decyzje. Ponieważ nie do końca spostrzegają zasady rządzące rynkiem lub nie poświęcają wystarczającej uwagi znaczącym wydarzeniom ze świata. Właśnie te wydarzenia po jakimś czasie oddziaływają na zmiany wartości aktywów.

Doświadczeni gracze wciąż analizują sytuację rynkową i podejmują decyzje opierając się na pewnych podstawach. Droga od początkującego do doświadczonego inwestora przeważnie jest długa i łatwo się zrazić już po podjęciu kilku nieudanych inwestycji. Zwłaszcza gdy utracimy wtedy część naszego realnego kapitału. Toteż wyśmienitym pomysłem dla nowych traderów jest zastosowanie konta demo do nauczenia się platformy. Przetestowania rozmaitych taktyk inwestowania oraz uzyskania doświadczenia.

Największe zalety brokera Bossa według naszej opinii

Największymi wartościami, jakie ma broker Bossa są bez wątpienia artykuły szkoleniowe. Filmy instruktażowe, indywidualne porady z dziedziny inwestowania, gigantyczna część instrumentów finansowych znacznie ułatwiają naukę. Alternatywa wypróbowania platformy na koncie demo jak również nadzwyczaj przydatny kalendarz gospodarczy. Dużym plusem brokera Bossa jest fakt, iż posiada osobistą aplikację internetową. Co wysoce ułatwia podejmowanie decyzji i wykonywanie inwestycji. W czasie wykonywania testów zwracaliśmy dużą uwagę na informację o niebezpieczeństwu powiązanym z otwieraniem inwestycji. Jak również to jaki % klientów inwestujących za pośrednictwem danego brokera odnotowuje straty, niestety w wypadku tego brokera % kontrahentów jacy odnoszą straty jest nadzwyczaj duży.

W dodatku wyszukiwaliśmy oficjalnego konta każdego z brokerów na Facebook’u, a następnie odczytywaliśmy wszelkie komentarze znajdujące się na takim profilu. Ważnym czynnikiem realizowanego za naszą sprawą testu było zweryfikowanie wiarogodności adresu firmy każdego brokera zamieszczonego na oficjalnej stronie. W kilku wypadkach na przestrzeni trwania całego testu zdarzyło się że pod wskazanym adresem nie wyszukaliśmy żadnej siedziby organizacji, ani konkretnego biura. Jednakże w przypadku brokera Bossa wymieniony adres został potwierdzony i jest wiarygodny.

Kontrakty CFD

Kontrakty różnicy cenowej, inaczej “Kontrakty CFD”. Umożliwiają inwestorom zarabianie za równo na zwiększeniu cen aktywów, jak i na spadku. Co w przypadku giełdy standardowej jest nierealne. Inwestor otwiera kontrakt z brokerem, a następnie rozważa czy wartość wytypowanych aktywów zmaleje czy wzrośnie. Gdy jego przypuszczenia się sprawdzą i cena zmieni się prawidłowo z jego przewidywaniami to odnosi zysk. Kontrakty CFD oferują użycie dźwigni finansowej, tak zwanego “lewara” do pomnożenia swoich zysków. Większość brokerów udostępnia początkującym inwestorom maksymalną dźwignie na poziomie 1:30. Niemniej jednak zawodowi inwestorzy mogą ubiegać się o zwiększenie stosowanego poziomu dźwigni.

Domyślna dźwignia 1:30 oznacza że w momencie otwierania kontraktu CFD, inwestowana przez nas kwota będzie pomnożona 30-sto krotnie. Na przykład przelewając na rachunek rozliczeniowy brokera 100 zł możemy swobodnie “ulokować” 3000 zł, i od kwoty trzech tysięcy będziemy zyskiwać %. Jeżeli wartość zmieni się adekwatnie z naszymi przewidywaniami albo tracić jeżeli popełnimy błąd. Inwestowanie z wykorzystaniem dźwigni finansowej jest całkiem ryzykowne, lecz zapewnia perspektywę na niewiarygodny zwrot przy użyciu nieznacznej kwoty własnej. Inwestując u brokerów posiadających licencje prawne nie ma możliwości aby się zadłużyć. Stan naszego konta giełdowego może w najgorszym przypadku spaść do zera. Świadczy to że inwestując wyżej przytoczone 100 zł możemy stracić maksymalnie 100 zł. Nie ma możliwości aby stan konta był mniejszy od zera.

Zanim podejmiesz decyzję!

Przed podjęciem końcowej decyzji jakiego brokera wybrać zobacz w sieci najpopularniejsze wpisy i komentarze odnośnie brokera Bossa, lub innego który Cię interesuje. Na tym blogu możesz poczytać opinie osób, które miały już styczność z wieloma platformami. Polecają lub odradzają konkretnych brokerów. Miej na uwadze że każdy broker działający na terenie naszego kraju ma obowiązek zdobyć licencje prawne oraz zezwolenia umożliwiające pośredniczenie w podejmowaniu transakcji na terenie UE. Weź pod uwagę iż broker, który jest monitorowany przez krajową albo europejską komisję finansową gwarantuje większe bezpieczeństwo twojego kapitału. Możesz także prześledzić ranking brokerów oraz skonfrontować Twój wybór, z wyborem zawodowych inwestorów. Dzięki temu dowiesz się które miejsce w rankingu zajmuje wytypowany przez Ciebie broker i czy jest godny zaufania według innych użytkowników.

Jak założyć konto demo u brokera Bossa

Rejestracja konta demo Bossa przebiegła bez jakichkolwiek kłopotów jednakże na witrynie nie ma możliwości wybrania naszego języka. Całą rejestrację należy wykonać w języku angielskim co może być kłopotem dla poniektórych osób. Niestety po stworzeniu konta i zalogowaniu się na platformę również nie było szans przemiany języka. W związku z tym całą rejestrację konta demo u brokera Bossa jak również wszystkie inwestycje musieliśmy wykonywać w języku angielskim. Było to problematyczne oraz niezbyt przyjemne gdyż tłumacz niezbyt dobrze translatuje profesjonalne powiedzenia podobnie jak zagadnienia giełdowe.

Przeczytanie warunków umowy w języku angielskim również było dosyć utrudnione. Angielski język urzędowy jest niemożliwy do przełożenia w translatorze, a warunki umowy mają bardzo dużo stron tekstu. Niestety z tej przyczyny poświęciliśmy nie mało godzin żeby stosownie przełożyć oraz pojąć całą umowę.

W naszym odczuciu warunki proponowane przez brokera Bossa nie są interesujące dla nowych inwestorów. Wielu z wypróbowanych przez nasz zespół brokerów proponuje bardziej atrakcyjne warunki swoim nowym klientom. Broker Bossa nie gwarantuje bezpieczeństwa w 100% dla swoich klientów w każdym aspekcie, gdyż zaznacza że w poniektórych wyjątkowych przypadkach, może dojść do sytuacji kiedy system “stop loss” nie zadziała odpowiednio szybko. Inwestorzy muszą brać pod uwagę możliwość utraty swojego kapitału, mimo używania opcji “stop loss”.

Wasze opinie na temat brokera Bossa

Zanim zdecydujesz się żeby przelać Twoje oszczędności na rachunek rozliczeniowy jakiegoś brokera. To sprawdź jakie opinie o brokerze Bossa mają inni użytkownicy forum. Najważniejsze to wybrać takiego brokera, który zapewni bezpieczeństwo oraz gwarancję wypłacenia pieniędzy. Nasz zespół pragnie podziękować za wszelkie komentarze na temat brokera Bossa które piszecie. Wasze opinie są dla nas niezwykle cenne. Jeśli chciałbyś żeby nasz zespół wypróbował nowego brokera, o którym opinii jeszcze nie posiadamy na naszym blogu. To serdecznie zachęcamy do napisania wiadomości e-mail z nazwą brokera i adresem jego strony internetowej.

Lista Tagów:
Bossa opinie, Bossa brokers, Bossa konto demo, Bossa komentarze, Bossa notowania, Bossa wypłata, Bossa poradnik, Bossa wypłaty, Bossa podatek, Bossa jak grać, Bossa jak inwestować, Bossa forum, Bossa blog, Bossa bonus, Bossa konto testowe, Bossa robot, Bossa jak zacząć, Bossa poradnik, Bossa czy jest wypłacalny.

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. Piotrek44 pisze:

  Polecacie Bossa? komentarze które ludzie piszą na forum niezbyt mnie zachęcają… jak jest na prawdę?

 2. Krzysiu pisze:

  No niestety ja nie mogę polecić, miałem problem podczas rejestracji, support w ogóle nie chciał pomóc

 3. Dudek pisze:

  Dobry broker tylko pod krypto, jak ktoś chce inwestować w inne rzeczy to nie polecam

 4. Krokus pisze:

  dużo błędów, wolno się ładuje strona

 5. P_Dubiel pisze:

  mi się nie podoba, strona wygląda jakby była niedokończona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *