Opinie DAX – forum komentarze

Broker DAX opinie naszej redakcji:

Jak założyć konto demo u brokera DAX

Rejestracja konta demo DAX przebiegła bez żadnych kłopotów choć na stronie nie ma możliwości wybrania naszego języka. Całą rejestrację trzeba przeprowadzić w języku angielskim co jest kłopotem dla większości osób. Niestety po założeniu konta i zalogowaniu się na platformę również nie było szans przetłumaczenia języka. Dlatego pełną rejestrację konta demo u brokera DAX jak również wszystkie inwestycje musieliśmy przeprowadzać w języku angielskim. Było to dokuczliwe i niezbyt przyjemne jako że tłumacz niezbyt dobrze tłumaczy fachowe wyrażenia i zagadnienia giełdowe.

Przeczytanie warunków umowy w języku angielskim również było bardzo trudne. Angielski język urzędowy jest niemożliwy do przełożenia w translatorze, a warunki umowy mają niezwykle dużo stron treści. Niestety z tej przyczyny poświęciliśmy dużo godzin ażeby odpowiednio przetłumaczyć i pojąć całą umowę.

W naszym wrażeniu warunki oferowane przez brokera DAX nie są opłacalne dla początkujących kontrahentów. Wielu z wypróbowanych przez nasz zespół brokerów oferuje bardziej atrakcyjne warunki swoim nowym użytkownikom. Broker DAX nie zaręcza bezpieczeństwa w 100% dla swoich klientów pod każdym względem, ponieważ zaznacza że w niektórych rzadkich przypadkach, może dojść do sytuacji gdy system “stop loss” nie zadziała błyskawicznie. Inwestorzy muszą brać pod uwagę możliwość przegranej swojego kapitału, mimo wykorzystywania opcji “stop loss”.

Broker DAX wypłata pieniędzy

Zadecydowaliśmy się to sprawdzić i przekonać się ile mniej więcej trwa przelew pieniędzy od brokera DAX. Po pierwsze wykonaliśmy prawdziwy transfer na rachunek brokera DAX. Wpłata dotarła na konto brokera bardzo szybko i już po kilku dobach mogliśmy inwestować prawdziwą gotówką. Nie było również nazbyt wielkich opłat ani prowizji za realizację wpłaty. Po paru dniach sprawdzania platformy nadszedł czas na wypłatę zdobytych pieniędzy. Więc wybraliśmy tą samą metodę wypłaty której używaliśmy do dokonania pierwszej wpłaty. Mieliśmy nadzieję że wszystko pójdzie szybko, jednakże już na samym początku spotkaliśmy się z prowizją dla pośrednika. Jak również z niebyt dużą opłatą za wykonanie przelewu.

Od momentu zlecenia transferu na konto prywatne musieliśmy oczekiwać dużo ponad 3 dni. Nim finanse znalazły się na koncie. W tym okresie skierowaliśmy zapytanie do działu technicznego. Pomoc techniczna brokera DAX oznajmiła, iż zwłoka wynika zapewne z problemów naszego banku. W związku z powyższym twierdzimy, że broker DAX w żadnym wypadku nie jest za nie odpowiedzialny. Nie możemy z tej przyczyny jednoznacznie określić jak wiele czasu należy czekać na wypłatę u brokera DAX. Dlatego że zależnie od wybranej metody przelewu ten czas może się różnić. W naszym wypadku wynosił dużo powyżej trzy dni. W naszym osobistym uczuciu było to zbyt długo i nie uznajemy tego za zaletę brokera DAX.

Jak się rozliczyć z pieniędzy zarobionych u brokera DAX

Pamiętaj iż każdy broker nalicza spread w momencie gdy rozpoczynasz kolejną inwestycję, jest to prowizja za pośrednictwo w nawiązaniu transakcji, najczęściej jest to setny bądź tysięczny % od sumy, którą inwestujesz. Wysokość spread’u zależy wyłącznie od brokera i może być stała albo zmienna. Każdy zysk również ten z inwestycji podlega opodatkowaniu i powinno się rozliczyć z zarobionych w ten sposób pieniędzy, w swoim kraju podatkowym. W Polsce do rozliczenia dochodów z inwestycji na giełdzie służy PIT-38, na jakim ujmowane są dochody z kapitałów pieniężnych oraz z odpłatnego pozyskania pochodnych instrumentów finansowych. Jeśli nie masz pewności jak wypełnić PIT-38 możesz zasięgnąć rady doradcy prawnego bądź poszukać takiej wiedzy w internecie, możesz również rozliczyć się online, w takim wypadku wypełnienie PIT’u nie powinno sprawić Ci żadnych trudności.

Pytania odtyczące brokera DAX, na które chcemy odpowiedzieć.

Pragniemy odpowiedzieć na często zadawane pytania dotyczące brokera DAX, które odbieramy od państwa na nasz adres e-mail. Wyselekcjonowaliśmy jedynie te najciekawsze, dlatego że większość z nich się powtarzała:

 • Czy broker DAX jest wypłacalny? – w rzeczy samej w trakcie naszego testu nie było żadnych kłopotów z wypłatą pieniędzy, nie biorąc pod uwagę całkiem długiego czasu czekania na transfer środków.
 • DAX recenzje – broker DAX recenzje dostaje od coraz to większej ilości słynnych inwestorów. Sprawdziliśmy na kilku największych portalach poświęconych biznesowi i udało nam się znaleźć wiele interesujących wiadomości jak również spostrzeżeń na temat tego brokera.
 • DAX scam czy nie? – z całą pewnością nie jest to scam, taka firma jest zarejestrowana.
 • Konto testowe DAX – konto demo jest dostępne bez potrzeby dokonania wpłaty.
 • DAX opinie – broker DAX negatywne opinie na forum zdobywa bardzo sporadycznie, w większości wypadków są spowodowane błędem inwestora. Który za osobistą pechową inwestycję wini brokera, jednak znaczna część komentarzy jest pozytywna.
 • Najlepszy broker DAX – według naszej opinii jest wielu lepszych brokerów, jednak jest to nasza prywatna opinia. Z całą pewnością część osób może twierdzić że broker DAX jest najlepszy.
 • DAX komentarze – broker DAX negatywne komentarze na forum i facebook’u otrzymuje sporadycznie, w większości wypadków inwestorzy narzekają na długi czas czekania na wypłatę wypracowanych pieniędzy.
 • DAX konto demo – broker DAX udostępnia darmowe konto demo, bez żadnego limitu czasowego. Niestety po wyczerpaniu wszystkich otrzymanych środków wirtualnych, nie można w dalszym ciągu z niego korzystać.

 

Emocje i stress

Emocje są częścią inwestowania na giełdzie, jednakże nerwy i stres to najgorsi doradcy. Sama myśl o możliwości zarobienia lub straty znacznych pieniędzy wywołuje pewne emocje. Jeśli jednak staniesz przed wyborem “wypłacić? czy jeszcze poczekać?”. A na szali będzie się wahać Twoje 50 tysięcy złotych to nerwy będą sięgały zenitu. To jaką decyzję wybierzesz w takiej sytuacji będzie w wielkiej skali zależało od twych emocji. Jeżeli zdołasz kontrolować swój stress i podniecenie to masz szansę zostać jednym z najwybitniejszych inwestorów.

W internecie zdołasz odszukać wiele informacji oraz książek jak poradzić sobie ze stresem. Podejmowanie istotnych decyzji, będąc pod naciskiem intensywnych emocji nie jest dobrym rozwiązaniem, lecz to własnie na tym polega inwestowanie w kontrakty CFD. Istnieje sporo technik, które umożliwiają podnieść panowanie nad emocjami, a nawet totalnie je uciszyć. Wielu zawodowych inwestorów propaguje na przykład medytację bądź ćwiczenie jogi.

Każda inwestycja łączy się z niebezpieczeństwem straty kapitału, przed zainwestowaniem dowolnej sumy z nadzieją na korzyść, musisz niemniej jednak pomyśleć czy potencjalna strata tych pieniędzy w przypadku złej inwestycji nie wpłynie na poziom twojego życia. Jedną z najistotniejszych reguł zaawansowanych traderów jest inwestowanie wyłącznie tych środków, których strata nie będzie miała żadnego wpływu dla sposobu ich życia. Nie inwestuj pieniędzy, które są Ci potrzebne!

Jeśli posiadasz oszczędności, które chciałeś wydać np.: Na wakacje albo nowy samochód to również porządnie się zastanów, nim postawisz na na obrót tych pieniędzy. Stale licz się z ewentualnością straty i nigdy nie nastawiaj się na zysk. Ze względu na to w żadnym wypadku nie znajdziesz się w złej sytuacji. Jedynie będziesz mile zaskoczony jeśli pewna inwestycja okaże się udana i na twoje konto wpłynie bonusowa kwota.

Broker DAX materiały szkoleniowe

Najlepsi brokerzy proponują swoim kontrahentom bezpłatne konto demo, służące do nauki inwestowania, wypróbowania innowacyjnych strategii jak również przetestowania platformy handlowej. Działa ono identycznie jak autentyczne, pojedynczą odmiennością jest nie prawdziwa waluta. Jeśli jesteś niedoświadczonym inwestorem to weź pod uwagę że. “Z każdą nową inwestycją będziesz nabywał doświadczenie i popełniał coraz mniej błędów”.

Jeśli poszukujesz wypróbowanego brokera, kontrolowanego przez komisję finansową oraz posiadającego licencje prawne, które zaręczają jego wypłacalność, to sprawdź bieżący ranking brokerów CFD. Każdy broker umieszczony w rankingu był sprawdzany oraz oceniany przez naszych inwestorów. Przy konstruowaniu niniejszego porównania wzięliśmy dodatkowo pod uwagę opinie oraz komentarze odnoszące się do brokera DAX. Wyszukane w internecie nie tylko na polskich forach. Ale dodatkowo na angielskich i niemieckich forach zadedykowanych biznesowi. Inwestowanie stale łączy się z niebezpieczeństwem. W związku z tym nie inwestuj pieniędzy, których ewentualna utrata mogłaby pogorszyć jakość Twojego życia.

Pomoc i regulamin brokera DAX nasza opinia

Kontakt z działem technicznym brokera DAX był świetny, na wszystkie zapytania dostaliśmy odpowiedzi praktycznie natychmiast. Były to bardzo przydatne informacje jakie rozwiały wszelkie nasze obiekcje. Odpowiedzi udzielane przez dział techniczny są na wysokim poziomie.

Także support brokera DAX działa dosyć dobrze, czat na żywo jest wybornym podejściem. Łatwo jest uzyskać odpowiedź w mgnieniu oka. Po zadaniu pytania i gruntownie objaśnić swój problem pracownikowi. W ciągu testowania platformy pisaliśmy do supportu z pytaniem: “W jaki sposób najlepiej wypłacić finanse”. Tak żeby jak najprędzej trafiły na nasze konto prywatne. Otrzymaliśmy dokładną odpowiedź, która niezmiernie nas wspomogła przy podjęciu końcowej decyzji. Pracownik supportu był bardzo uprzejmy. Na prawdę próbował pomóc oraz doradził nam najbardziej atrakcyjną możliwą metodę wypłaty pieniędzy.

W regulaminie brokera DAX odkryliśmy masę użytecznych informacji dotyczących na przykład: Instrumentów finansowych proponowanych przez brokera. Dźwigni finansowej z której mają szansę korzystać niedoświadczeni i zawodowi inwestorzy, a dodatkowo wyczerpujące informacje dotyczące samego brokera. Takie jak adres instytucji do korespondencji, katalog wartościowych numerów telefonicznych. Jak również adresów e-mail, a nawet numery licencji które otrzymał broker.

Broker DAX konto demo

Zanim zaczniesz inwestować w kontrakty CFD autentyczną gotówkę, powinieneś wpierw poznać platformę handlową. Możesz do tego użyć konto demo. Broker DAX udostępnia swoim klientom darmowe konto demo. Zakładając takie konto będziesz otrzymywał do dyspozycji wszelkie narzędzia i wykresy, jakie są oferowane na autentycznym koncie. Będziesz mógł również śledzić obecne wahania cen i inwestować wirtualne finanse w jednakowy sposób jak realne.

W każdej chwili możesz przełączyć rodzaj konta na rzeczywiste. Jeżeli tylko poczujesz że jesteś gotowy inwestować autentycznym kapitałem. Konto demo pozwoli Ci zdobyć doświadczenie realne, a nie tylko teoretyczne. Tak jak w przypadku czytania książek o inwestowaniu bądź poprzez oglądania filmów na YouTube. Jeśli natomiast chciałbyś poznać wybitne strategie inwestowania i zgłębić swoją wiedzę teoretyczną, to chcemy polecić dwie książki. Zenon Komar – “Sztuka Spekulacji” oraz Jack D. Schwager – “Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami”, które mogą Ci pomóc w analizie i zrozumieniu zasad rządzących giełdą.

 
 

Jeśli chcesz poznać opinie innych inwestorów na temat DAX, lub zastanawiasz się jakiego brokera wybrać?
To sprawdź ranking brokerów CFD 2020!
Ranking brokerów CFD Forex został stworzony przez zespół inwestorów.
W oparciu o posiadane wieloletnie doświadczenie, oraz komentarze i opinie tysięcy użytkowników na forum.


 
 

Nasza opinia o DAX

Strona internetowa brokera DAX niezbyt nam się spodobała, barwy przycisków, układ graficzny oraz kolorystyka nie są intuicyjne i mogą być powodem problemów początkującym inwestorom. Co więcej nadmiernie często pojawia się reklama namawiająca do wpłacenia rzeczywistych pieniędzy. Wedle naszego uczucia nawigacja platformy nie jest prosta. Istotnym kłopotem, który dodatkowo zakłócał spokojne korzystanie z usług brokera DAX był fakt że strona przycinała się co pewien czas, albo nadzwyczaj długo ładowała, a nawet zawieszała.

Aczkolwiek nie obwiniamy za to brokera DAX gdyż nie możemy mieć 100% pewności czy tych utrudnień nie wywoływał nasz internet w biurze redakcji czy też sprzęt z którego wówczas korzystaliśmy. Czy też jakikolwiek inny element zewnętrzny nie związany z brokerem DAX taki jak problemy z serwerem.  Jest to jednak wyłącznie nasza opinia, która powstaje z własnych odczuć i przemyśleń, każda osoba będzie posiadać odmienne zdanie na temat rzeczonego brokera. Uważamy więc że z tego powodu najrozsądniej zrobisz jeśli sam sprawdzisz czy broker DAX spełnia Twoje oczekiwania.

Według naszej oceny broker DAX nie będzie najlepszym wyborem, dla nowych i profesjonalnych inwestorów, jako że układ strony oraz barwa wykorzystywana na niniejszej platformie mogą być bardzo konfundujące dla początkujących kontrahentów. Dodatkowo niebyt wielka ilość specjalnych wykresów będzie znacznie utrudniać analizę rynkową doświadczonym inwestorom. Broker DAX opinie na forum otrzymuje w większości korzystne aczkolwiek są to w większości bardzo podejrzane komentarze w charakterze “polecam brokera DAX”. Nie mamy wobec tego możliwości ocenić czy te komentarze są na prawdę realne i pisane za sprawą wielu inwestorów. Czy może jedna osoba napisała wiele takich samych wpisów na temat brokera DAX żeby namówić początkujących kontrahentów do inwestowania pieniędzy.

Broker DAX negatywne opinie naszego zespołu

Według naszej opinii broker DAX jest bardzo dobrym pośrednikiem. Niemniej ma również swoje wady, które wypada brać pod uwagę. Przeglądając obcojęzyczne fora dla inwestorów, szczególnie w języku niemieckim i francuskim. Napotkaliśmy na masę wpisów o brokerze DAX. Opinie w większej części były korzystne, lecz bardzo krótkie. Składające się z jednego albo dwóch słów. Mimo to niewielka ilość opinii była krytyczna. Takie opinie studiowaliśmy dokładnie starając się ustalić czy są one rzetelne, czy też fałszywe. Spora część inwestorów była niezadowolona z okresu jaki musiała oczekiwać na przelew pieniędzy z konta giełdowego brokera DAX. Według ich opinii zostali zobowiązani zbyt długo oczekiwać zanim środki trafiły na ich konto prywatne.

Jakiego brokera wybrać?

Wybranie platformy handlowej to najważniejsza decyzja dla każdego inwestora. Ponieważ broker pośredniczy przy każdej transakcji i to właśnie jemu przekazujemy nasze finanse. Musi w takim razie być wypróbowany i warty zaufania. W tym tekście chcemy pokazać naszą opinie o brokerze DAX. Aczkolwiek również poruszyć nieco temat zarabiania na giełdzie i inwestowania w kontrakty CFD. Wysokość kwoty jaką postanowimy zainwestować ma gigantyczne znaczenie.

Jako że im większe pieniądze inwestujemy, tym większa możliwość na zysk, ale dodatkowo większy stres. Wbrew pozorom nerwy mogą w znacznym stopniu wywrzeć wpływ na nasze wybory. Warto zawsze starać się zachowywać zimną krew i nie rozstrzygać decyzji pod wpływem chwili. Sztuka sensownego myślenia będąc pod wpływem dużego stresu. t nadzwyczaj pożądana cecha pośród zawodowych inwestorów.

Konto Demo Broker DAX

Większość znanych brokerów oferuje darmowe konto demo, w większości wypadków rejestracja konta demo nie potrzebuje sprawdzania żadnych danych. Broker DAX dodatkowo nie wymaga realizowania nawet najmniejszych wpłat do aktywacji konta demo. Można więc bez trudu poddać próbie efektywność platformy. Szybkość egzekucji zamówień i jakość połączenia z aplikacją. Bez całkowicie żadnego ryzyka straty realnych pieniędzy. Broker DAX także udostępnia konto demo swoim użytkownikom jednakże stosuje ograniczenie budżetu. Oznacza to że posiadamy do wykorzystania z góry obliczoną ilość wirtualnej waluty. Która nie odświeża się po wyczerpaniu. Znaczy to iż po wydaniu całej sumy musimy postanowić czy chcemy wpłacić prawdziwe pieniądze na niniejszego brokera. Czy jednakże lepiej jest wypróbować kilka innych platform, nim podejmiemy decydująca decyzję.

Dobry broker według nas powinien udostępniać odnawialne pieniądze na koncie demo. Tak aby każdy niedoświadczony użytkownik miał bezgraniczną możliwość dokładnego wypróbowania platformy pod dowolnym kontem. Na przestrzeni wykonywania testów okazało się że kilku brokerów wyznacza również limity czasu na korzystanie z konta demo. Najczęściej był to miesiąc czasu, na przestrzeni którego początkujący użytkownik musiał dać radę nauczyć się wszystkich ważnych funkcji platformy. Po tym okresie konto demo było wstrzymane i nie było żadnej szansy by je przedłużyć. Zostawała wówczas jedynie możliwość zrealizowania przelewu autentycznych pieniędzy. Broker DAX nie wykorzystuje ograniczeń czasowych na koncie demo. Można je użytkować aż do momentu wykorzystania wszystkich wirtualnych pieniędzy.

Od czego zacząć?

Jeżeli jesteś nowym inwertorem i nie masz jeszcze zbyt wielkiego doświadczenia w handlu. To sugerujemy żebyś skoncentrował się na jednej bądź maksymalnie dwóch kategoriach. To które konkretnie kategorie wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie. Jednak pamiętaj że im bardziej uściślisz swój cel tym więcej czasu będziesz mógł przeznaczyć na staranną analizę aktualnej sytuacji. Główne kategorie to surowce (złoto, srebro, ropa), akcje spółek (Apple, Orlen, CD Projekt), forex (USD/EUR, PLN/EUR, CHF/USD), kryptowaluty (bitcoin, ethereum, xrp), indeksy krajowe (WIG 20, USA 500, Niemcy 30) oraz towary (kawa, cukier, kukurydza). Wybierając konkretną kategorię możesz dokładnie przeanalizować historyczne wahania cen i spróbować wyciągnąć wnioski. Powinieneś się zastanawiać co wyznaczało zmianę wartości danych aktywów w przeszłości.

Jeżeli postanowisz się zająć tylko jedną konkretną kategorią np. krypto-walutami, to po jakimś czasie zobaczysz. Dokładnie to że każde informacje z kraju oraz ze świata zaczniesz analizować przez pryzmat “a jak to wpłynie na kryptowaluty”. Przez wzgląd na to twoje następne inwestycje będą efektem szczegółowych przemyśleń. Już nie będą sprawą przypadku tak jak zapewne będzie na samym początku. Większa część zawodowych inwestorów także wybiera tylko jedną główną kategorię, a następnie poświęca jej nawet 80% swojego czasu oraz kapitału inwestycyjnego. Na całym świecie nie ma człowieka, który zna się na wszystkim, toteż należałoby już na samym początku wybrać jedną dziedzinę. Poświęcić na jej analizę maksymalnie dużo czasu, zamiast rozpraszać go między różne kategorie.

Broker DAX opinie na forum

Opinie na forum broker DAX zdobywa ze strony traderów najczęściej negatywne. Nasza redakcja testowała konto demo oraz konto real u brokera DAX przez cztery dni. Sprawdzaliśmy jak działają wpłaty i wypłaty u tego brokera oraz jakie komentarze na forum broker DAX zdobywa od profesjonalnych inwestorów.
Jeśli poszukujesz wypróbowanego brokera. Takiego takiego który zabezpieczy Tobie przelew pieniędzy w każdej sytuacji? Więc zdecyduj rozsądnie, sprawdź ranking brokerów CFD forex.
Następnie wybierz jaki broker będzie perfekcyjny dla Twojej strategii inwestowania.

Broker DAX umożliwia inwestowanie w różne instrumenty finansowe. Między innymi: kontrakty CFD na akcje potężnych spółek, kryptowaluty, surowce a także Forex. Da się na nich wiele zarobić. Jednak równie szybko można stracić inwestowane środki jak również wyjść na zero. Przed przejściem do opisu brokera DAX jak również przedstawiania naszej oceny na ten temat. To pragniemy w pierwszej kolejności przedstawić naszym czytelnikom, na czym się skupiliśmy podczas testu. Najczęściej zadawaliśmy pytania czy broker DAX:

 • oferuje bezpłatne konto demo,
 • posiada wymagane licencje prawne i jest pewny,
 • nie został wpisany na listę ostrzeżeń,
 • namawia do wpłaty realnych pieniędzy i skłania do znaczących wpłat,
 • Jakie opinie ma broker DAX na forum dla inwestorów,
 • Jakie są nasze wrażenia,
 • Sprawdzaliśmy także czy jest obecny Język polski.

 

Niebezpieczeństwo inwestowania na giełdzie

Inwestowanie na giełdzie stale łączy się z pewnym niebezpieczeństwem, jednak to niebezpieczeństwo da się obniżyć posiadając adekwatną wiedzę, zdolności i praktykę. Zawodowi inwestorzy podejmują znacznie więcej lukratywnych transakcji aniżeli nowi traderzy i nie jest to żaden przypadek. Nowicjusze często wybierają niepoprawne decyzje. Ponieważ nie w pełni pojmują zasady rządzące giełdą czy też nie przeznaczają dostatecznej uwagi aktualnym zajściom ze świata. Właśnie te wydarzenia po krótkim okresie oddziaływają na zmiany wartości aktywów.

Profesjonalni gracze non stop badają sytuację rynkową i podejmują decyzje opierając się na pewnych filarach. Droga od początkującego do profesjonalnego inwestora najczęściej jest długa i łatwo się zrazić nawet po wykonaniu kilku nieudanych inwestycji. Zwłaszcza gdy utracimy wtedy część naszego realnego kapitału. Stąd wspaniałym pomysłem dla początkujących traderów jest zastosowanie konta demo do poznania platformy. Wypróbowania przeróżnych taktyk inwestowania i zyskania doświadczenia.

Największe zalety brokera DAX według naszej opinii

Największymi zaletami, jakie ma broker DAX są bez wątpienia materiały treningowe. Filmy instruktażowe, osobiste porady z dziedziny inwestowania, gigantyczna ilość instrumentów finansowych znacznie ułatwiają naukę. Dostępna opcja sprawdzenia platformy na koncie demo jak również dosyć przydatny terminarz gospodarczy. Znaczącym atutem brokera DAX jest fakt, iż posiada własną aplikację internetową. Co wysoce upraszcza podejmowanie decyzji i wykonywanie inwestycji. W ciągu wykonywania testów przywiązywaliśmy największą uwagę na informację o niebezpieczeństwu związanym z zawieraniem inwestycji. Jak również to jaki % użytkowników inwestujących za pośrednictwem danego brokera odnotowuje straty, niestety w wypadku tego brokera % użytkowników, którzy notują straty jest całkiem wysoki.

Ponadto wyszukiwaliśmy oficjalnego konta każdego z brokerów na Facebook’u i sprawdzaliśmy wszystkie komentarze zamieszczone na takim profilu. Znacznym elementem wykonywanego przez nas eksperymentu było skontrolowanie wiarogodności adresu firmy każdego brokera podanego na oficjalnej witrynie. W kilku wypadkach w trakcie trwania całego testu zdarzyło się iż pod zamieszczonym adresem nie odkryliśmy żadnej siedziby spółki, ani konkretnego biura. Na szczęście w przypadku brokera DAX zamieszczony adres został potwierdzony i jest prawdziwy.

Kontrakty CFD

Kontrakty różnicy cenowej, nazywane również “Kontrakty CFD”. Umożliwiają inwestorom zarabianie za równo na zwiększeniu wartości aktywów, jak i na zmniejszeniu. Co w przypadku giełdy standardowej jest niewykonalne. Inwestor otwiera kontrakt z brokerem, a następnie spekuluje czy wartość wytypowanych aktywów zmaleje czy wzrośnie. O ile jego przypuszczenia się potwierdzą i wartość zmieni się odpowiednio z jego przewidywaniami to odnotowuje zysk. Kontrakty CFD umożliwiają zastosowanie dźwigni finansowej, tak zwanego “lewara” do pomnożenia swoich zysków. Większa część brokerów udostępnia młodym inwestorom maksymalną dźwignie na poziomie 1:30. Jednakże doświadczeni inwestorzy mogą ubiegać się o podniesie maksymalnego poziomu dźwigni.

Standardowa dźwignia 1:30 oznacza iż w momencie otwierania kontraktu CFD, inwestowana przez nas kwota będzie pomnożona 30-sto krotnie. Na przykład przelewając na rachunek rozliczeniowy brokera 100 zł mamy możliwość swobodnie “ulokować” 3000 zł, i od kwoty trzech tysięcy będziemy zyskiwać %. Jeśli cena zmieni się prawidłowo z naszymi spekulacjami lub tracić jeżeli się pomylimy. Inwestowanie z wykorzystaniem dźwigni finansowej jest całkiem ryzykowne, aczkolwiek gwarantuje szansę na kolosalny zarobek przy wykorzystaniu nieznacznej kwoty własnej. Inwestując u brokerów posiadających licencje prawne nie ma możliwości aby się zadłużyć. Stan naszego konta giełdowego może w najgorszym przypadku spaść do zera. Znaczy to że inwestując wyżej przytoczone 100 zł możemy stracić maksymalnie 100 zł. Nie ma możliwości ażeby stan konta był ujemny.

Zanim podejmiesz decyzję!

Przed przyjęciem ostatecznej decyzji którego brokera wybrać zobacz w sieci najpopularniejsze wpisy oraz komentarze odnośnie brokera DAX, lub innego który Cię przekonuje. Na tym blogu możesz poznać opinie osób, które miały już doświadczenia z wieloma platformami. Rekomendują czy też odradzają niektórych brokerów. Nie zapominaj że każdy broker działający na terenie naszego kraju ma obowiązek posiadać licencje prawne oraz zezwolenia umożliwiające pośrednictwo w podejmowaniu transakcji na terenie UE. Weź pod uwagę iż broker, który jest kontrolowany przez krajową bądź europejską komisję finansową oferuje większe bezpieczeństwo twojego kapitału. Możesz też zobaczyć ranking brokerów oraz porównać Twój wybór, z wyborem zawodowych inwestorów. Dzięki temu dowiesz się które miejsce w rankingu osiągnął wybrany przez Ciebie broker oraz czy jest godny zaufania według innych użytkowników.

Wasze opinie na temat brokera DAX

Nim zdecydujesz się aby przelać Twoje oszczędności na konto jakiegoś brokera. To sprawdź jakie opinie o brokerze DAX mają pozostali użytkownicy forum. Najważniejsze aby wybrać takiego brokera, który zapewni bezpieczeństwo i gwarancję wypłacenia pieniędzy. Nasz zespół pragnie podziękować za wszelkie komentarze na temat brokera DAX które piszecie. Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Jeśli pragnąłbyś ażeby nasz zespół przetestował nowego brokera, o jakim opinii jeszcze nie posiadamy na naszym blogu. To serdecznie zachęcamy do napisania wiadomości e-mail z nazwą brokera i adresem jego strony internetowej.

Lista Tagów:
DAX opinie, DAX brokers, DAX konto demo, DAX komentarze, DAX notowania, DAX wypłata, DAX poradnik, DAX wypłaty, DAX podatek, DAX jak grać, DAX jak inwestować, DAX forum, DAX blog, DAX bonus, DAX konto testowe, DAX robot, DAX jak zacząć, DAX poradnik, DAX czy jest wypłacalny.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Gador pisze:

  Ktoś może polecić brokera DAX? zastanawiam się nad kontem demo

 2. Bryczek pisze:

  konto demo można przetestować, ale nie warto się u nich rejestrować

 3. SadowskiJan pisze:

  bardzo długo się czeka na wypłatę SWOICH pieniędzy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *