Opinie Dukascopy – forum komentarze

Broker Dukascopy opinie naszej redakcji:

Ryzyko inwestowania na giełdzie

Zarobek na giełdzie wiecznie wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem, jednakże to niebezpieczeństwo da się obniżyć posiadając dobrą wiedzę, umiejętności oraz praktykę. Profesjonalni inwestorzy podejmują dużo więcej pozytywnych transakcji aniżeli nowi traderzy i nie jest to żaden przypadek. Początkujący często podejmują błędne decyzje. Ponieważ nie całkiem spostrzegają zasady rządzące rynkiem lub nie przeznaczają dostatecznej uwagi ważnym zdarzeniom ze świata. Właśnie te wydarzenia po niedługim czasie wpływają na zmiany wartości aktywów.

Doświadczeni gracze nieprzerwanie badają sytuację rynkową i podejmują decyzje opierając się na potężnych podstawach. Droga od początkującego do profesjonalnego inwestora jest długa i łatwo się zniechęcić nawet po zawarciu kilku pechowych inwestycji. Głównie kiedy stracimy wówczas część naszego realnego kapitału. Więc wyśmienitym pomysłem dla początkujących traderów jest zastosowanie konta demo do poznania platformy. Wypróbowania innowatorskich taktyk inwestowania i uzyskania doświadczenia.

Największe zalety brokera Dukascopy według naszej opinii

Największymi wartościami, jakie ma broker Dukascopy są bez wątpienia artykuły szkoleniowe. Filmy instruktażowe, indywidualne wskazówki z dziedziny inwestowania, gigantyczna ilość instrumentów finansowych znacznie ułatwiają naukę. Alternatywa przetestowania platformy na koncie demo i ogromnie pomocny kalendarz gospodarczy. Sporym atutem brokera Dukascopy jest fakt, iż posiada prywatną aplikację internetową. Co w dużej mierze ułatwia podejmowanie decyzji oraz otwieranie inwestycji. W czasie przeprowadzania testów zwracaliśmy nadzwyczajną uwagę na zapiski o niebezpieczeństwu związanym z otwieraniem inwestycji. Jak również to jaki % użytkowników inwestujących za pośrednictwem danego brokera odnotowuje straty, niestety w wypadku tego brokera % interesantów, którzy notują straty jest nadzwyczaj duży.

Ponadto odnajdywaliśmy oficjalnego konta każdego z brokerów na Facebook’u i czytaliśmy wszystkie komentarze zamieszczone na takim profilu. Znacznym elementem wykonywanego przez nas testu było zweryfikowanie wiarogodności adresu organizacji każdego brokera zamieszczonego na oficjalnej witrynie. W kilku wypadkach w toku odbywania się całego testu zdarzyło się że pod zamieszczonym adresem nie odnaleźliśmy żadnej siedziby instytucji, ani konkretnego biura. Jednakże w przypadku brokera Dukascopy podany adres został poświadczony i jest autentyczny.

Kontrakty CFD

Kontrakty różnicy cenowej, czyli “Kontrakty CFD”. Umożliwiają inwestorom zyskiwanie za równo na zwiększeniu cen aktywów, jak i na zmniejszeniu. Co w przypadku giełdy klasycznej jest niewykonalne. Inwestor ustala kontrakt z brokerem i spekuluje czy cena wytypowanych aktywów spadnie czy wzrośnie. O ile jego przypuszczenia się potwierdzą i cena zmieni się właściwie z jego przewidywaniami to odnosi zysk. Kontrakty CFD oferują zastosowanie dźwigni finansowej, tak zwanego “lewara” do pomnożenia swoich przychodów. Większa część brokerów oferuje początkującym inwestorom optymalną dźwignie na poziomie 1:30. Jednakże zawodowi inwestorzy mają możliwość ubiegać się o podniesie stosowanego poziomu dźwigni.

Domyślna dźwignia 1:30 oznacza iż w momencie otwierania kontraktu CFD, inwestowana przez nas kwota zostanie pomnożona 30-sto krotnie. Na przykład przelewając na rachunek rozliczeniowy brokera 100 zł mamy możliwość dowolnie “zainwestować” 3000 zł, i od kwoty trzech tysięcy będziemy zarabiać %. O ile cena zmieni się adekwatnie z naszymi przewidywaniami lub tracić jeżeli źle zainwestujemy. Inwestowanie z wykorzystaniem dźwigni finansowej jest całkiem ryzykowne, chociaż gwarantuje perspektywę na ogromny zwrot przy wykorzystaniu nieznacznej kwoty własnej. Inwestując u brokerów posiadających licencje prawne nie ma szansy aby się zadłużyć. Stan naszego konta giełdowego może w najgorszym przypadku zmniejszyć się do zera. Świadczy to że inwestując wyżej przytoczone 100 zł możemy stracić maksymalnie 100 zł. Nie ma możliwości by stan konta był mniejszy od zera.

Zanim podejmiesz decyzję!

Przed podjęciem ostatecznej decyzji jakiego brokera wybrać przeczytaj w sieci najpopularniejsze wpisy oraz komentarze odnośnie brokera Dukascopy, lub innego który Cię przekonuje. Na naszym blogu możesz poznać opinie osób, które miały do tej pory doświadczenia z wieloma platformami. Wyróżniają czy też nie polecają konkretnych brokerów. Nie zapominaj że każdy broker działający na terenie naszego kraju ma obowiązek posiadać licencje prawne oraz zezwolenia umożliwiające pośrednictwo w podejmowaniu transakcji na terenie UE. Weź pod uwagę że broker, który jest kontrolowany przez krajową lub europejską komisję finansową zapewnia większe bezpieczeństwo twojego kapitału. Możesz też zobaczyć ranking brokerów oraz skonfrontować Twój wybór, z wyborem zawodowych inwestorów. Dzięki temu dowiesz się jakie miejsce w rankingu osiągnął wytypowany przez Ciebie broker oraz czy jest godny zaufania według innych użytkowników.

Jak założyć konto demo u brokera Dukascopy

Rejestracja konta demo Dukascopy odbyła się bez żadnych kłopotów jednak na witrynie nie ma możliwości wybrania naszego języka. Całą rejestrację należy przeprowadzić w języku angielskim co może być problemem dla poniektórych osób. Niestety po rejestracji konta i zalogowaniu się na platformę także nie było możliwości przetłumaczenia języka. W związku z tym pełną rejestrację konta demo u brokera Dukascopy jak również wszelkie inwestycje musieliśmy wykonywać w języku angielskim. Było to męczące i niezbyt przyjemne jako że tłumacz nie najlepiej translatuje profesjonalne wyrażenia jak również zagadnienia giełdowe.

Przeczytanie warunków umowy w języku angielskim także było całkiem trudne. Angielski język urzędowy jest trudny do przetłumaczenia w translatorze, a warunki umowy mają niezwykle dużo stron tekstu. Niestety z tej przyczyny poświęciliśmy dużo czasu żeby bezbłędnie przetłumaczyć oraz pojąć całą umowę.

W naszym odczuciu warunki oferowane przez brokera Dukascopy nie są korzystne dla nowych klientów. Wielu spośród sprawdzonych przez nas brokerów oferuje bardziej interesujące warunki swoim nowym kontrahentom. Broker Dukascopy nie gwarantuje bezpieczeństwa w 100% dla swoich użytkowników pod każdym względem, ponieważ zaznacza że w poniektórych wyjątkowych wypadkach, może dojść do sytuacji gdy system “stop loss” nie zadziała natychmiast. Inwestorzy muszą brać pod uwagę możliwość utraty swojego kapitału, mimo wykorzystywania opcji “stop loss”.

Broker Dukascopy wypłata pieniędzy

Postanowiliśmy to sprawdzić i przekonać się jak długo trwa przelew pieniędzy od brokera Dukascopy. Po pierwsze przeprowadziliśmy prawdziwy przelew na konto brokera Dukascopy. Wpłata doszła na konto brokera zaskakująco szybko i już po kilku dniach mogliśmy inwestować prawdziwą gotówką. Nie było również zbyt wielkich opłat ani prowizji za wykonanie wpłaty. Po wielu dobach sprawdzania platformy nadszedł czas na wypłatę zarobionych pieniędzy. Więc wybraliśmy identyczną metodę wypłaty której używaliśmy do wykonania pierwszej wpłaty. Mieliśmy nadzieję że wszystko pójdzie sprawnie, choć już na samym początku spotkaliśmy się z prowizją dla pośrednika. Jak również z małą opłatą za dokonanie przelewu.

Od czasu zlecenia transferu na rachunek prywatny musieliśmy czekać dużo ponad 3 dni. Zanim pieniądze dotarły na konto. W tym okresie przesłaliśmy zapytanie do działu technicznego. Pomoc techniczna brokera Dukascopy poinformowała, iż zwłoka wynika zapewne z problemów naszego banku. W związku z tym uznajemy, że broker Dukascopy w żadnym wypadku nie może za nie odpowiadać. Nie możemy skutkiem tego bezsprzecznie określić jak dużo czasu trzeba oczekiwać na przelew u brokera Dukascopy. Dlatego że zależnie od stosowanej metody przelewu ten czas może się różnić. W naszym wypadku wynosił wiele ponad trzy dni. W naszym osobistym uczuciu było to nazbyt długo i nie uznajemy tego za zaletę brokera Dukascopy.

Jak się rozliczyć z pieniędzy zarobionych u brokera Dukascopy

Miej na uwadze iż każdy broker nalicza spread w momencie gdy otwierasz nową inwestycję, jest to prowizja za pośrednictwo w zawarciu transakcji, na ogół jest to setny czy też tysięczny % od sumy, którą inwestujesz. Wielkość spread’u zależy wyłącznie od brokera i może być stała bądź zmienna. Każdy zwrot także ten z inwestycji podlega opodatkowaniu oraz trzeba się rozliczyć z wypracowanych w ten sposób pieniędzy, w swoim kraju podatkowym. W Polsce do rozliczenia dochodów z inwestycji na giełdzie służy PIT-38, na którym obejmowane są dochody z kapitałów finansowych jak również z odpłatnego zbycia pochodnych instrumentów finansowych. Jeśli nie masz pewności jak wypełnić PIT-38 możesz zasięgnąć rady doradcy prawnego bądź poszukać takiej informacji w internecie, możesz także rozliczyć się online, w takim wypadku wypełnienie PIT’u nie powinno sprawić Ci najmniejszych trudności.

Pytania odtyczące brokera Dukascopy, na które pragniemy odpowiedzieć.

Pragniemy odpowiedzieć na często zadawane pytania dotyczące brokera Dukascopy, które odbieramy od państwa na nasz adres e-mail. Wyłoniliśmy tylko te najciekawsze, ponieważ większa część z nich się powtarzała:

 • Czy broker Dukascopy jest wypłacalny? – tak, w trakcie naszego testu nie było żadnych problemów z wypłatą pieniędzy, nie biorąc pod uwagę całkiem długiego czasu czekania na przelew środków.
 • Dukascopy recenzje – broker Dukascopy recenzje dostaje od coraz większej części słynnych inwestorów. Sprawdziliśmy na kilku dużych portalach poświęconych biznesowi i udało nam się odszukać mnóstwo interesujących informacji jak również spostrzeżeń na temat tego brokera.
 • Dukascopy scam czy nie? – z całą pewnością nie jest to scam, taka firma jest zarejestrowana.
 • Konto testowe Dukascopy – konto testowe jest dostępne bez potrzeby dokonania wpłaty.
 • Dukascopy opinie – broker Dukascopy negatywne opinie na forum dostaje bardzo rzadko, na ogół są spowodowane błędem inwestora. Który za własną nieudaną inwestycję posądza brokera, jednak większa część komentarzy jest pozytywna.
 • Najlepszy broker Dukascopy – według naszej opinii jest wielu lepszych brokerów, niemniej jednak jest to nasza własna opinia. Z całą pewnością część osób może twierdzić że broker Dukascopy jest najlepszy.
 • Dukascopy komentarze – broker Dukascopy negatywne komentarze na forum i facebook’u otrzymuje nieczęsto, zwykle kontrahenci narzekają na długi czas czekania na wypłatę zarobionych pieniędzy.
 • Dukascopy konto demo – broker Dukascopy udostępnia bezpłatne konto demo, bez żadnego limitu czasowego. Niestety po użyciu wszystkich otrzymanych środków wirtualnych, nie można nadal z niego korzystać.

 

Emocje i stress

Nerwy są nieodłączną częścią inwestowania na giełdzie, jednak nerwy i stres to najgorsi doradcy. Sama świadomość o możliwości zarobienia lub straty sporych pieniędzy budzi pewne nerwy. Jednak kiedy staniesz przed wyborem “wypłacić? czy jeszcze zaczekać?”. A na szali będzie się wahać Twoje 50 tysięcy złotych to emocje będą sięgały szczytu. To jaką decyzję wybierzesz w takiej sytuacji będzie w wielkiej mierze zależało od twych emocji. Jeżeli umiesz kontrolować swój stress i emocje to masz szansę zostać jednym z najlepszych inwestorów.

W sieci możesz odszukać bardzo dużo poradników i książek jak radzić sobie ze stresem. Podejmowanie ciężkich decyzji, będąc pod wpływem intensywnych nerwów nie jest najlepszym rozwiązaniem, lecz to własnie na tym polega inwestowanie w kontrakty CFD. Jest wiele technik, które pozwalają wzmocnić panowanie nad stresem, a nawet w pełni je stłumić. Wielu profesjonalnych inwestorów promuje na przykład medytację lub ćwiczenie jogi.

Każda inwestycja łączy się z niebezpieczeństwem straty kapitału, przed ulokowaniem dowolnej kwoty z nadzieją na zysk, musisz jednak zastanowić się czy potencjalna strata tych pieniędzy w wypadku nietrafionej inwestycji nie wpłynie na poziom twojego życia. Jedną z najważniejszych reguł zaawansowanych traderów jest inwestowanie jedynie tych środków, których strata nie będzie miała żadnego znaczenia dla sposobu ich życia. Nie inwestuj pieniędzy, jeśli są Ci niezbędne!

Jeżeli posiadasz oszczędności, które zamierzałeś wydać np.: Na odpoczynek czy też nowszy samochód to również dobrze się zastanów, zanim postawisz na na obrót tych pieniędzy. Zawsze licz się z możliwością utraty i zupełnie nie nastawiaj się na korzyść. Z racji tego w żadnym wypadku nie znajdziesz się w ciężkiej sytuacji. Jedynie będziesz sympatycznie zaskoczony jeżeli jakaś inwestycja okaże się celna i na twoje konto wpadnie bonusowa kwota.

Broker Dukascopy materiały szkoleniowe

Najbardziej popularni brokerzy udostępniają swoim kontrahentom bezpłatne konto demo, służące do nauczenia się inwestowania, wypróbowania nowatorskich strategii oraz sprawdzenia platformy handlowej. Działa ono identycznie jak realne, pojedynczą różnicą jest wirtualna waluta. Jeżeli jesteś niedoświadczonym inwestorem to weź pod uwagę że. “Z każdą kolejną inwestycją będziesz dostawał doświadczenie oraz popełniał coraz to mniej błędów”.

Jeżeli poszukujesz wypróbowanego brokera, monitorowanego przez komisję finansową jak również posiadającego licencje prawne, które zaręczają jego wypłacalność, to sprawdź zaktualizowany ranking brokerów CFD. Każdy broker wspomniany w rankingu był testowany i oceniany przez naszych inwestorów. Przy budowaniu tego porównania wzięliśmy także pod obserwację opinie oraz komentarze odnoszące się do brokera Dukascopy. Odkryte w necie nie tylko na polskich forach. Ale również na angielskich i niemieckich forach zadedykowanych inwestowaniu. Inwestowanie stale łączy się z ryzykiem. Dlatego nie inwestuj pieniędzy, których potencjalna przegrana zdołałaby pogorszyć jakość Twojego życia.

Pomoc i regulamin brokera Dukascopy nasza opinia

Kontakt z działem technicznym brokera Dukascopy był imponujący, na wszystkie zapytania uzyskaliśmy odpowiedzi już po kilku minutach. Były to na prawdę pomocne informacje i rozwiały wszelkie nasze niepewności. Odpowiedzi udzielane przez zespół techniczny były na dobrym poziomie.

Także support brokera Dukascopy działa nadzwyczaj przyzwoicie, czat na live jest kapitalnym założeniem. Można uzyskać pomoc ekspresowo. Po wysłaniu pytania oraz gruntownie wytłumaczyć własny problem pracownikowi. Podczas testowania platformy pisaliśmy do supportu z zapytaniem: “W jaką metodą najlepiej wypłacić środki”. Tak aby jak najszybciej doszły na nasze konto prywatne. Dostaliśmy szczegółową odpowiedź, która bardzo nas wspomogła przy podjęciu końcowej decyzji. Pracownik supportu był w miarę uprzejmy. Na prawdę starał się pomóc oraz doradził nam najszybszą możliwą metodę wypłaty pieniędzy.

W regulaminie brokera Dukascopy odszukaliśmy wiele potrzebnych informacji dotyczących między innymi: Instrumentów finansowych proponowanych przez brokera. Dźwigni finansowej z której mogą korzystać początkujący oraz zawodowi inwestorzy, jak również szczegółowe informacje odnoszące się do samego brokera. Takie jak adres organizacji do korespondencji, katalog użytecznych numerów telefonicznych. Jak również adresów e-mail, oraz numery licencji jakie otrzymał broker.

Broker Dukascopy konto demo

Zanim rozpoczniesz inwestować w kontrakty CFD autentyczną gotówkę, powinieneś w pierwszej kolejności poznać platformę handlową. Możesz do tego posłużyć się kontem demo. Broker Dukascopy udostępnia swoim kontrahentom bezpłatne konto demo. Zakładając takie konto będziesz otrzymywał do dyspozycji wszelkie narzędzia i wykresy, jakie są dostępne na realnym koncie. Możesz również badać obecne wahania cen i inwestować wirtualne pieniądze w identyczny sposób jak realne.

W każdej chwili zdołasz przełączyć typ konta na rzeczywiste. Jeśli tylko poczujesz że jesteś gotowy inwestować prawdziwym kapitałem. Konto demo umożliwi Ci uzyskać doświadczenie praktyczne, a nie tylko teoretyczne. Tak jak w przypadku czytania książek o biznesie bądź poprzez oglądania filmów na YouTube. Jeżeli jednakże pragnąłbyś poznać wybitne strategie inwestowania oraz zgłębić swoją wiedzę teoretyczną, to pragniemy polecić dwie książki. Zenon Komar – “Sztuka Spekulacji” oraz Jack D. Schwager – “Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami”, jakie mogą Ci pomóc w analizie i poznaniu reguł rządzących rynkiem.

 
 

Jeśli chcesz poznać opinie innych inwestorów na temat Dukascopy, lub zastanawiasz się jakiego brokera wybrać?
To sprawdź ranking brokerów CFD 2020!
Ranking brokerów CFD Forex został stworzony przez zespół inwestorów.
W oparciu o posiadane wieloletnie doświadczenie, oraz komentarze i opinie tysięcy użytkowników na forum.


 
 

Nasza opinia o Dukascopy

Strona internetowa brokera Dukascopy niezbyt nam się spodobała, kolory przycisków, układ graficzny oraz kolor nie są intuicyjne i mogą być przyczyną problemów początkującym inwestorom. Prócz tego nadmiernie notorycznie wyświetla się reklama namawiająca do wpłacenia prawdziwych pieniędzy. Według naszego wrażenia nawigacja strony nie jest łatwa. Dużym kłopotem, który dodatkowo utrudniał spokojne korzystanie z usług brokera Dukascopy był fakt że strona zacinała się co pewien czas, lub bardzo długo ładowała, a nawet zawieszała.

Niemniej jednak nie posądzamy za to brokera Dukascopy gdyż nie możemy mieć 100% pewności czy tych utrudnień nie wywoływał nasz internet w redakcji lub komputer z którego w tamtym okresie korzystaliśmy. Bądź też jakikolwiek inny element zewnętrzny nie powiązany z brokerem Dukascopy taki jak kłopoty z serwerem.  Jest to jednak wyłącznie nasza opinia, która powstaje z osobistych odczuć i przemyśleń, każda osoba będzie posiadać inne odczucia na temat rzeczonego brokera. Uważamy więc że z tego powodu najlepiej jeśli sam sprawdzisz czy broker Dukascopy spełnia Twoje oczekiwania.

Według naszej opinii broker Dukascopy nie będzie najlepszym wyborem, dla początkujących i profesjonalnych inwestorów, jako że układ strony oraz barwa wykorzystywana na tej platformie mogą być bardzo złudne dla nowych klientów. Natomiast niebyt pokaźna ilość szczegółowych wykresów będzie znacznie ograniczać analizę rynkową doświadczonym inwestorom. Broker Dukascopy opinie na forum otrzymuje w większości pozytywne jednakże są to zazwyczaj bardzo płytkie komentarze z rodzaju “polecam brokera Dukascopy”. Nie mamy tym samym szans oszacować czy te komentarze są na prawdę autentyczne i pisane za sprawą wielu inwestorów. Czy może jedna osoba napisała wiele takich samych wpisów na temat brokera Dukascopy żeby namówić nowych klientów do inwestowania pieniędzy.

Broker Dukascopy negatywne opinie naszego zespołu

Według naszej opinii broker Dukascopy jest bardzo uczciwym pośrednikiem. Aczkolwiek ma też swoje wady, które trzeba brać pod uwagę. Przeglądając zagraniczne fora dla inwestorów, głównie w języku niemieckim oraz francuskim. Natrafiliśmy na niemało wypowiedzi o brokerze Dukascopy. Opinie w większej części były pozytywne, niemniej bardzo krótkie. Składające się z jednego albo dwóch słów. Jednak niezbyt duża część wypowiedzi była negatywna. Takie opinie czytaliśmy wnikliwie starając się ustalić czy są one autentyczne, czy może kłamliwe. Spora część inwestorów była niezadowolona z czasu jaki trzeba czekać na przelew pieniędzy z konta inwestycyjnego brokera Dukascopy. Wedle ich opinii zostali zobowiązani zbyt długo oczekiwać zanim środki dotarły na ich konto prywatne.

Jakiego brokera wybrać?

Wybranie platformy handlowej to najbardziej istotna decyzja dla każdego inwestora. Jako że broker pośredniczy przy nawet najmniejszej transakcji i to właśnie jemu wysyłamy nasze finanse. Musi wobec tego być sprawdzony oraz godny zaufania. W tym tekście pragniemy zaznaczyć naszą opinie o brokerze Dukascopy. Aczkolwiek również poruszyć trochę temat zarabiania na giełdzie i inwestowania w kontrakty CFD. Wysokość kwoty którą zdecydujemy się zainwestować ma gigantyczne znaczenie.

Jako że im większe środki inwestujemy, tym większa możliwość na zarobek, lecz również bardziej natężony stres. Wbrew pozorom nerwy mogą w dużym stopniu wywrzeć wpływ na nasze decyzje. Warto zawsze starać się zachowywać spokój oraz nie podejmować decyzji pod wpływem chwili. Sztuka racjonalnego myślenia będąc pod naporem dużego stresu. t nadzwyczaj pożądana cecha pośród zawodowych inwestorów.

Konto Demo Broker Dukascopy

Większość znanych brokerów oferuje bezpłatne konto demo, w większości wypadków rejestracja konta demo nie żąda udowadniania nawet podstawowych danych. Broker Dukascopy dodatkowo nie wymaga dokonywania nawet najmniejszych wpłat do aktywacji konta demo. Można wobec tego za darmo przetestować skuteczność platformy. Prędkość egzekucji zleceń i jakość połączenia z aplikacją. Bez żadnego ryzyka utraty realnych pieniędzy. Broker Dukascopy także proponuje konto demo swoim użytkownikom jednakże stosuje ograniczenie budżetu. Oznacza to że posiadamy do wykorzystania z góry określoną część wirtualnej waluty. Która nie odświeża się po wyczerpaniu. Oznacza to iż po wykorzystaniu całej sumy musimy zadecydować czy chcemy poświęcić realne pieniądze na tego brokera. Czy jednak lepiej będzie przetestować kilka innych platform, zanim podejmiemy kluczową decyzję.

Optymalny broker naszym zdaniem powinien udostępniać odnawialne środki na koncie demo. Tak ażeby każdy niedoświadczony użytkownik miał nieograniczoną możliwość dokładnego sprawdzenia platformy pod każdym kontem. W czasie przeprowadzania testów okazało się iż kilku brokerów ustanowiło oprócz tego limity czasu na korzystanie z konta demo. Zwykle był to miesiąc czasu, podczas którego początkujący użytkownik musiał zdążyć nauczyć się wszelkich istotnych funkcji platformy. Po tym czasie konto demo było zablokowane i nie było żadnej możliwości aby je przedłużyć. Pozostawała wówczas jedynie opcja wykonania przelewu prawdziwych pieniędzy. Broker Dukascopy nie stosuje ograniczeń czasowych na koncie demo. Mamy możliwość je używać aż do momentu wydania wszystkich wirtualnych pieniędzy.

Broker Dukascopy opinie na forum

Opinie na forum broker Dukascopy dostaje ze strony klientów najczęściej negatywne. Nasza redakcja testowała konto demo oraz konto real u brokera Dukascopy przez dwa dni. Sprawdzaliśmy jak działają wpłaty i wypłaty u tego brokera oraz jakie komentarze na forum broker Dukascopy zdobywa od najlepszych inwestorów.
Jeżeli chcesz znaleźć sprawdzonego brokera. Takiego takiego który zagwarantuje Twoją przelew pieniędzy w trudnej sytuacji? Więc wybierz mądrze, sprawdź ranking brokerów CFD forex.
Następnie oceń który broker będzie najlepszy dla Ciebie.

Broker Dukascopy umożliwia inwestowanie w przeróżne instrumenty finansowe. Na przykład: kontrakty CFD na akcje znanych firm, kryptowaluty, surowce oraz Forex. Da się na nich mnóstwo zarobić. Aczkolwiek równie szybko można stracić inwestowane finanse bądź wyjść na zero. Zanim przejdziemy do recenzji brokera Dukascopy oraz przedstawiania naszej oceny na ten temat. To chcemy w pierwszej kolejności przedstawić naszym czytelnikom, na czym się skupiliśmy podczas testu. Najczęściej zadawaliśmy pytania czy broker Dukascopy:

 • udostępnia bezpłatne konto demo,
 • uzyskał wymagane licencje prawne i jest bezpieczny,
 • nie jest wpisany na listę ostrzeżeń,
 • namawia do wpłacania prawdziwych pieniędzy oraz motywuje do wykonania ogromnych wpłat,
 • Jakie opinie ma broker Dukascopy na forum dla biznesmenów,
 • Jakie są nasze przejścia,
 • Badalibyśmy także czy dostępny jest Język ojczysty.

 

Od czego zacząć?

Jeśli jesteś początkującym inwertorem i nie masz jeszcze zbyt wielkiego doświadczenia w handlu. To sugerujemy byś skupił się na jednej lub maksymalnie dwóch kategoriach. To jakie konkretnie kategorie wybierzesz zależy jedynie od Ciebie. Niemniej pamiętaj że im bardziej sprecyzujesz swój cel tym więcej czasu będziesz mógł poświęcić na staranną analizę obecnej sytuacji. Najważniejsze kategorie to surowce (złoto, srebro, ropa), akcje spółek (Apple, Orlen, CD Projekt), forex (USD/EUR, PLN/EUR, CHF/USD), kryptowaluty (bitcoin, ethereum, xrp), indeksy krajowe (WIG 20, USA 500, Niemcy 30) oraz towary (kawa, cukier, kukurydza). Wybierając jedną kategorię masz szansę gruntownie przeanalizować historyczne wahania cen i spróbować wyciągnąć wnioski. Powinieneś się zastanawiać co określało zmianę wartości danych aktywów w przeszłości.

Jeśli postanowisz się zająć tylko jedną konkretną kategorią np. krypto-walutami, to po pewnym czasie dostrzeżesz. Dokładnie to że wszystkie informacje z kraju i ze świata zaczniesz analizować przez pryzmat “a jak to wpłynie na kryptowaluty”. Na skutek tego twoje kolejne inwestycje będą skutkiem dokładnych przemyśleń. Już nie będą sprawą przypadku tak jak zapewne będzie na samym początku. Większość profesjonalnych inwestorów także wybiera tylko jedną główną kategorię, a następnie poświęca jej nawet 80% swojego czasu oraz kapitału inwestycyjnego. Na całym świecie nie ma człowieka, który zna się na wszystkim, wobec tego należałoby już na samym początku wybrać jedną dziedzinę. Przeznaczyć na jej analizę maksymalnie dużo czasu, zamiast rozdzielać go między różne kategorie.

Wasze opinie na temat brokera Dukascopy

Nim zdecydujesz się aby przelać Twoje oszczędności na konto jakiegoś brokera. To zobacz jakie opinie o brokerze Dukascopy zostawili inni użytkownicy forum. Najważniejsze to wybrać takiego brokera, który zapewni bezpieczeństwo oraz gwarancję wypłacenia pieniędzy. Nasz zespół pragnie podziękować za wszystkie komentarze na temat brokera Dukascopy które piszecie. Wasze opinie są dla nas wielce wartościowe. Jeżeli chciałbyś aby nasz zespół przetestował nowego brokera, o jakim opinii jeszcze nie posiadamy na naszym blogu. To serdecznie zachęcamy do napisania wiadomości e-mail z nazwą brokera i adresem jego strony internetowej.

Lista Tagów:
Dukascopy opinie, Dukascopy brokers, Dukascopy konto demo, Dukascopy komentarze, Dukascopy notowania, Dukascopy wypłata, Dukascopy poradnik, Dukascopy wypłaty, Dukascopy podatek, Dukascopy jak grać, Dukascopy jak inwestować, Dukascopy forum, Dukascopy blog, Dukascopy bonus, Dukascopy konto testowe, Dukascopy robot, Dukascopy jak zacząć, Dukascopy poradnik, Dukascopy czy jest wypłacalny.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. InwestMan pisze:

  inwestuję w Dukascopy od roku i jak na razie jestem zadowolony mogę polecić

 2. JanekCrop pisze:

  dobry broker Szwajcarka firma i wysoka jakość usług, ale nie ma wsparcia dla Polski

 3. Groszyn pisze:

  nie ma języka polskiego i trzeba kombinować żeby wypłacić pieniądze jak ktoś ma polski adres

 4. Dawidzior pisze:

  broker dobry, ale pieniądze musiałem wypłacać na kolegę z Anglii…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *