Opinie ExpertOption – forum komentarze

Broker ExpertOption opinie naszego zespołu:

Emocje i stress

Stres jest nieodłączną częścią inwestowania na giełdzie, niemniej nerwy i stres to najgorsi doradcy. Sama myśl o możliwości zarobienia lub straty sporych pieniędzy budzi pewne nerwy. Jednak kiedy staniesz przed wyborem “wypłacić? czy jeszcze zaczekać?”. A na szali będzie się wahać Twoje 50 tysięcy złotych to emocje będą sięgały zenitu. To jaką decyzję wybierzesz w takiej sytuacji będzie w znacznej mierze zależało od twych emocji. Jeżeli potrafisz kontrolować swój stress i podniecenie to masz szansę stać się jednym z najlepszych inwestorów.

W internecie zdołasz odnaleźć masę informacji oraz książek jak poradzić sobie ze stresem. Podejmowanie ciężkich decyzji, będąc pod naciskiem silnych emocji nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale to własnie na tym polega inwestowanie w kontrakty CFD. Jest multum technik, które pozwalają powiększyć kontrolę nad emocjami, a nawet totalnie je stłumić. Wielu doświadczonych inwestorów poleca na przykład medytację lub ćwiczenie jogi.

Każda inwestycja wiąże się z niebezpieczeństwem utraty kapitału, przed ulokowaniem dowolnej sumy z nadzieją na korzyść, musisz jednak zastanowić się czy prawdopodobna strata tych pieniędzy w wypadku nietrafionej inwestycji nie wpłynie na poziom twojego życia. Jedną z najistotniejszych reguł zaawansowanych traderów jest inwestowanie wyłącznie tych środków, których przegrana nie będzie miała żadnego wpływu dla poziomu ich życia. Nie inwestuj pieniędzy, jeśli są Ci niezbędne!

Jeżeli masz odłożone pieniądze, które zamierzałeś przeznaczyć np.: Na odpoczynek czy też lepszy samochód to również porządnie się zastanów, nim zdecydujesz się na obrót tych pieniędzy. Zawsze licz się z ewentualnością utraty i nigdy nie nastawiaj się na profit. Z tego powodu w żadnym wypadku nie będziesz w kłopotliwej sytuacji. Jedynie będziesz mile zadziwiony jeżeli jakaś inwestycja okaże się celna i na twoje konto wpadnie bonusowa gotówka.

Broker ExpertOption materiały szkoleniowe

Najlepsi brokerzy udostępniają swoim klientom bezpłatne konto demo, służące do nauczenia się inwestowania, sprawdzenia nowych taktyk oraz przetestowania platformy handlowej. Działa ono dokładnie jak autentyczne, wyłączną odmiennością jest nie prawdziwa waluta. Jeśli jesteś niedoświadczonym inwestorem to weź pod uwagę że. “Z każdą następną inwestycją będziesz zdobywał doświadczenie oraz popełniał coraz to mniej błędów”.

Jeśli szukasz sprawdzonego brokera, nadzorowanego przez komisję finansową i posiadającego licencje prawne, które zapewniają jego wypłacalność, to zobacz najnowszy ranking brokerów CFD. Każdy broker wspomniany w rankingu był sprawdzany oraz oceniany przez grupę inwestorów. Przy sporządzaniu niniejszego porównania braliśmy także pod ocenę opinie i komentarze odnoszące się do brokera ExpertOption. Znalezione w internecie nie tylko na polskojęzycznych forach. Ale również na angielskich oraz niemieckich forach poświęconych inwestowaniu. Inwestowanie wiecznie wiąże się z ryzykiem. Wobec tego nie inwestuj pieniędzy, których możliwa strata mogłaby odmienić jakość Twojego życia.

Pomoc i regulamin brokera ExpertOption nasza opinia

Kontakt z zespołem technicznym brokera ExpertOption był świetny, na wszelkie zapytania dostaliśmy odpowiedzi już po kilku minutach. Były to bardzo wartościowe informacje które rozwiały wszystkie nasze wątpliwości. Odpowiedzi udzielane przez zespół techniczny są na wysokim poziomie.

Również support brokera ExpertOption działa nadzwyczaj porządnie, czat na live jest wybornym wyjściem. Można otrzymać pomoc błyskawicznie. Po wysłaniu pytania i szczegółowo objaśnić nasz problem pracownikowi. W toku testowania platformy pisaliśmy do supportu z zapytaniem: “W jaką metodą najlepiej wypłacić pieniądze”. Tak aby jak najprędzej doszły na nasze konto prywatne. Otrzymaliśmy dokładną odpowiedź, która niezmiernie nam pomogła przy podjęciu definitywnej decyzji. Pracownik supportu był niezmiernie uprzejmy. Na prawdę próbował pomóc oraz doradził nam najbardziej atrakcyjną możliwą metodę wypłaty pieniędzy.

W regulaminie brokera ExpertOption wypatrzyliśmy wiele przydatnych informacji dotyczących między innymi: Instrumentów finansowych udostępnianych przez brokera. Dźwigni finansowej z jakiej mają szansę korzystać niedoświadczeni i zawodowi inwestorzy, jak również wyczerpujące informacje dotyczące samego brokera. Takie jak adres organizacji do korespondencji, wykaz potrzebnych numerów telefonicznych. Jak również adresów e-mail, a nawet numery licencji które posiada broker.

Broker ExpertOption konto demo

Nim rozpoczniesz inwestować w kontrakty CFD prawdziwą gotówkę, powinieneś wpierw poznać platformę handlową. Możesz do tego wykorzystać konto demo. Broker ExpertOption udostępnia swoim użytkownikom darmowe konto demo. Zakładając takie konto będziesz posiadał do dyspozycji wszystkie narzędzia i wykresy, które są oferowane na realnym koncie. Masz szansę również śledzić obecne wahania cen i inwestować wirtualne finanse w taki sam sposób jak prawdziwe.

W każdej chwili możesz przełączyć wersję konta na realne. Jeśli tylko dojdziesz do wniosku że jesteś gotowy inwestować prawdziwym kapitałem. Konto demo umożliwi Ci zdobyć doświadczenie praktyczne, a nie tylko teoretyczne. Tak jak w wypadku czytania książek o inwestowaniu bądź poprzez oglądania filmów na YouTube. Jeżeli tymczasem pragnąłbyś poznać wybitne strategie inwestowania i zgłębić swoją wiedzę teoretyczną, to chcemy polecić dwie książki. Zenon Komar – “Sztuka Spekulacji” oraz Jack D. Schwager – “Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami”, jakie mogą Ci pomóc w analizie i zrozumieniu zasad rządzących giełdą.

 
 

Jeśli chcesz poznać opinie innych inwestorów na temat ExpertOption, lub zastanawiasz się jakiego brokera wybrać?
To sprawdź ranking brokerów CFD 2020!
Ranking brokerów CFD Forex został stworzony przez zespół inwestorów.
W oparciu o posiadane wieloletnie doświadczenie, oraz komentarze i opinie tysięcy użytkowników na forum.


 
 

Nasza opinia o ExpertOption

Witryna internetowa brokera ExpertOption niezbyt przypadła nam do gustu, kolory przycisków, układ graficzny jak również barwa nie są intuicyjne i mogą sprawiać problemy niedoświadczonym inwestorom. Co więcej zbyt notorycznie pojawia się reklama namawiająca do przelewu realnych pieniędzy. Według naszego doświadczenia nawigacja platformy nie jest łatwa. Ogromnym problemem, który dodatkowo uniemożliwiał płynne korzystanie z usług brokera ExpertOption był fakt iż domena przycinała się co pewien czas, albo bardzo długo ładowała, a nawet zawieszała.

Jednakże nie posądzamy za to brokera ExpertOption jako że nie możemy mieć 100% pewności czy tych problemów nie powodował nasz internet w biurze redakcji czy też komputer z którego w tym czasie korzystaliśmy. Czy też jakiś inny czynnik zewnętrzny nie związany z brokerem ExpertOption taki jak kłopoty z serwerem.  Jest to jednak jedynie nasza opinia, która wynika z prywatnych odczuć i przemyśleń, każda osoba będzie mieć inne zdanie na temat rzeczonego brokera. Uważamy więc że z tego powodu najlepiej jeśli sam sprawdzisz czy broker ExpertOption spełni Twoje oczekiwania.

Według naszej oceny broker ExpertOption nie byłby najlepszym wyborem, dla początkujących i zaawansowanych inwestorów, jako że kompozycja strony jak również barwa wykorzystywana na niniejszej platformie są nadzwyczaj pokrętne dla początkujących kontrahentów. Natomiast niebyt pokaźna ilość analitycznych wykresów będzie znacznie ograniczać analizę rynkową profesjonalnym inwestorom. Broker ExpertOption opinie na forum dostaje w większości pozytywne niemniej jednak są to najczęściej bardzo płytkie komentarze z rodzaju “polecam brokera ExpertOption”. Nie mamy w związku z tym szans ocenić czy te komentarze są na prawdę autentyczne i pisane przez wielu inwestorów. Czy może ta sama osoba napisała kilkadziesiąt takich samych wypowiedzi na temat brokera ExpertOption aby namówić nowych kontrahentów do inwestowania pieniędzy.

Broker ExpertOption negatywne opinie naszego zespołu

Według naszej opinii broker ExpertOption jest dosyć dobrym pośrednikiem. Jednak ma też swoje wady, które należy brać pod uwagę. Przeglądając zagraniczne fora dla inwestorów, głównie w języku niemieckim oraz francuskim. Znaleźliśmy wiele komentarzy o brokerze ExpertOption. Opinie w większej części były pozytywne, niemniej bardzo krótkie. Składające się z jednego lub dwóch słów. Jednakże nieduża część komentarzy była negatywna. Takie opinie studiowaliśmy wnikliwie starając się ustalić czy są one prawdziwe, czy też kłamliwe. Spora ilość inwestorów była niezadowolona z czasu jaki należy czekać na wypłatę pieniędzy z konta inwestycyjnego brokera ExpertOption. Wedle ich opinii byli zmuszeni zbyt długo czekać zanim finanse dotarły na ich konto prywatne.

Jakiego brokera wybrać?

Wybór platformy handlowej to najważniejsza decyzja każdego inwestora. Jako że broker pośredniczy przy każdej transakcji i to właśnie jemu wysyłamy nasze finanse. Powinien zatem być pewny jak również warty zaufania. W tym blogu pragniemy pokazać własną opinie o brokerze ExpertOption. Lecz również wyjaśnić trochę zagadnienie zarabiania na giełdzie i inwestowania w kontrakty CFD. Wysokość kwoty jaką zdecydujemy się zainwestować ma olbrzymie znaczenie.

Gdyż im większe środki inwestujemy, tym większa możliwość na profit, ale dodatkowo bardziej natężony stres. Wbrew pozorom nerwy mogą w dużym stopniu wywrzeć wpływ na nasze wybory. Należałoby zawsze starać się zachowywać zimną krew i nie podejmować decyzji pod wpływem chwili. Sztuka rozsądnego myślenia będąc pod naciskiem dużego stresu. t bardzo atrakcyjna cecha wśród profesjonalnych inwestorów.

Konto Demo Broker ExpertOption

Większa część atrakcyjnych brokerów udostępnia darmowe konto demo, na ogół rejestracja konta demo nie żąda udowadniania żadnych danych. Broker ExpertOption dodatkowo nie wymaga realizowania nawet najmniejszych wpłat do aktywacji konta demo. Można w takim razie bez trudu sprawdzić efektywność platformy. Prędkość egzekucji zobowiązań i stabilność połączenia z aplikacją. Bez żadnego niebezpieczeństwa straty prawdziwych pieniędzy. Broker ExpertOption również udostępnia konto demo swoim użytkownikom lecz stosuje ograniczenie budżetu. Oznacza to że mamy do wykorzystania z góry określoną kwotę wirtualnej waluty. Która nie przywraca się po wyczerpaniu. Znaczy to iż po wydaniu całej kwoty musimy podjąć decyzję czy chcemy przelać prawdziwe pieniądze na niniejszego brokera. Czy jednakże lepiej jest sprawdzić parę innych platform, zanim podejmiemy ostateczną decyzję.

Optymalny broker naszym zdaniem powinien oferować odnawialne pieniądze na koncie demo. Tak ażeby każdy niedoświadczony użytkownik miał bezgraniczną możliwość porządnego wypróbowania platformy pod dowolnym kontem. W czasie wykonywania testów okazało się że kilku brokerów ustala dodatkowo limity czasu na korzystanie z konta demo. Najczęściej był to miesiąc czasu, w trakcie którego nowy użytkownik musiał dać radę nauczyć się wszystkich istotnych funkcji platformy. Po tym okresie konto demo zostało zablokowane i nie było żadnej możliwości by je przedłużyć. Zostawała wówczas wyłącznie możliwość zrealizowania przelewu rzeczywistych pieniędzy. Broker ExpertOption nie stosuje ograniczeń czasowych na koncie demo. Można je wykorzystywać aż do momentu wykorzystania wszystkich wirtualnych pieniędzy.

Od czego zacząć?

Jeśli jesteś początkującym inwertorem i nie masz jeszcze zbyt wielkiego doświadczenia w handlu. To proponujemy abyś skoncentrował się na jednej lub maksymalnie dwóch kategoriach. To które konkretnie kategorie wybierzesz zależy jedynie od Ciebie. Jednakże pamiętaj że im bardziej sprecyzujesz swój cel tym więcej czasu będziesz miał możliwość poświęcić na dokładną analizę bieżącej sytuacji. Najważniejsze kategorie to surowce (złoto, srebro, ropa), akcje firm (Apple, Orlen, CD Projekt), forex (USD/EUR, PLN/EUR, CHF/USD), kryptowaluty (bitcoin, ethereum, xrp), indeksy krajowe (WIG 20, USA 500, Niemcy 30) jak również towary (kawa, cukier, kukurydza). Wybierając konkretną kategorię masz szansę wnikliwie przeanalizować historyczne wahania wartości i spróbować wyciągnąć wnioski. Powinieneś się zastanawiać co powodowało zmianę ceny danych aktywów w przeszłości.

Jeżeli zdecydujesz się zająć tylko jedną konkretną kategorią np. krypto-walutami, to po jakimś czasie dostrzeżesz. Dokładnie to że każde informacje z kraju jak również ze świata zaczniesz analizować przez pryzmat “a jak to wpłynie na kryptowaluty”. Z tej przyczyny twoje następne inwestycje będą wynikiem dokładnych przemyśleń. Już nie będą sprawą przypadku tak jak zapewne będzie na samym początku. Większość doświadczonych inwestorów również wybiera tylko jedną kluczową kategorię, a następnie poświęca jej nawet 80% swojego czasu i kapitału inwestycyjnego. Na całym świecie nie ma człowieka, który zna się na wszystkim, toteż warto już na samym początku wybrać jedną dziedzinę. Przeznaczyć na jej analizę maksymalnie dużo czasu, zamiast rozpraszać go między wszystkie inne kategorie.

Broker ExpertOption opinie na forum

Opinie na forum broker ExpertOption zdobywa od strony klientów w większości negatywne. Nasz zespół testował konto demo oraz konto real u brokera ExpertOption przez cztery dni. Sprawdzaliśmy jak działają wpłaty i wypłaty u tego brokera oraz jakie komentarze na forum broker ExpertOption zdobywa od najlepszych inwestorów.
Jeśli chcesz znaleźć sprawdzonego brokera. Takiego takiego który zagwarantuje dla Ciebie wypłatę w dowolnej sytuacji? Więc wybieraj rozsądnie, sprawdź ranking brokerów CFD forex.
Następnie oceń jaki broker będzie optymalny dla Ciebie.

Broker ExpertOption umożliwia inwestowanie w rozmaite aktywa. Takie jak: kontrakty CFD na akcje dużych spółek, kryptowaluty, surowce oraz Forex. Można na nich niemało zarobić. Aczkolwiek również szybko można stracić inwestowane pieniądze jak również wyjść na zero. Zanim przejdziemy do opisu brokera ExpertOption oraz przedstawiania własnej oceny na ten temat. To chcielibyśmy najpierw przybliżyć naszym czytelnikom, na czym się skupiliśmy podczas testu. Najczęściej zadawaliśmy pytania czy broker ExpertOption:

 • posiada bezpłatne konto demo,
 • posiada wymagane licencje prawne i jest pewny,
 • nie jest wpisany na listę ostrzeżeń,
 • namawia do wpłaty realnych pieniędzy i zmusza do wykonania ogromnych wpłat,
 • Jakie opinie ma broker ExpertOption na forum inwestycyjnym,
 • Jakie są nasze odczucia,
 • Analizowaliśmy również czy jest wspierany nasz język.

 

Ryzyko inwestowania na giełdzie

Zarobek na giełdzie stale łączy się z pewnym ryzykiem, chociaż to ryzyko można zmniejszyć posiadając właściwą wiedzę, zdolności i praktykę. Doświadczeni inwestorzy zawierają sporo więcej dochodowych transakcji niż nowi traderzy i nie jest to żaden przypadek. Nowicjusze często wybierają niepoprawne decyzje. Ponieważ nie całkiem docenią zasady rządzące rynkiem bądź nie przeznaczają adekwatnej uwagi znacznym zajściom ze świata. Właśnie te wydarzenia po jakimś czasie wpływają na wahania cen aktywów.

Profesjonalni gracze bez ustanku badają sytuację rynkową oraz podejmują decyzje opierając się na stabilnych podstawach. Droga od początkującego do profesjonalnego inwestora jest długa i łatwo się źle nastawić już po podjęciu kilku feralnych inwestycji. Głównie kiedy utracimy wtedy część naszego realnego kapitału. W takim razie wspaniałym pomysłem dla niedoświadczonych traderów jest wykorzystanie konta demo do nauki platformy. Przetestowania rozmaitych metod inwestowania oraz uzyskania doświadczenia.

Największe zalety brokera ExpertOption w naszej opinii

Największymi zaletami, które posiada broker ExpertOption są bez wątpliwości materiały treningowe. Filmy instruktażowe, indywidualne porady z dziedziny inwestowania, olbrzymia część instrumentów finansowych znacznie ułatwiają naukę. Alternatywa wypróbowania platformy na koncie demo oraz ogromnie przydatny terminarz gospodarczy. Ogromnym plusem brokera ExpertOption jest fakt, iż posiada autorską aplikację internetową. Co znacznie przyśpiesza podejmowanie decyzji i otwieranie inwestycji. Podczas wykonywania testów zwracaliśmy odrębną uwagę na zapiski o ryzyku związanym z podejmowaniem inwestycji. Jak również to jaki % użytkowników inwestujących za pośrednictwem danego brokera odnotowuje straty, niestety w przypadku tego brokera % klientów, którzy notują straty jest całkiem wysoki.

Ponadto odnajdywaliśmy oficjalnego konta każdego z brokerów na Facebook’u i sprawdzaliśmy wszelkie komentarze znajdujące się na takim profilu. Ważnym szczegółem realizowanego przez nas eksperymentu było sprawdzenie wiarogodności adresu organizacji każdego brokera zamieszczonego na oficjalnej domenie. W kilku wypadkach w trakcie trwania całego testu zdarzyło się iż pod zamieszczonym adresem nie odkryliśmy żadnej siedziby spółki, ani konkretnego biura. Niemniej w wypadku brokera ExpertOption podany adres został poświadczony i jest prawdziwy.

Kontrakty CFD

Kontrakty różnicy cenowej, inaczej “Kontrakty CFD”. Umożliwiają inwestorom zyskiwanie za równo na wzroście wartości aktywów, jak i na spadku. Co w wypadku giełdy standardowej jest niemożliwe. Inwestor otwiera kontrakt z brokerem, a następnie przewiduje czy wartość wybranych aktywów spadnie czy wzrośnie. Gdy jego przypuszczenia się sprawdzą i wartość zmieni się adekwatnie z jego spekulacjami to odnotowuje zysk. Kontrakty CFD umożliwiają wykorzystanie dźwigni finansowej, tak zwanego “lewara” do pomnożenia swoich dochodów. Większa część brokerów proponuje młodym inwestorom maksymalną dźwignie na poziomie 1:30. Niemniej doświadczeni inwestorzy mogą ubiegać się o podniesie optymalnego poziomu dźwigni.

Domyślna dźwignia 1:30 powoduje iż w momencie zawierania kontraktu CFD, inwestowana przez nas kwota zostanie pomnożona 30-sto krotnie. Na przykład przelewając na rachunek rozliczeniowy brokera 100 zł możemy dowolnie “ulokować” 3000 zł, i od kwoty trzech tysięcy będziemy zarabiać %. Jeśli cena zmieni się zgodnie z naszymi przewidywaniami lub tracić jeżeli popełnimy błąd. Inwestowanie z użyciem dźwigni finansowej jest dość ryzykowne, chociaż daje perspektywę na niewiarygodny zarobek przy użyciu niedużej kwoty własnej. Inwestując u brokerów posiadających licencje prawne nie ma opcji ażeby się zadłużyć. Stan naszego konta giełdowego może w najgorszym przypadku spaść do zera. Znaczy to że inwestując wyżej przytoczone 100 zł możemy stracić maksymalnie 100 zł. Nie ma możliwości by stan konta był ujemny.

Zanim podejmiesz decyzję!

Przed przyjęciem ostatecznej decyzji którego brokera wybrać przeczytaj w sieci najpopularniejsze wpisy i komentarze odnośnie brokera ExpertOption, lub innego który Cię interesuje. Na naszym blogu możesz poznać opinie osób, które miały do tej pory doświadczenia z wieloma platformami. Rekomendują czy też nie polecają niektórych brokerów. Pamiętaj że każdy broker działający na terenie naszego kraju ma obowiązek posiadać licencje prawne oraz zezwolenia umożliwiające pośrednictwo w zawieraniu transakcji na terenie UE. Weź pod uwagę iż broker, który jest monitorowany przez krajową albo europejską komisję finansową gwarantuje większe bezpieczeństwo twojego kapitału. Możesz również prześledzić ranking brokerów i skonfrontować Twój wybór, z wyborem zawodowych inwestorów. Dzięki temu dowiesz się które miejsce w rankingu zajmuje wytypowany przez Ciebie broker i czy jest godny zaufania według innych użytkowników.

Jak założyć konto demo u brokera ExpertOption

Rejestracja konta demo ExpertOption odbyła się bez żadnych problemów lecz na stronie nie ma możliwości wybrania naszego języka. Całą rejestrację należy zrealizować w języku angielskim co zapewne będzie kłopotem dla wielu użytkowników. Niestety po stworzeniu konta i zalogowaniu się na platformę również nie było możliwości wybrania języka. Więc całą rejestrację konta demo u brokera ExpertOption jak również wszystkie inwestycje musieliśmy przeprowadzać w języku angielskim. Było to kłopotliwe oraz niezbyt przyjemne dlatego że translator niezbyt dobrze translatuje fachowe słowa i zagadnienia giełdowe.

Przeczytanie warunków umowy w języku angielskim także było bardzo utrudnione. Angielski język urzędowy jest trudny do przetłumaczenia w tłumaczu, a warunki umowy mają bardzo dużo stron tekstu. Niestety z tego powodu straciliśmy wiele godzin aby adekwatnie przetłumaczyć oraz pojąć całą umowę.

W naszym odczuciu warunki oferowane przez brokera ExpertOption nie są korzystne dla początkujących użytkowników. Wielu z testowanych przez nas brokerów proponuje bardziej opłacalne warunki swoim nowym kontrahentom. Broker ExpertOption nie zapewnia bezpieczeństwa w 100% dla swoich klientów w każdej sprawie, gdyż podkreśla że w co poniektórych skrajnych przypadkach, może dojść do sytuacji kiedy system “stop loss” nie zadziała natychmiast. Klienci muszą brać pod uwagę możliwość straty swojego kapitału, mimo używania opcji “stop loss”.

Broker ExpertOption wypłata pieniędzy

Postanowiliśmy to przetestować i przekonać się ile mniej więcej trwa wypłata pieniędzy od brokera ExpertOption. Najpierw zrealizowaliśmy prawdziwy transfer na konto brokera ExpertOption. Wpłata doszła na konto brokera ekspresowo i już po kilku dobach mogliśmy inwestować prawdziwą gotówką. Nie było także zbyt dużych opłat ani prowizji za realizację wpłaty. Po kilku dniach sprawdzania platformy nastał czas na wypłatę zapracowanych pieniędzy. Więc postanowiliśmy wybrać tą samą metodę wypłaty jakiej używaliśmy do dokonania pierwszej wpłaty. Mieliśmy nadzieję że wszystko pójdzie szybko, jednak już na samym początku spotkaliśmy się z prowizją dla pośrednika. Jak również z drobną opłatą za wykonanie przelewu.

Od czasu zlecenia transferu na nasze konto musieliśmy czekać dużo ponad 3 dni. Zanim finanse dotarły na konto. W tym okresie przesłaliśmy pytanie do zespołu technicznego. Pomoc techniczna brokera ExpertOption poinformowała, iż opóźnienie wynika prawdopodobnie z problemów naszego banku. W związku z powyższym twierdzimy, że broker ExpertOption w żadnym wypadku nie może za nie odpowiadać. Nie możemy dlatego jednoznacznie określić ile czasu należy czekać na zapłatę u brokera ExpertOption. Dlatego że zależnie od stosowanej metody przelewu ten czas może się różnić. W naszym wypadku wynosił niemało powyżej trzy dni. W naszym osobistym odczuciu było to nazbyt długo i nie uznajemy tego za zaletę brokera ExpertOption.

Jak się rozliczyć z pieniędzy zarobionych u brokera ExpertOption

Nie zapomnij że każdy broker nalicza spread w momencie kiedy rozpoczynasz następną inwestycję, jest to prowizja za pośrednictwo w zawarciu transakcji, zwykle jest to setny czy też tysięczny % od sumy, jaką inwestujesz. Wielkość spread’u zależy jedynie od brokera i może być stała bądź zmienna. Każdy zwrot także ten z inwestycji podlega opodatkowaniu i należy się rozliczyć z wypracowanych w ten sposób pieniędzy, w swoim kraju podatkowym. W Polsce do rozliczenia dochodów z inwestycji na giełdzie służy PIT-38, na jakim obejmowane są dochody z kapitałów pieniężnych jak również z odpłatnego zbycia pochodnych instrumentów finansowych. Jeżeli nie masz pewności jak wypełnić PIT-38 możesz zasięgnąć rady doradcy prawnego lub poszukać takiej wiedzy w internecie, możesz także rozliczyć się online, w takim wypadku wypełnienie PIT’u nie powinno sprawić Ci żadnych trudności.

Pytania odtyczące brokera ExpertOption, na które chcemy odpowiedzieć.

Chcemy odpowiedzieć na przeważnie zadawane pytania dotyczące brokera ExpertOption, jakie dostajemy od państwa na nasz adres e-mail. Wyłoniliśmy tylko te najciekawsze, gdyż większa część z nich się powtarzała:

 • Czy broker ExpertOption jest wypłacalny? – tak, w ciągu naszego testu nie było żadnych kłopotów z wypłatą pieniędzy, nie biorąc pod uwagę dosyć długiego czasu czekania na przelew środków.
 • ExpertOption recenzje – broker ExpertOption recenzje dostaje od coraz większej ilości legendarnych inwestorów. Sprawdziliśmy na kilku największych portalach przeznaczonych biznesowi i udało nam się wyszukać mnóstwo ciekawych informacji jak również spostrzeżeń na temat tego brokera.
 • ExpertOption scam czy nie? – z całą pewnością nie jest to scam, taka spółka jest zarejestrowana.
 • Konto testowe ExpertOption – konto testowe jest udostępniane bez konieczności dokonania wpłaty.
 • ExpertOption opinie – broker ExpertOption negatywne opinie na forum zdobywa bardzo rzadko, najczęściej są spowodowane błędem inwestora. Który za swoją nieudaną inwestycję oskarża brokera, jednak znaczna część wypowiedzi jest pozytywna.
 • Najlepszy broker ExpertOption – według naszej opinii istnieje wielu lepszych brokerów, aczkolwiek jest to nasza własna opinia. Z całą pewnością część osób może uważać że broker ExpertOption jest najlepszy.
 • ExpertOption komentarze – broker ExpertOption negatywne komentarze na forum i facebook’u dostaje sporadycznie, najczęściej użytkownicy narzekają na długi czas czekania na wypłatę wypracowanych pieniędzy.
 • ExpertOption konto demo – broker ExpertOption udostępnia darmowe konto demo, bez żadnego limitu czasowego. Niestety po wykorzystaniu wszystkich dostępnych pieniędzy wirtualnych, nie ma możliwości dalej z niego korzystać.

 

Wasze opinie na temat brokera ExpertOption

Zanim zdecydujesz się żeby przelać Twoje oszczędności na konto jakiegoś brokera. To sprawdź jakie opinie o brokerze ExpertOption zostawili pozostali użytkownicy forum. Najważniejsze aby wybrać takiego brokera, który zapewni bezpieczeństwo i gwarancję wypłacenia pieniędzy. Nasz zespół chce podziękować za wszelkie komentarze na temat brokera ExpertOption jakie piszecie. Wasze opinie są dla nas niezwykle drogocenne. Jeżeli chciałbyś aby nasz zespół przetestował nowego brokera, o jakim opinii jeszcze nie posiadamy na naszym blogu. To serdecznie zachęcamy do napisania wiadomości e-mail z nazwą brokera i adresem jego strony internetowej.

Lista Tagów:
ExpertOption opinie, ExpertOption brokers, ExpertOption konto demo, ExpertOption komentarze, ExpertOption notowania, ExpertOption wypłata, ExpertOption poradnik, ExpertOption wypłaty, ExpertOption podatek, ExpertOption jak grać, ExpertOption jak inwestować, ExpertOption forum, ExpertOption blog, ExpertOption bonus, ExpertOption konto testowe, ExpertOption robot, ExpertOption jak zacząć, ExpertOption poradnik, ExpertOption czy jest wypłacalny.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. MaciekPalen pisze:

  jakie macie opinie o ExpertOption dobry broker czy nie warto tracić czasu?

 2. Aleksander pisze:

  raczej jeden z gorszych według mojej opinii

 3. Dawid33 pisze:

  mi również niezbyt przypadł do gustu…

 4. Pracus pisze:

  brak języka polskiego, trudna platforma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *