Opinie FxPro – forum komentarze

Broker FxPro opinie naszej redakcji:

Broker FxPro wypłata pieniędzy

Postanowiliśmy to sprawdzić i przekonać się ile mniej więcej trwa wypłata pieniędzy od brokera FxPro. Po pierwsze zrealizowaliśmy realny transfer na rachunek brokera FxPro. Wpłata dotarła na konto brokera niezwykle szybko i już po kilku dobach mieliśmy możliwość inwestować realną gotówką. Nie było również zbyt znacznych opłat ani prowizji za dokonanie wpłaty. Po wielu dobach sprawdzania platformy nastał czas na wypłatę wypracowanych pieniędzy. Więc zdecydowaliśmy się wybrać tą samą metodę wypłaty której użyliśmy do przeprowadzenia pierwszej wpłaty. Mieliśmy nadzieję że wszystko pójdzie sprawnie, jednakże już na samym początku spotkaliśmy się z prowizją dla pośrednika. Jak również z drobną odpłatnością za dokonanie przelewu.

Od czasu zlecenia transferu na nasz rachunek bankowy musieliśmy oczekiwać dużo ponad 3 dni. Nim pieniądze znalazły się na koncie. W tym okresie wystosowaliśmy zapytanie do działu technicznego. Pomoc techniczna brokera FxPro oświadczyła, że zwłoka wynika zapewne z ograniczeń naszego banku. W związku z tym stwierdzamy, że broker FxPro w żadnym razie nie może za nie odpowiadać. Nie możemy w następstwie tego jednoznacznie określić jak dużo czasu potrzeba czekać na zapłatę u brokera FxPro. Dlatego że zależnie od stosowanej metody transferu ten czas może się różnić. W naszym wypadku wynosił wiele ponad trzy dni. W naszym wrażeniu było to o wiele za długo i nie uznajemy tego za zaletę brokera FxPro.

Jak się rozliczyć z pieniędzy zarobionych u brokera FxPro

Zwróć uwagę że każdy broker nalicza spread w momencie kiedy otwierasz następną inwestycję, jest to prowizja za pośrednictwo w zawarciu transakcji, najczęściej jest to setny czy też tysięczny % od sumy, jaką inwestujesz. Wysokość spread’u zależy jedynie od brokera i może być stała lub zmienna. Każdy zwrot także ten z inwestycji podlega opodatkowaniu oraz należy się rozliczyć z wypracowanych w ten sposób pieniędzy, w swoim kraju podatkowym. W Polsce do rozliczenia dochodów z inwestycji na giełdzie służy PIT-38, na jakim obejmowane są dochody z kapitałów pieniężnych jak również z odpłatnego zbycia pochodnych instrumentów finansowych. Jeżeli nie wiesz jak wypełnić PIT-38 możesz zasięgnąć rady doradcy prawnego czy też poszukać takiej informacji w internecie, możesz także rozliczyć się online, w takim przypadku wypełnienie PIT’u nie powinno sprawić Ci najmniejszych trudności.

Pytania odtyczące brokera FxPro, na które pragniemy odpowiedzieć.

Chcemy odpowiedzieć na często zadawane pytania dotyczące brokera FxPro, które otrzymujemy od państwa na nasz adres e-mail. Wytypowaliśmy jedynie te najciekawsze, jako że większa część z nich się powtarzała:

 • Czy broker FxPro jest wiarygodny? – tak, w trakcie naszego testu nie było żadnych problemów z wypłatą pieniędzy, nie biorąc pod uwagę dość długiego czasu czekania na transfer środków.
 • FxPro recenzje – broker FxPro recenzje otrzymuje od coraz to większej liczby słynnych inwestorów. Sprawdziliśmy na kilku największych portalach przeznaczonych biznesowi i udało nam się znaleźć sporo ciekawych wiadomości jak również spostrzeżeń na temat niniejszego brokera.
 • FxPro scam czy nie? – z całą pewnością nie jest to scam, taka firma jest zarejestrowana.
 • Konto testowe FxPro – konto testowe jest dostępne bez konieczności dokonania wpłaty.
 • FxPro opinie – broker FxPro negatywne opinie na forum dostaje bardzo sporadycznie, z reguły są podyktowane pomyłką inwestora. Który za osobistą nietrafioną inwestycję posądza brokera, jednak znaczna część wypowiedzi jest pozytywna.
 • Najlepszy broker FxPro – według naszej opinii istnieje wielu lepszych brokerów, niemniej jednak jest to nasza własna opinia. Z całą pewnością część użytkowników może twierdzić że broker FxPro jest najlepszy.
 • FxPro komentarze – broker FxPro negatywne komentarze na forum i facebook’u zdobywa sporadycznie, na ogół kontrahenci narzekają na długi czas oczekiwania na wypłatę zapracowanych pieniędzy.
 • FxPro konto demo – broker FxPro zapewnia darmowe konto demo, bez żadnego limitu czasowego. Niestety po użyciu wszystkich dostępnych środków wirtualnych, nie ma możliwości w dalszym ciągu z niego korzystać.

 

Emocje i stress

Stres jest nieodłączną częścią inwestowania na giełdzie, niemniej jednak nerwy i stres to najgorsi doradcy. Sama świadomość o możliwości zarobienia bądź straty sporych pieniędzy pobudza pewne nerwy. Jeżeli jednak staniesz przed wyborem “wypłacić? czy jeszcze zaczekać?”. A na szali będzie się wahać Twoje 50 tysięcy złotych to nerwy będą sięgały zenitu. To jaką decyzję podejmiesz w takiej sytuacji będzie w znacznej skali zależało od twoich emocji. Jeśli umiesz kontrolować swój stress i emocje to masz okazję zostać jednym z najwybitniejszych inwestorów.

W sieci masz możliwość odnaleźć masę informacji i książek jak poradzić sobie ze stresem. Podejmowanie ważnych decyzji, będąc pod naciskiem potężnych emocji nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale to własnie na tym polega inwestowanie w kontrakty CFD. Istnieje sporo technik, które umożliwiają podnieść panowanie nad nerwami, a nawet całkowicie je stłumić. Wielu profesjonalnych inwestorów propaguje na przykład medytację lub ćwiczenie jogi.

Każda inwestycja łączy się z niebezpieczeństwem utraty kapitału, przed ulokowaniem dowolnej sumy z nadzieją na profit, musisz niemniej jednak zastanowić się czy prawdopodobna strata tych pieniędzy w wypadku pomyłki nie wpłynie na stan twojego życia. Jedną z najistotniejszych zasad profesjonalnych traderów jest inwestowanie wyłącznie tych środków, których przegrana nie będzie miała żadnego wpływu dla jakości ich życia. Nie inwestuj pieniędzy, jeżeli są Ci potrzebne!

Jeżeli posiadasz oszczędności, które chciałeś wydać np.: Na wakacje albo nowy samochód to również dobrze się zastanów, zanim zdecydujesz się na obrót tych pieniędzy. Stale licz się z ewentualnością utraty oraz zupełnie nie nastawiaj się na korzyść. Na skutek tego w żadnym wypadku nie zostaniesz w złej sytuacji. Jedynie będziesz mile zaskoczony jeżeli któraś inwestycja okaże się celna i na twoje konto wpadnie bonusowa gotówka.

Broker FxPro materiały szkoleniowe

Najpopularniejsi brokerzy udostępniają swoim kontrahentom darmowe konto demo, służące do nauki inwestowania, przetestowania oryginalnych strategii i przetestowania platformy handlowej. Działa ono dokładnie jak rzeczywiste, wyłączną różnicą jest nie prawdziwa waluta. Jeśli jesteś początkującym inwestorem to nie zapomnij że. “Z każdą nową inwestycją będziesz pozyskiwał doświadczenie i popełniał coraz mniej błędów”.

Jeżeli poszukujesz przetestowanego brokera, kierowanego przez komisję finansową i posiadającego licencje prawne, które zapewniają jego wypłacalność, to zobacz najnowszy ranking brokerów CFD. Każdy broker wyróżniony w rankingu był testowany oraz oceniany przez wielu inwestorów. Przy sporządzaniu niniejszego zestawienia wzięliśmy również pod ocenę opinie oraz komentarze dotyczące brokera FxPro. Odkryte w internecie nie tylko na polskojęzycznych stronach. Ale dodatkowo na angielskich oraz niemieckich forach przeznaczonych inwestowaniu. Inwestowanie wiecznie łączy się z ryzykiem. Wobec tego nie inwestuj pieniędzy, których ewentualna strata zdołałaby pogorszyć poziom Twojego życia.

Pomoc i regulamin brokera FxPro nasza opinia

Kontakt z działem technicznym brokera FxPro był imponujący, na wszystkie zapytania uzyskaliśmy odpowiedzi po krótkiej chwili. Były to niezwykle wartościowe informacje jakie rozwiały wszelkie nasze niepewności. Odpowiedzi udzielane przez dział techniczny były na dobrym poziomie.

Także support brokera FxPro działa nadzwyczaj prawidłowo, chat na live jest idealnym wyjściem. Można uzyskać pomoc bardzo szybko. Po wysłaniu pytania oraz wnikliwie wyjaśnić swój problem pracownikowi. W toku testowania platformy pisaliśmy do supportu z pytaniem: “W którą metodą najlepiej wypłacić pieniądze”. Tak aby jak najszybciej trafiły na nasz rachunek prywatny. Dostaliśmy dokładną odpowiedź, która niezwykle nas wspomogła przy podjęciu końcowej decyzji. Pracownik supportu był całkiem uprzejmy. Na prawdę próbował pomóc oraz doradził nam najbardziej atrakcyjną możliwą metodę wypłaty pieniędzy.

W regulaminie brokera FxPro wyszperaliśmy wiele użytecznych wiadomości dotyczących na przykład: Instrumentów finansowych udostępnianych przez brokera. Dźwigni finansowej z jakiej mogą korzystać początkujący i profesjonalni inwestorzy, jak również rozległe informacje odnoszące się do samego brokera. Takie jak adres firmy do korespondencji, wykaz przydatnych numerów telefonicznych. Jak również adresów e-mail, oraz numery licencji które otrzymał broker.

Broker FxPro konto demo

Nim zaczniesz inwestować w kontrakty CFD autentyczną gotówką, powinieneś najpierw poznać platformę handlową. Możesz do tego zastosować konto demo. Broker FxPro oferuje swoim klientom bezpłatne konto demo. Zakładając takie konto będziesz miał do dyspozycji wszystkie narzędzia i wykresy, które są oferowane na autentycznym koncie. Możesz także badać bieżące wahania cen oraz inwestować wirtualne finanse w identyczny sposób jak prawdziwe.

W każdej chwili zdołasz przełączyć rodzaj konta na rzeczywiste. Kiedy tylko uznasz że jesteś gotowy inwestować prawdziwym kapitałem. Konto demo umożliwi Ci uzyskać doświadczenie praktyczne, a nie tylko teoretyczne. Tak jak w wypadku czytania książek o biznesie bądź poprzez oglądania filmów na YouTube. Jeżeli tymczasem pragnąłbyś poznać wybitne strategie inwestowania oraz zgłębić swoją wiedzę teoretyczną, to pragniemy zaproponować dwie książki. Zenon Komar – “Sztuka Spekulacji” oraz Jack D. Schwager – “Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami”, które mogą Ci pomóc w analizie i pojęciu zasad rządzących handlem.

 
 

Jeśli chcesz poznać opinie innych inwestorów na temat FxPro, lub zastanawiasz się jakiego brokera wybrać?
To sprawdź ranking brokerów CFD 2020!
Ranking brokerów CFD Forex został stworzony przez zespół inwestorów.
W oparciu o posiadane wieloletnie doświadczenie, oraz komentarze i opinie tysięcy użytkowników na forum.


 
 

Nasza opinia o FxPro

Strona internetowa brokera FxPro niezbyt nas przekonała, odcienie przycisków, układ graficzny jak również barwa nie są intuicyjne i mogą powodować problemy początkującym inwestorom. Na dodatek nadmiernie często pojawia się reklama namawiająca do przelewu realnych pieniędzy. Wedle naszego doświadczenia nawigacja strony nie jest łatwa. Dużym kłopotem, który ponadto uniemożliwiał spokojne korzystanie z usług brokera FxPro był fakt iż domena zacinała się co pewien czas, lub nadzwyczaj powoli ładowała, a nawet zawieszała.

Aczkolwiek nie obwiniamy za to brokera FxPro jako że nie mamy 100% pewności czy tych kłopotów nie sprawiał nasz internet w budynku redakcji czy też laptop z którego w tym czasie korzystaliśmy. Bądź też jakiś inny element zewnętrzny nie związany z brokerem FxPro taki jak kłopoty z serwerem.  Jest to niemniej jednak jedynie nasza opinia, która wynika z osobistych spostrzeżeń i przemyśleń, każda osoba może mieć odmienne wrażenia na temat niniejszego brokera. Uważamy więc że więc najlepiej jeśli osobiście przetestujesz czy broker FxPro spełni Twoje oczekiwania.

Wedle naszej oceny broker FxPro nie będzie najlepszym wyborem, dla nowych i profesjonalnych inwestorów, dlatego że kompozycja strony jak również kolorystyka używana na niniejszej platformie są ogromnie pokrętne dla nowych klientów. Dodatkowo niebyt pokaźna liczba specjalnych wykresów może znacząco utrudniać analizę rynkową zawodowym inwestorom. Broker FxPro opinie na forum zdobywa przeważnie pozytywne niemniej jednak są to przeważnie bardzo płytkie komentarze typu “polecam brokera FxPro”. Nie mamy tym samym możliwości oszacować czy te komentarze są na prawdę oryginalne i pisane za sprawą wielu inwestorów. Czy może jedna osoba dodała kilkanaście takich samych wypowiedzi na temat brokera FxPro żeby przekonać nowych kontrahentów do inwestowania pieniędzy.

Broker FxPro negatywne opinie naszego zespołu

Według nas broker FxPro jest bardzo dobrym pośrednikiem. Jednak ma również swoje wady, które wypada brać pod uwagę. Przeglądając zagraniczne fora dla inwestorów, szczególnie w języku niemieckim oraz francuskim. Natrafiliśmy na dużo wpisów o brokerze FxPro. Opinie przeważnie były pochlebne, jednakże bardzo krótkie. Składające się z jednego lub dwóch słów. Jednakże mała część opinii była negatywna. Takie opinie czytaliśmy dokładnie starając się ustalić czy są one prawdziwe, czy też fałszywe. Spora ilość inwestorów była niezadowolona z okresu który należy oczekiwać na wypłatę pieniędzy z konta inwestycyjnego brokera FxPro. Wedle ich opinii byli zmuszeni zbyt długo oczekiwać zanim finanse dotarły na ich konto prywatne.

Jakiego brokera wybrać?

Wybór platformy handlowej to kluczowa decyzja dla nowego inwestora. Ponieważ broker pośredniczy przy każdej transakcji i to właśnie jemu powierzamy nasze pieniądze. Powinien wobec tego być sprawdzony jak również warty zaufania. W tym artykule spróbujemy przedstawić naszą opinie o brokerze FxPro. Jak dodatkowo dotknąć trochę zagadnienie zarabiania na giełdzie i inwestowania w kontrakty CFD. Wysokość kwoty którą zdecydujemy się zainwestować ma kolosalne znaczenie.

Ponieważ im większe finanse inwestujemy, tym większa możliwość na zysk, jednak dodatkowo mocniejszy stres. Wbrew pozorom złe emocje mogą w dużym stopniu wywrzeć wpływ na nasze wybory. Powinno się zawsze starać się zachowywać spokój i nie rozstrzygać decyzji pod wpływem chwili. Umiejętność sensownego myślenia będąc pod naporem przeważającego stresu. t niezwykle wartościowa cecha pośród wytrawnych inwestorów.

Konto Demo Broker FxPro

Większa część znanych brokerów oferuje darmowe konto demo, w większości wypadków rejestracja konta demo nie wymaga sprawdzania nawet podstawowych danych. Broker FxPro dodatkowo nie wymaga wykonywania nawet najmniejszych wpłat do aktywacji konta demo. Można w związku z tym za darmo sprawdzić efektywność platformy. Prędkość egzekucji zobowiązań i jakość połączenia z aplikacją. Bez żadnego niebezpieczeństwa utraty realnych pieniędzy. Broker FxPro również proponuje konto demo swoim użytkownikom jednak stosuje ograniczenie budżetu. Znaczy to że posiadamy do wykorzystania z góry określoną część wirtualnej waluty. Która nie przywraca się po wykorzystaniu. Oznacza to że po wykorzystaniu całej sumy musimy podjąć decyzję czy chcemy przelać prawdziwe pieniądze na tego brokera. Czy jednakże lepiej będzie sprawdzić kilka innych platform, nim podejmiemy końcową decyzję.

Perfekcyjny broker według naszej opinii powinien posiadać odnawialne pieniądze na koncie demo. Tak aby każdy początkujący użytkownik miał nieograniczoną możliwość drobiazgowego sprawdzenia platformy pod każdym kontem. Podczas przeprowadzania testów okazało się iż kilku brokerów wyznacza prócz tego limity czasu na korzystanie z konta demo. Zazwyczaj był to miesiąc czasu, podczas którego nowy użytkownik musiał dać radę nauczyć się wszelkich ważnych funkcji platformy. Po tym okresie konto demo zostało wstrzymane i nie było żadnej szansy aby je przedłużyć. Zostawała wówczas tylko opcja zrealizowania przelewu autentycznych pieniędzy. Broker FxPro nie wykorzystuje ograniczeń czasowych na koncie demo. Możemy aby je użytkować aż do momentu wydania wszystkich wirtualnych pieniędzy.

Od czego zacząć?

Jeśli jesteś nowym inwertorem i nie masz jeszcze zbyt dużego doświadczenia w handlu. To proponujemy ażebyś skupił się na jednej lub maksymalnie dwóch kategoriach. To które dokładnie kategorie wybierzesz zależy jedynie od Ciebie. Aczkolwiek pamiętaj że im bardziej sprecyzujesz swój cel tym więcej czasu będziesz mógł przeznaczyć na szczegółową analizę bieżącej sytuacji. Najważniejsze kategorie to surowce (złoto, srebro, ropa), akcje firm (Apple, Orlen, CD Projekt), forex (USD/EUR, PLN/EUR, CHF/USD), kryptowaluty (bitcoin, ethereum, xrp), indeksy krajowe (WIG 20, USA 500, Niemcy 30) oraz towary (kawa, cukier, kukurydza). Wybierając konkretną kategorię masz szansę wnikliwie przeanalizować historyczne wahania wartości i spróbować wyciągnąć wnioski. Powinieneś się zastanawiać co wpłynęło na zmianę ceny danych aktywów w przeszłości.

Jeśli zdecydujesz się zająć wyłącznie jedną konkretną kategorią np. krypto-walutami, to po pewnym okresie dostrzeżesz. Dokładnie to że dowolne informacje z kraju jak również ze świata zaczniesz analizować przez pryzmat “a jak to wpłynie na kryptowaluty”. Wskutek tego twoje kolejne inwestycje będą owocem szczegółowych przemyśleń. Już nie będą sprawą przypadku tak jak zapewne będzie na samym początku. Znaczna część doświadczonych inwestorów także wybiera tylko jedną główną kategorię, a następnie poświęca jej nawet 80% swojego czasu i kapitału inwestycyjnego. Na całym świecie nie ma człowieka, który zna się na wszystkim, zatem należałoby już na samym początku wybrać jedną dziedzinę. Poświęcić na jej analizę maksymalnie dużo czasu, zamiast rozpraszać go między wszystkie inne kategorie.

Broker FxPro opinie na forum

Opinie na forum broker FxPro otrzymuje od klientów najczęściej negatywne. Nasz zespół testował konto demo oraz konto real u brokera FxPro przez cztery dni. Sprawdzaliśmy jak działają wpłaty i wypłaty u tego brokera oraz jakie komentarze na forum broker FxPro zdobywa od najlepszych inwestorów.
Jeżeli szukasz przetestowanego brokera. Takiego jaki zabezpieczy Twoją wypłatę środków w trudnej sytuacji? Więc zdecyduj mądrze, sprawdź ranking brokerów CFD forex.
Następnie zadecyduj jaki broker będzie perfekcyjny dla Twojej strategii inwestowania.

Broker FxPro oferuje inwestowanie w różnorodne aktywa. Takie jak: kontrakty CFD na akcje dużych spółek, kryptowaluty, surowce i Forex. Jest szansa na nich mnóstwo zarobić. Jednak równie szybko można stracić inwestowane finanse czy też wyjść na zero. Zanim przejdziemy do recenzji brokera FxPro oraz wyrażenia własnej oceny na ten temat. To pragniemy w pierwszej kolejności przybliżyć naszym czytelnikom, na czym się skupiliśmy podczas testu. Najczęściej zadawaliśmy pytania czy broker FxPro:

 • proponuje bezpłatne konto demo,
 • uzyskał wymagane licencje prawne i jest bezpieczny,
 • nie został umieszczony na listę ostrzeżeń,
 • zachęca do wpłacania prawdziwych pieniędzy i skłania do wykonywania znacznych wpłat,
 • Jakie opinie ma broker FxPro na forum inwestycyjnym,
 • Jakie są nasze odczucia,
 • Weryfikowaliśmy też czy dostępny jest nasz język.

 

Niebezpieczeństwo inwestowania na giełdzie

Zarabianie na giełdzie wiecznie wiąże się z jakimś niebezpieczeństwem, aczkolwiek to niebezpieczeństwo można ograniczyć posiadając dobrą wiedzę, zdolności oraz doświadczenie. Zawodowi inwestorzy podejmują znacznie więcej pomyślnych transakcji aniżeli debiutujący traderzy i nie jest to żaden przypadek. Początkujący raz za razem podejmują błędne decyzje. Ponieważ nie w pełni zauważają zasady rządzące giełdą czy też nie przeznaczają wystarczającej uwagi znaczącym zdarzeniom ze świata. Właśnie te wydarzenia po niedługim okresie wpływają na wahania cen aktywów.

Profesjonalni gracze non stop sprawdzają sytuację rynkową oraz podejmują decyzje opierając się na licznych podstawach. Droga od początkującego do zawodowego inwestora najczęściej jest długa i łatwo się zniechęcić zaledwie po zawarciu kilku pechowych inwestycji. Zwłaszcza kiedy utracimy wtedy część naszego prawdziwego kapitału. Toteż znakomitym pomysłem dla niedoświadczonych traderów jest zastosowanie konta demo do poznania platformy. Sprawdzenia różnych strategii inwestowania oraz nabycia doświadczenia.

Największe zalety brokera FxPro w naszej opinii

Największymi wartościami, które ma broker FxPro są bez wątpliwości artykuły szkoleniowe. Filmy instruktażowe, osobiste porady z dziedziny inwestowania, spora ilość instrumentów finansowych znacznie ułatwiają naukę. Alternatywa przetestowania platformy na koncie demo oraz nawet wartościowy terminarz ekonomiczny. Wielkim atutem brokera FxPro jest fakt, iż dysponuje prywatną aplikację internetową. Co w znacznym stopniu przyśpiesza podejmowanie decyzji oraz otwieranie inwestycji. Podczas wykonywania testów zwracaliśmy dużą uwagę na zapiski o niebezpieczeństwu związanym z zawieraniem inwestycji. Jak również to jaki % kontrahentów inwestujących za pośrednictwem danego brokera odnotowuje straty, niestety w przypadku tego brokera % kontrahentów jacy notują straty jest dość duży.

Na dodatek poszukiwaliśmy oficjalnego konta każdego z brokerów na Facebook’u i studiowaliśmy wszystkie komentarze znajdujące się na takim profilu. Ważnym detalem realizowanego przez nas eksperymentu było zweryfikowanie wiarogodności adresu organizacji każdego brokera podanego na oficjalnej domenie. W kilku przypadkach podczas odbywania się całego testu zdarzyło się iż pod wyznaczonym adresem nie zidentyfikowaliśmy istnienia żadnej siedziby firmy, ani fizycznego biura. Całe szczęście w przypadku brokera FxPro wymieniony adres został poświadczony i jest prawdziwy.

Kontrakty CFD

Kontrakty różnicy cenowej, inaczej “Kontrakty CFD”. Umożliwiają inwestorom zyskiwanie za równo na wzroście wartości aktywów, jak i na spadku. Co w przypadku giełdy klasycznej jest niewykonalne. Inwestor otwiera kontrakt z brokerem i spekuluje czy cena wybranych aktywów spadnie czy wzrośnie. Jeśli jego przypuszczenia się sprawdzą i wartość zmieni się odpowiednio z jego przewidywaniami to odnotowuje korzyść. Kontrakty CFD pozwalają na wykorzystanie dźwigni finansowej, tak zwanego “lewara” do pomnożenia swoich zysków. Znaczna część brokerów proponuje nowym inwestorom maksymalną dźwignie na poziomie 1:30. Niemniej jednak doświadczeni inwestorzy mają możliwość ubiegać się o zwiększenie optymalnego poziomu dźwigni.

Domyślna dźwignia 1:30 powoduje że w momencie zawierania kontraktu CFD, inwestowana przez nas kwota będzie pomnożona 30-sto krotnie. Przykładowo przelewając na rachunek rozliczeniowy brokera 100 zł możemy swobodnie “zainwestować” 3000 zł, i od kwoty trzech tysięcy będziemy zyskiwać %. Jeżeli cena zmieni się trafnie z naszymi spekulacjami albo tracić jeżeli popełnimy błąd. Inwestowanie z użyciem dźwigni finansowej jest dość ryzykowne, niemniej daje szansę na ogromny zarobek przy użyciu niedużej kwoty własnej. Inwestując u brokerów posiadających licencje prawne nie ma opcji aby się zadłużyć. Stan naszego konta giełdowego może w najgorszym wypadku spaść do zera. Oznacza to że inwestując wyżej przytoczone 100 zł możemy stracić maksymalnie 100 zł. Nie ma możliwości ażeby stan konta był mniejszy od zera.

Zanim podejmiesz decyzję!

Przed przyjęciem definitywnej decyzji którego brokera wybrać przeczytaj w internecie najpopularniejsze opinie i komentarze odnośnie brokera FxPro, lub innego który Cię interesuje. Na naszym blogu możesz zobaczyć opinie osób, które miały już doświadczenia z wieloma platformami. Polecają lub nie polecają niektórych brokerów. Pamiętaj że każdy broker działający na terenie naszego kraju ma obowiązek uzyskać licencje prawne oraz zezwolenia umożliwiające pośrednictwo w zawieraniu transakcji na terenie UE. Weź pod uwagę że broker, który jest monitorowany przez krajową czy też europejską komisję finansową oferuje większe bezpieczeństwo twojego kapitału. Możesz również zobaczyć ranking brokerów i skonfrontować swój wybór, z wyborem zawodowych inwestorów. Dzięki temu dowiesz się jakie miejsce w rankingu osiągnął wytypowany przez Ciebie broker oraz czy jest godny zaufania według innych użytkowników.

Jak założyć konto demo u brokera FxPro

Rejestracja konta demo FxPro odbyła się bez żadnych kłopotów choć na stronie nie ma możliwości wybrania naszego języka. Całą rejestrację trzeba przeprowadzić w języku angielskim co jest utrudnieniem dla co poniektórych użytkowników. Niestety po stworzeniu konta i zalogowaniu się na platformę również nie było szans przetłumaczenia języka. Wskutek tego całą rejestrację konta demo u brokera FxPro jak również wszelkie inwestycje musieliśmy wykonywać w języku angielskim. Było to uciążliwe i niezbyt przyjemne dlatego że tłumacz niezbyt dobrze tłumaczy profesjonalne słowa oraz zagadnienia giełdowe.

Przeczytanie warunków umowy w języku angielskim także było dość skomplikowane. Angielski język urzędowy jest ciężki do przetłumaczenia w tłumaczu, a warunki umowy mają ogromnie dużo stron tekstu. Niestety właśnie dlatego poświęciliśmy wiele czasu żeby poprawnie przełożyć i zrozumieć całą umowę.

W naszym wrażeniu warunki proponowane przez brokera FxPro nie są interesujące dla początkujących klientów. Wielu z testowanych przez nas brokerów oferuje bardziej opłacalne warunki swoim nowym użytkownikom. Broker FxPro nie gwarantuje bezpieczeństwa w 100% dla swoich użytkowników w każdej sprawie, ponieważ podkreśla że w poniektórych rzadkich wypadkach, może dojść do sytuacji kiedy system “stop loss” nie zadziała błyskawicznie. Użytkownicy muszą brać pod uwagę możliwość przegranej swojego kapitału, mimo wykorzystywania opcji “stop loss”.

Wasze opinie na temat brokera FxPro

Zanim zdecydujesz się aby przelać Twoje oszczędności na konto jakiegoś brokera. To zobacz jakie opinie o brokerze FxPro mają pozostali użytkownicy forum. Najważniejsze aby wybrać takiego brokera, który zapewni bezpieczeństwo i gwarancję wypłacenia pieniędzy. Nasz zespół pragnie podziękować za wszystkie komentarze na temat brokera FxPro które piszecie. Wasze opinie są dla nas wybitnie drogie. Jeżeli pragnąłbyś żeby nasz zespół sprawdził nowego brokera, o jakim opinii jeszcze nie posiadamy na naszym blogu. To serdecznie zachęcamy do wysyłania wiadomości e-mail z nazwą brokera i adresem jego strony internetowej.

Lista Tagów:
FxPro opinie, FxPro brokers, FxPro konto demo, FxPro komentarze, FxPro notowania, FxPro wypłata, FxPro poradnik, FxPro wypłaty, FxPro podatek, FxPro jak grać, FxPro jak inwestować, FxPro forum, FxPro blog, FxPro bonus, FxPro konto testowe, FxPro robot, FxPro jak zacząć, FxPro poradnik, FxPro czy jest wypłacalny.

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Zbigniew pisze:

  Polecam brokera FxPro jednak wyłącznie dla profesjonalnych traderów

 2. Pokolorowany pisze:

  bardzo skomplikowana platforma, brak języka polskiego

 3. KrzysieKrK pisze:

  UWAGA! FxPro nie wspiera klientów z Polski, możecie się rejestrować jak macie inne obywatelstwo

 4. Mateusz pisze:

  testowałem konto demo, ale prawdziwego nie mogę założyć, piszę że nie obsługują tego kraju 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *