Opinie FXTM – forum komentarze

Broker FXTM opinie naszej redakcji:

Jak się rozliczyć z pieniędzy zarobionych u brokera FXTM

Miej świadomość iż każdy broker nalicza spread w momencie kiedy otwierasz nową inwestycję, jest to prowizja za pośrednictwo w zawarciu transakcji, zwykle jest to setny lub tysięczny % od sumy, którą inwestujesz. Wielkość spread’u zależy jedynie od brokera i może być stała lub zmienna. Każdy profit także ten z inwestycji podlega opodatkowaniu i powinno się rozliczyć z zapracowanych w ten sposób pieniędzy, w swoim kraju podatkowym. W Polsce do rozliczenia dochodów z inwestycji na giełdzie służy PIT-38, na którym obejmowane są dochody z kapitałów pieniężnych jak również z odpłatnego pozyskania pochodnych instrumentów finansowych. Jeśli nie wiesz jak wypełnić PIT-38 możesz zasięgnąć rady doradcy prawnego czy też poszukać takiej informacji w sieci, możesz także rozliczyć się online, w takim przypadku wypełnienie PIT’u nie powinno sprawić Ci najmniejszych trudności.

Pytania odtyczące brokera FXTM, na które pragniemy odpowiedzieć.

Chcemy odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące brokera FXTM, które odbieramy od państwa na nasz adres e-mail. Wytypowaliśmy tylko te najciekawsze, ponieważ większa część z nich się powtarzała:

 • Czy broker FXTM jest wiarygodny? – tak, w ciągu naszego testu nie było żadnych problemów z wypłatą pieniędzy, nie biorąc pod uwagę dość długiego czasu czekania na transfer środków.
 • FXTM recenzje – broker FXTM recenzje otrzymuje od coraz to większej liczby wybitnych inwestorów. Sprawdziliśmy na kilku największych portalach przeznaczonych biznesowi i udało nam się odnaleźć mnóstwo ciekawych treści jak również spostrzeżeń na temat niniejszego brokera.
 • FXTM scam czy nie? – z całą pewnością nie jest to scam, taka firma jest zarejestrowana.
 • Konto testowe FXTM – konto testowe jest osiągalne bez konieczności dokonania wpłaty.
 • FXTM opinie – broker FXTM negatywne opinie na forum otrzymuje bardzo rzadko, zwykle są podyktowane pomyłką inwestora. Który za swoją pechową inwestycję obwinia brokera, jednak duża część komentarzy jest pozytywna.
 • Najlepszy broker FXTM – według naszej opinii jest wielu lepszych brokerów, niemniej jednak jest to nasza własna opinia. Z całą pewnością część osób może uważać że broker FXTM jest najlepszy.
 • FXTM komentarze – broker FXTM negatywne komentarze na forum i facebook’u otrzymuje sporadycznie, zwykle użytkownicy narzekają na długi okres czekania na wypłatę zarobionych pieniędzy.
 • FXTM konto demo – broker FXTM zapewnia bezpłatne konto demo, bez żadnego limitu czasowego. Niestety po użyciu wszystkich otrzymanych środków wirtualnych, nie można w dalszym ciągu z niego korzystać.

 

Emocje i stress

Nerwy są nieodłączną częścią inwestowania na giełdzie, jednak nerwy i stres to najgorsi doradcy. Sama świadomość o możliwości zarobienia bądź straty sporych pieniędzy pobudza pewne emocje. Jednak kiedy staniesz przed wyborem “wypłacić? czy jeszcze poczekać?”. A na szali będzie się wahać Twoje 50 tysięcy złotych to nerwy będą sięgały zenitu. To jaką decyzję podejmiesz w takiej sytuacji będzie w znacznej skali zależało od twoich emocji. Jeżeli zdołasz kontrolować swój stress i emocje to masz okazję stać się jednym z najlepszych inwestorów.

W sieci możesz znaleźć wiele informacji i książek jak radzić sobie ze stresem. Podejmowanie ciężkich decyzji, będąc pod naciskiem intensywnych emocji nie jest dobrym rozwiązaniem, jednak to własnie na tym polega inwestowanie w kontrakty CFD. Istnieje sporo technik, które pozwalają powiększyć panowanie nad emocjami, a nawet totalnie je stłumić. Wielu doświadczonych inwestorów propaguje między innymi medytację lub ćwiczenie jogi.

Każda inwestycja kojarzy się z ryzykiem utraty kapitału, przed ulokowaniem dowolnej sumy z nadzieją na zysk, musisz jednakże pomyśleć czy ewentualna strata tych pieniędzy w przypadku pomyłki nie wpłynie na stan twojego życia. Jedną z najistotniejszych zasad profesjonalnych traderów jest inwestowanie wyłącznie tych środków, których strata nie będzie miała żadnego wpływu dla poziomu ich życia. Nie inwestuj pieniędzy, które są Ci niezbędne!

Jeżeli masz oszczędności, które chciałeś wydać np.: Na odpoczynek albo nowy samochód to również mocno się zastanów, nim zdecydujesz się na obrót tych pieniędzy. Stale licz się z alternatywą utraty oraz zupełnie nie nastawiaj się na korzyść. Ze względu na to nigdy nie będziesz w kłopotliwej sytuacji. Jedynie będziesz mile zaskoczony jeśli któraś inwestycja okaże się udana i na twoje konto wpadnie bonusowa gotówka.

Broker FXTM materiały treningowe

Najpopularniejsi brokerzy udostępniają swoim użytkownikom darmowe konto demo, służące do nauczenia się inwestowania, sprawdzenia nowych taktyk oraz przetestowania platformy handlowej. Działa ono tak samo jak prawdziwe, wyjątkową odmiennością jest wirtualna waluta. Jeśli jesteś nowym inwestorem to nie zapomnij że. “Z każdą nową inwestycją będziesz otrzymywał doświadczenie i popełniał coraz to mniej błędów”.

Jeżeli szukasz przetestowanego brokera, nadzorowanego przez komisję finansową oraz posiadającego licencje prawne, które gwarantują jego wypłacalność, to sprawdź zaktualizowany ranking brokerów CFD. Każdy broker doceniony w rankingu był badany i oceniany przez naszych inwestorów. Przy tworzeniu niniejszego porównania braliśmy dodatkowo pod uwagę opinie i komentarze dotyczące brokera FXTM. Odnalezione w necie nie tylko na polskojęzycznych forach. Ale dodatkowo na angielskich oraz niemieckich forach zadedykowanych biznesowi. Inwestowanie wiecznie kojarzy się z niebezpieczeństwem. Dlatego nie inwestuj pieniędzy, których potencjalna utrata zdołałaby pogorszyć jakość Twojego życia.

Pomoc i regulamin brokera FXTM nasza opinia

Kontakt z działem technicznym brokera FXTM był doskonały, na wszystkie zapytania otrzymaliśmy odpowiedzi bez żadnego czekania. Były to na prawdę użyteczne informacje które wyjaśniły wszystkie nasze niepewności. Odpowiedzi oferowane przez zespół techniczny są na wysokim poziomie.

Również support brokera FXTM działa dosyć przyzwoicie, chat na żywo jest znakomitym rozwiązaniem. Można otrzymać pomoc krótką chwilę. Po zadaniu pytania i szczegółowo wyjaśnić własny problem pracownikowi. Podczas sprawdzania platformy pisaliśmy do supportu z pytaniem: “W jaką metodą najlepiej wypłacić środki”. Tak żeby jak najszybciej trafiły na nasz rachunek prywatny. Otrzymaliśmy dokładną odpowiedź, która na prawdę nam pomogła przy podjęciu ostatecznej decyzji. Pracownik supportu był w miarę uprzejmy. Na prawdę starał się pomóc oraz doradził nam najlepszą akceptowalną metodę wypłaty pieniędzy.

W regulaminie brokera FXTM odnaleźliśmy dużo użytecznych wiadomości dotyczących między innymi: Instrumentów finansowych udostępnianych przez brokera. Dźwigni finansowej z jakiej mogą korzystać początkujący i zawodowi inwestorzy, a dodatkowo rozległe informacje odnoszące się do samego brokera. Takie jak adres firmy do korespondencji, indeks potrzebnych numerów telefonicznych. Jak również adresów e-mail, a nawet numery licencji które otrzymał broker.

Broker FXTM konto demo

Zanim rozpoczniesz inwestować w kontrakty CFD prawdziwą gotówkę, powinieneś w pierwszej kolejności zrozumieć platformę handlową. Możesz do tego posłużyć się kontem demo. Broker FXTM udostępnia swoim kontrahentom bezpłatne konto demo. Zakładając takie konto będziesz posiadał do dyspozycji wszystkie narzędzia i wykresy, które są dostępne na autentycznym koncie. Będziesz mógł dodatkowo badać bieżące wahania cen i inwestować wirtualne finanse w jednakowy sposób jak autentyczne.

W dowolnej chwili zdołasz przełączyć wersję konta na rzeczywiste. Kiedy tylko uznasz że jesteś gotowy inwestować rzeczywistym kapitałem. Konto demo pozwoli Ci uzyskać doświadczenie praktyczne, a nie tylko teoretyczne. Tak jak w wypadku czytania książek o zarabianiu czy poprzez oglądania filmów na YouTube. Jeżeli tymczasem chciałbyś poznać najlepsze strategie inwestowania tudzież zgłębić swoją wiedzę teoretyczną, to chcemy zaproponować dwie książki. Zenon Komar – “Sztuka Spekulacji” oraz Jack D. Schwager – “Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami”, jakie mogą Ci pomóc w analizie i poznaniu zasad rządzących handlem.

 
 

Jeśli chcesz poznać opinie innych inwestorów na temat FXTM, lub zastanawiasz się jakiego brokera wybrać?
To sprawdź ranking brokerów CFD 2020!
Ranking brokerów CFD Forex został stworzony przez zespół inwestorów.
W oparciu o posiadane wieloletnie doświadczenie, oraz komentarze i opinie tysięcy użytkowników na forum.


 
 

Nasza opinia o FXTM

Strona internetowa brokera FXTM niezbyt nam się spodobała, barwy przycisków, układ graficzny oraz kolorystyka nie są intuicyjne i mogą wywoływać mylne wrażenie nowym inwestorom. W dodatku zbyt notorycznie wyskakuje informacja namawiająca do przelewu rzeczywistych pieniędzy. Według naszego doświadczenia nawigacja platformy nie jest intuicyjna. Sporym problemem, który dodatkowo uniemożliwiał spokojne korzystanie z usług brokera FXTM był fakt że domena przycinała się co jakiś czas, albo bardzo długo ładowała, a nawet zawieszała.

Jednak nie posądzamy za to brokera FXTM ponieważ nie mamy 100% pewności czy tych kłopotów nie powodował nasz internet w biurze redakcji czy też sprzęt z którego wtedy korzystaliśmy. Bądź też jakiś inny element zewnętrzny nie związany z brokerem FXTM taki jak problemy z serwerem.  Jest to niemniej jednak wyłącznie nasza opinia, która powstaje z własnych odczuć i przemyśleń, każda osoba może posiadać inne odczucia na temat niniejszego brokera. Uważamy więc że wobec tego najlepiej jeśli sam sprawdzisz czy broker FXTM spełnia Twoje oczekiwania.

Według naszej oceny broker FXTM nie będzie najlepszym wyborem, dla nowych i zaawansowanych inwestorów, ponieważ układ strony oraz barwa stosowana na niniejszej platformie mogą być bardzo pokrętne dla początkujących użytkowników. Natomiast niebyt wysoka ilość specjalnych wykresów będzie poważnie utrudniać analizę rynkową doświadczonym inwestorom. Broker FXTM opinie na forum zdobywa przeważnie korzystne niemniej jednak są to najczęściej bardzo płytkie komentarze w stylu “polecam brokera FXTM”. Nie mamy więc szans oszacować czy te komentarze są na prawdę szczere i pisane przez wielu inwestorów. Czy może ta sama osoba dodała kilkadziesiąt takich samych wpisów na temat brokera FXTM aby namówić początkujących klientów do inwestowania pieniędzy.

Broker FXTM negatywne opinie naszego zespołu

Według nas broker FXTM jest bardzo uczciwym pośrednikiem. Jednakże ma też swoje wady, które wypada brać pod uwagę. Przeglądając zagraniczne fora dla inwestorów, szczególnie w języku niemieckim i francuskim. Natrafiliśmy na sporo wpisów o brokerze FXTM. Opinie z reguły były pochlebne, niemniej nadzwyczaj krótkie. Składające się z jednego ewentualnie dwóch słów. Niemniej jednak niezbyt duża część opinii była negatywna. Takie opinie studiowaliśmy dokładnie starając się ustalić czy są one autentyczne, czy fałszywe. Spora ilość inwestorów była niezadowolona z okresu który musiała czekać na wypłatę pieniędzy z konta giełdowego brokera FXTM. Wedle ich opinii byli zobowiązani nazbyt długo czekać nim finanse zostały zaksięgowane na ich koncie prywatnym.

Jakiego brokera wybrać?

Wybór platformy handlowej to najistotniejsza decyzja dla nowego inwestora. Ponieważ broker pośredniczy przy każdej transakcji i to właśnie jemu wysyłamy nasze finanse. Musi w związku z tym być bezpieczny oraz godny zaufania. W tym blogu chcemy pokazać własną opinie o brokerze FXTM. Jak dodatkowo poruszyć nieco sprawę zarabiania na giełdzie i inwestowania w kontrakty CFD. Wielkość kwoty jaką postanowimy zainwestować ma duże znaczenie.

Dlatego że im większe pieniądze inwestujemy, tym większa szansa na zarobek, jednakże również mocniejszy stres. Wbrew pozorom złe emocje mogą w dużym stopniu wpłynąć na nasze wybory. Wskazane jest zawsze starać się zachowywać spokój oraz nie rozstrzygać decyzji pod wpływem chwili. Sztuka sensownego myślenia będąc pod naporem znacznego stresu. t nadzwyczaj pożądana cecha wśród wytrawnych inwestorów.

Konto Demo Broker FXTM

Większość znanych brokerów proponuje bezpłatne konto demo, przeważnie rejestracja konta demo nie żąda sprawdzania nawet podstawowych informacji. Broker FXTM dodatkowo nie wymaga wykonywania nawet najmniejszych wpłat do aktywacji konta demo. Można więc bez żadnych wydatków przetestować skuteczność platformy. Szybkość egzekucji zleceń i stabilność połączenia z aplikacją. Bez całkowicie żadnego niebezpieczeństwa straty prawdziwych pieniędzy. Broker FXTM także oferuje konto demo swoim klientom jednakże wykorzystuje ograniczenie budżetu. Oznacza to że mamy do dyspozycji z góry określoną ilość wirtualnej waluty. Która nie odnawia się po wykorzystaniu. Świadczy to iż po wydaniu całej sumy musimy zdecydować czy chcemy przelać prawdziwe pieniądze dla niniejszego brokera. Czy jednak lepiej jest przetestować parę innych platform, nim podejmiemy kluczową decyzję.

Każdy dobry broker według naszej opinii powinien udostępniać odnawialne środki na koncie demo. Tak ażeby każdy początkujący użytkownik miał nieograniczoną możliwość drobiazgowego sprawdzenia platformy pod każdym kontem. W trakcie wykonywania testów okazało się że kilku brokerów ustala oprócz tego limity czasowe na korzystanie z konta demo. Zazwyczaj był to miesiąc czasu, w czasie którego nowy inwestor musiał dać radę nauczyć się wszystkich ważnych funkcji platformy. Po tym okresie konto demo zostało zawieszone i nie było żadnej możliwości żeby je przedłużyć. Pozostawała wtedy wyłącznie opcja zrealizowania przelewu realnych pieniędzy. Broker FXTM nie wykorzystuje ograniczeń czasowych na koncie demo. Mamy możliwość żeby je użytkować aż do momentu wykorzystania wszystkich wirtualnych pieniędzy.

Od czego zacząć?

Jeśli jesteś nowym inwertorem i nie masz jak na razie zbyt wielkiego doświadczenia w handlu. To proponujemy byś skoncentrował się na jednej bądź maksymalnie dwóch kategoriach. To które konkretnie kategorie wybierzesz zależy jedynie od Ciebie. Jednakże pamiętaj że im bardziej sprecyzujesz swój cel tym więcej czasu będziesz mógł przeznaczyć na właściwą analizę bieżącej sytuacji. Najważniejsze kategorie to surowce (złoto, srebro, ropa), akcje firm (Apple, Orlen, CD Projekt), forex (USD/EUR, PLN/EUR, CHF/USD), kryptowaluty (bitcoin, ethereum, xrp), indeksy krajowe (WIG 20, USA 500, Niemcy 30) jak również towary (kawa, cukier, kukurydza). Wybierając jedną kategorię będziesz mógł gruntownie przeanalizować historyczne wahania wartości i spróbować wyciągnąć wnioski. Powinieneś się zastanawiać co wpłynęło na zmianę wartości danych aktywów w przeszłości.

Jeśli zdecydujesz się zająć wyłącznie jedną konkretną kategorią np. krypto-walutami, to po pewnym czasie zaobserwujesz. Dokładnie to że dowolne informacje z kraju oraz ze świata zaczniesz analizować przez pryzmat “a jak to wpłynie na kryptowaluty”. Dzięki temu twoje następne inwestycje będą skutkiem dokładnych przemyśleń. Już nie będą kwestią przypadku tak jak zapewne będzie na samym początku. Większa część doświadczonych inwestorów również preferuje tylko jedną kluczową kategorię, a następnie przeznacza jej nawet 80% swojego czasu oraz kapitału inwestycyjnego. Na całym świecie nie ma człowieka, który zna się na wszystkim, toteż warto już na samym początku wybrać jedną dziedzinę. Poświęcić na jej analizę maksymalnie dużo czasu, zamiast rozdzielać go pomiędzy wszystkie inne kategorie.

Broker FXTM opinie na forum

Opinie na forum broker FXTM zdobywa od traderów w większości niezbyt pochlebne. Nasz zespół testował konto demo oraz konto real u brokera FXTM przez kilka dni. Sprawdzaliśmy jak działają wpłaty i wypłaty u tego brokera oraz jakie komentarze na forum broker FXTM zdobywa od najlepszych inwestorów.
Jeżeli poszukujesz wypróbowanego brokera. Takiego który zapewni Twoją przelew pieniędzy w dowolnej sytuacji? Więc wybieraj mądrze, sprawdź ranking brokerów CFD forex.
Następnie wybierz jaki broker będzie najlepszy dla Twojej strategii inwestowania.

Broker FXTM oferuje inwestowanie w rozmaite aktywa. Na przykład: kontrakty CFD na akcje potężnych firm, kryptowaluty, towary i Forex. Jest szansa na nich wiele zarobić. Jednak podobnie szybko można stracić inwestowane finanse bądź wyjść na zero. Przed przejściem do opisu brokera FXTM oraz wyrażenia naszej oceny na ten temat. To chcemy najpierw przedstawić naszym czytelnikom, na czym się skupiliśmy podczas testu. Najczęściej zadawaliśmy pytania czy broker FXTM:

 • udostępnia bezpłatne konto demo,
 • posiada wymagane licencje prawne i jest bezpieczny,
 • nie został wpisany na listę ostrzeżeń,
 • zachęca do wpłaty prawdziwych pieniędzy jak również nagabuje do dużych wpłat,
 • Jakie opinie ma broker FXTM na forum dla biznesmenów,
 • Jakie są nasze przeżycia,
 • Sprawdziliśmy też czy jest dostępny Język polski.

 

Ryzyko inwestowania na giełdzie

Zarabianie na giełdzie stale wiąże się z pewnym ryzykiem, choć to niebezpieczeństwo można obniżyć posiadając odpowiednią wiedzę, umiejętności i praktykę. Profesjonalni inwestorzy zawierają dużo więcej opłacalnych transakcji aniżeli nowi traderzy i nie jest to żaden przypadek. Początkujący raz za razem wybierają błędne decyzje. Ponieważ nie do końca uznają zasady rządzące rynkiem bądź nie poświęcają adekwatnej uwagi ważnym zdarzeniom ze świata. Właśnie te wydarzenia po pewnym okresie oddziaływają na wahania wartości aktywów.

Doświadczeni gracze bez ustanku sprawdzają sytuację rynkową oraz podejmują decyzje opierając się na poważnych podstawach. Droga od początkującego do zawodowego inwestora najczęściej jest długa i łatwo się rozczarować już po wykonaniu kilku nietrafionych inwestycji. Głównie gdy utracimy wtedy część naszego prawdziwego kapitału. W związku z tym idealnym pomysłem dla nowych traderów jest zastosowanie konta demo do nauki platformy. Przetestowania nowych metod inwestowania oraz zyskania doświadczenia.

Największe zalety brokera FXTM według naszej opinii

Największymi zaletami, które ma broker FXTM są bez wątpienia materiały szkoleniowe. Filmy instruktażowe, osobiste porady z dziedziny inwestowania, ogromna liczba instrumentów finansowych znacznie ułatwiają naukę. Możliwość wypróbowania platformy na koncie demo oraz całkiem pomocny kalendarz gospodarczy. Sporym plusem brokera FXTM jest fakt, iż posiada autorską aplikację internetową. Co wysoce przyśpiesza podejmowanie decyzji i zawieranie inwestycji. W czasie wykonywania testów zwracaliśmy dużą uwagę na informację o ryzyku powiązanym z otwieraniem inwestycji. Jak również to jaki % klientów inwestujących za pośrednictwem danego brokera odnotowuje straty, niestety w wypadku tego brokera % klientów, którzy notują straty jest całkiem duży.

Na dodatek poszukiwaliśmy oficjalnego konta każdego z brokerów na Facebook’u, a następnie studiowaliśmy wszelkie komentarze zamieszczone na takim profilu. Istotnym detalem realizowanego za naszą sprawą eksperymentu było zweryfikowanie wiarygodności adresu spółki każdego brokera podanego na oficjalnej domenie. W kilku wypadkach w ciągu odbywania się całego testu zdarzyło się iż pod wskazanym adresem nie wyszukaliśmy żadnej siedziby spółki, ani konkretnego biura. Niemniej w przypadku brokera FXTM zamieszczony adres został zaświadczony i jest prawdziwy.

Kontrakty CFD

Kontrakty różnicy cenowej, nazywane również “Kontrakty CFD”. Umożliwiają inwestorom zyskiwanie za równo na wzroście wartości aktywów, jak i na zmniejszeniu. Co w przypadku giełdy klasycznej jest niemożliwe. Inwestor otwiera kontrakt z brokerem i określa czy cena wytypowanych aktywów spadnie czy wzrośnie. O ile jego przypuszczenia się sprawdzą i wartość zmieni się odpowiednio z jego przewidywaniami to odnosi korzyść. Kontrakty CFD umożliwiają wykorzystanie dźwigni finansowej, tak zwanego “lewara” do pomnożenia swoich zarobków. Znaczna część brokerów udostępnia młodym inwestorom optymalną dźwignie na poziomie 1:30. Niemniej zawodowi inwestorzy mogą ubiegać się o zwiększenie optymalnego poziomu dźwigni.

Typowa dźwignia 1:30 oznacza iż w momencie otwierania kontraktu CFD, inwestowana przez nas kwota będzie pomnożona 30 razy. Na przykład przelewając na rachunek rozliczeniowy brokera 100 zł mamy możliwość swobodnie “ulokować” 3000 zł, i od kwoty trzech tysięcy będziemy zarabiać %. O ile cena zmieni się trafnie z naszymi spekulacjami bądź tracić jeśli się pomylimy. Inwestowanie z wykorzystaniem dźwigni finansowej jest całkiem ryzykowne, jednak gwarantuje perspektywę na kolosalny zwrot przy użyciu nieznacznej kwoty własnej. Inwestując u brokerów posiadających licencje prawne nie ma możliwości ażeby się zadłużyć. Stan naszego konta giełdowego może w najgorszym przypadku spaść do zera. Oznacza to że inwestując wyżej przytoczone 100 zł możemy stracić maksymalnie 100 zł. Nie ma możliwości aby stan konta był mniejszy od zera.

Zanim podejmiesz decyzję!

Przed przyjęciem ostatecznej decyzji którego brokera wybrać przeczytaj w internecie najpopularniejsze wpisy oraz komentarze odnośnie brokera FXTM, lub innego który Cię interesuje. Na naszym blogu możesz poznać opinie osób, które miały do tej pory doświadczenia z wieloma platformami. Wyróżniają bądź odradzają konkretnych brokerów. Nie zapominaj że każdy broker działający na terenie naszego kraju ma obowiązek uzyskać licencje prawne oraz zezwolenia umożliwiające pośrednictwo w podejmowaniu transakcji na terenie UE. Weź pod uwagę iż broker, który jest monitorowany przez krajową bądź europejską komisję finansową gwarantuje większe bezpieczeństwo twojego kapitału. Możesz także sprawdzić ranking brokerów oraz porównać Twój wybór, z wyborem profesjonalnych inwestorów. Dzięki temu dowiesz się jakie miejsce w rankingu zajmuje wybrany przez Ciebie broker oraz czy jest warty zaufania według innych użytkowników.

Jak założyć konto demo u brokera FXTM

Rejestracja konta demo FXTM przebiegła bez żadnych problemów jednak na stronie nie ma możliwości wybrania naszego języka. Całą rejestrację należy przeprowadzić w języku angielskim co jest utrudnieniem dla poniektórych użytkowników. Niestety po założeniu konta i zalogowaniu się na platformę również nie było możliwości przemiany języka. Toteż pełną rejestrację konta demo u brokera FXTM jak również wszystkie inwestycje musieliśmy przeprowadzać w języku angielskim. Było to męczące oraz niezbyt przyjemne gdyż tłumacz nie najlepiej translatuje profesjonalne słowa oraz zagadnienia giełdowe.

Przeczytanie warunków umowy w języku angielskim także było całkiem wymagające. Angielski język urzędowy jest niemożliwy do przełożenia w translatorze, a warunki umowy mają ogromnie dużo stron tekstu. Niestety z tej przyczyny straciliśmy dużo czasu żeby właściwie przetłumaczyć i zrozumieć całą umowę.

W naszym odczuciu warunki oferowane przez brokera FXTM nie są korzystne dla początkujących użytkowników. Wielu spośród sprawdzonych przez nasz zespół brokerów oferuje bardziej opłacalne warunki swoim nowym kontrahentom. Broker FXTM nie zapewnia bezpieczeństwa w 100% dla swoich użytkowników w każdej sprawie, gdyż zaznacza że w niektórych rzadkich przypadkach, może dojść do sytuacji kiedy system “stop loss” nie zadziała zbyt szybko. Klienci muszą brać pod uwagę możliwość utraty swojego kapitału, mimo używania opcji “stop loss”.

Broker FXTM wypłata pieniędzy

Zadecydowaliśmy się to przetestować i przekonać się jak długo trwa przelew pieniędzy od brokera FXTM. Najpierw wykonaliśmy prawdziwy transfer na konto brokera FXTM. Wpłata doszła na konto brokera bardzo szybko i już po kilku dobach mogliśmy inwestować realną gotówką. Nie było też zbyt znacznych opłat ani prowizji za wykonanie wpłaty. Po paru dniach testowania platformy przyszedł czas na wypłatę zdobytych pieniędzy. Więc zdecydowaliśmy się wybrać taką samą metodę wypłaty jakiej używaliśmy do przeprowadzenia pierwszej wpłaty. Mieliśmy nadzieję że wszystko pójdzie sprawnie, aczkolwiek już na samym początku spotkaliśmy się z prowizją dla pośrednika. Jak również z małą odpłatnością za realizacja przelewu.

Od chwili zlecenia przelewu na rachunek bankowy musieliśmy oczekiwać wiele ponad 3 dni. Zanim pieniądze dotarły na konto. W tym czasie skierowaliśmy pytanie do działu technicznego. Pomoc techniczna brokera FXTM oznajmiła, że spóźnienie wynika prawdopodobnie z ograniczeń naszego banku. W związku z tym twierdzimy, że broker FXTM w żadnym wypadku nie jest za nie odpowiedzialny. Nie możemy wskutek tego bezsprzecznie określić jak wiele czasu należy oczekiwać na zapłatę u brokera FXTM. Dlatego że zależnie od stosowanej metody transferu ten czas może się różnić. W naszym przypadku wynosił dużo powyżej trzy dni. W naszym wrażeniu było to nazbyt długo i nie uznajemy tego za zaletę brokera FXTM.

Wasze opinie na temat brokera FXTM

Zanim zdecydujesz się aby przelać Twoje oszczędności na konto jakiegoś brokera. To zobacz jakie opinie o brokerze FXTM mają pozostali użytkownicy forum. Najważniejsze to wybrać takiego brokera, który zapewni bezpieczeństwo oraz gwarancję wypłacenia pieniędzy. Nasz zespół pragnie podziękować za wszystkie komentarze na temat brokera FXTM jakie piszecie. Wasze opinie są dla nas niezmiernie cenne. Jeśli pragnąłbyś żeby nasz zespół wypróbował nowego brokera, o którym opinii jeszcze nie posiadamy na naszym blogu. To serdecznie zachęcamy do wysyłania wiadomości e-mail z nazwą brokera oraz adresem jego strony internetowej.

Lista Tagów:
FXTM opinie, FXTM brokers, FXTM konto demo, FXTM komentarze, FXTM notowania, FXTM wypłata, FXTM poradnik, FXTM wypłaty, FXTM podatek, FXTM jak grać, FXTM jak inwestować, FXTM forum, FXTM blog, FXTM bonus, FXTM konto testowe, FXTM robot, FXTM jak zacząć, FXTM poradnik, FXTM czy jest wypłacalny.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Andrzejek pisze:

  Jakie opinie macie panowie na temat brokera FXTM? czytałem komentarze że dobry broker

 2. Kotwicz pisze:

  Witam, według mnie był dobry kilka lat temu… teraz nie warto tracić na nich czasu

 3. PiotrekStypa pisze:

  tak od kilku miesięcy widocznie odstają w porównaniu do innych brokerów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *