Opinie Jafx – forum komentarze

Broker Jafx opinie naszego zespołu:

Kontrakty CFD

Kontrakty różnicy cenowej, czyli “Kontrakty CFD”. Umożliwiają inwestorom zyskiwanie za równo na wzroście cen aktywów, jak i na zmniejszeniu. Co w wypadku giełdy klasycznej jest niewykonalne. Inwestor ustala kontrakt z brokerem i spekuluje czy wartość wybranych aktywów spadnie czy wzrośnie. Gdy jego przypuszczenia się potwierdzą i cena zmieni się adekwatnie z jego przewidywaniami to odnotowuje korzyść. Kontrakty CFD pozwalają na użycie dźwigni finansowej, tak zwanego “lewara” do pomnożenia swoich dochodów. Większość brokerów proponuje początkującym inwestorom maksymalną dźwignie na poziomie 1:30. Jednak biegli inwestorzy mają możliwość ubiegać się o zwiększenie optymalnego poziomu dźwigni.

Domyślna dźwignia 1:30 powoduje że w momencie zawierania kontraktu CFD, inwestowana przez nas kwota będzie pomnożona 30-sto krotnie. Na przykład przelewając na konto brokera 100 zł mamy możliwość swobodnie “zainwestować” 3000 zł, i od kwoty trzech tysięcy będziemy zyskiwać %. O ile cena zmieni się słusznie z naszymi spekulacjami albo tracić jeśli źle zainwestujemy. Inwestowanie z wykorzystaniem dźwigni finansowej jest mocno ryzykowne, aczkolwiek daje możliwość na olbrzymi zarobek przy użyciu niedużej kwoty własnej. Inwestując u brokerów posiadających licencje prawne nie ma szansy aby się zadłużyć. Stan naszego konta giełdowego może w najgorszym wypadku spaść do zera. Świadczy to że inwestując wyżej wymienione 100 zł możemy stracić maksymalnie 100 zł. Nie ma możliwości aby stan konta był mniejszy od zera.

Zanim podejmiesz decyzję!

Przed przyjęciem końcowej decyzji jakiego brokera wybrać przeczytaj w internecie najpopularniejsze wpisy i komentarze odnośnie brokera Jafx, lub innego który Cię przekonuje. Na naszym blogu możesz poczytać opinie osób, które miały do tej pory styczność z wieloma platformami. Rekomendują lub nie polecają niektórych brokerów. Nie zapominaj że każdy broker działający na terenie naszego kraju ma obowiązek zdobyć licencje prawne oraz zezwolenia umożliwiające pośredniczenie w podejmowaniu transakcji na terenie UE. Weź pod uwagę iż broker, który jest kontrolowany przez krajową czy też europejską komisję finansową oferuje większe bezpieczeństwo twojego kapitału. Możesz także sprawdzić ranking brokerów oraz skonfrontować swój wybór, z wyborem zaawansowanych inwestorów. Dzięki temu dowiesz się jakie miejsce w rankingu osiągnął wytypowany przez Ciebie broker i czy jest godny zaufania według innych użytkowników.

Jak założyć konto demo u brokera Jafx

Rejestracja konta demo Jafx odbyła się bez żadnych problemów chociaż na witrynie nie ma możliwości wybrania naszego języka. Całą rejestrację należy wykonać w języku angielskim co zapewne będzie problemem dla co poniektórych osób. Niestety po rejestracji konta i zalogowaniu się na platformę także nie było szans przemiany języka. Dlatego całą rejestrację konta demo u brokera Jafx jak również wszelkie inwestycje musieliśmy realizować w języku angielskim. Było to problematyczne oraz niezbyt przyjemne jako że translator niezbyt dobrze translatuje zawodowe hasła i zagadnienia giełdowe.

Przeczytanie warunków umowy w języku angielskim również było dość trudne. Angielski język urzędowy jest trudny do przełożenia w translatorze, a warunki umowy mają nadzwyczaj dużo stron tekstu. Niestety właśnie dlatego poświęciliśmy nie mało godzin żeby poprawnie przetłumaczyć i pojąć całą umowę.

W naszym wrażeniu warunki oferowane przez brokera Jafx nie są korzystne dla początkujących klientów. Wielu z przetestowanych przez nasz zespół brokerów oferuje bardziej interesujące warunki swoim nowym użytkownikom. Broker Jafx nie gwarantuje bezpieczeństwa w 100% dla swoich klientów w każdej sprawie, gdyż zaznacza że w poniektórych rzadkich wypadkach, może dojść do sytuacji kiedy system “stop loss” nie zadziała błyskawicznie. Inwestorzy muszą brać pod uwagę możliwość straty swojego kapitału, pomimo używania opcji “stop loss”.

Broker Jafx wypłata pieniędzy

Postanowiliśmy to sprawdzić i przekonać się jak długo trwa przelew pieniędzy od brokera Jafx. Wpierw przeprowadziliśmy realny transfer na konto brokera Jafx. Wpłata dotarła na konto brokera zaskakująco szybko i już po kilku dobach mieliśmy możliwość inwestować prawdziwą gotówką. Nie było również nazbyt dużych opłat ani prowizji za realizację wpłaty. Po paru dobach testowania platformy przyszedł czas na wypłatę wypracowanych pieniędzy. Więc zdecydowaliśmy się wybrać taką samą metodę wypłaty której użyliśmy do przeprowadzenia pierwszej wpłaty. Mieliśmy nadzieję że wszystko pójdzie gładko, choć już na samym początku spotkaliśmy się z prowizją dla pośrednika. Jak również z drobną odpłatnością za zlecenie przelewu.

Od momentu zlecenia transferu na konto prywatne musieliśmy czekać dużo ponad 3 dni. Zanim finanse znalazły się na koncie. W tym okresie skierowaliśmy pytanie do działu technicznego. Pomoc techniczna brokera Jafx oznajmiła, iż spóźnienie wynika prawdopodobnie z problemów naszego banku. W związku z tym stwierdzamy, że broker Jafx w żadnym wypadku nie jest za nie odpowiedzialny. Nie możemy zatem bezsprzecznie określić jak dużo czasu trzeba oczekiwać na przelew u brokera Jafx. Dlatego że zależnie od stosowanej metody przelewu ten czas może się różnić. W naszym przypadku wynosił sporo ponad trzy dni. W naszym osobistym odczuciu było to zbyt długo i nie uznajemy tego za zaletę brokera Jafx.

Jak się rozliczyć z pieniędzy zarobionych u brokera Jafx

Miej świadomość że każdy broker nalicza spread w momencie kiedy rozpoczynasz następną inwestycję, jest to prowizja za pośrednictwo w nawiązaniu transakcji, przeważnie jest to setny czy też tysięczny % od sumy, którą inwestujesz. Wielkość spread’u zależy jedynie od brokera i może być stała albo zmienna. Każdy profit także ten z inwestycji podlega opodatkowaniu oraz trzeba się rozliczyć z zapracowanych w ten sposób pieniędzy, w swoim kraju podatkowym. W Polsce do rozliczenia dochodów z inwestycji na giełdzie służy PIT-38, na jakim określane są dochody z kapitałów finansowych oraz z odpłatnego pozyskania pochodnych instrumentów finansowych. Jeśli nie masz pewności jak wypełnić PIT-38 możesz zasięgnąć rady doradcy prawnego lub poszukać takiej informacji w sieci, możesz również rozliczyć się online, w takim wypadku wypełnienie PIT’u nie powinno sprawić Ci żadnych trudności.

Pytania odtyczące brokera Jafx, na które pragniemy odpowiedzieć.

Chcemy odpowiedzieć na często zadawane pytania dotyczące brokera Jafx, jakie otrzymujemy od państwa na nasz adres e-mail. Wyselekcjonowaliśmy jedynie te najciekawsze, jako że większa część z nich się powtarzała:

 • Czy broker Jafx jest wypłacalny? – w rzeczy samej w ciągu naszego testu nie było żadnych kłopotów z wypłatą pieniędzy, nie biorąc pod uwagę dość długiego czasu czekania na przelew środków.
 • Jafx recenzje – broker Jafx recenzje zdobywa od coraz większej ilości wybitnych inwestorów. Sprawdziliśmy na kilku dużych portalach poświęconych biznesowi i udało nam się wyszukać wiele ciekawych informacji jak również spostrzeżeń na temat niniejszego brokera.
 • Jafx scam czy nie? – z całą pewnością nie jest to scam, taka firma jest zarejestrowana.
 • Konto testowe Jafx – konto testowe jest dostępne bez konieczności dokonania wpłaty.
 • Jafx opinie – broker Jafx negatywne opinie na forum dostaje bardzo sporadycznie, zazwyczaj są podyktowane pomyłką inwestora. Który za własną nietrafioną inwestycję wini brokera, jednak znaczna część opinii jest pozytywna.
 • Najlepszy broker Jafx – według naszej opinii istnieje wielu lepszych brokerów, niemniej jest to nasza prywatna opinia. Z całą pewnością część użytkowników może twierdzić że broker Jafx jest najlepszy.
 • Jafx komentarze – broker Jafx negatywne komentarze na forum i facebook’u zdobywa rzadko, na ogół użytkownicy narzekają na długi okres czekania na wypłatę zarobionych pieniędzy.
 • Jafx konto demo – broker Jafx udostępnia bezpłatne konto demo, bez żadnego limitu czasowego. Niestety po wyczerpaniu wszystkich otrzymanych środków wirtualnych, nie ma możliwości nadal z niego korzystać.

 

Emocje i stress

Nerwy są nieodłączną częścią inwestowania na giełdzie, lecz nerwy i stres to najgorsi doradcy. Sama świadomość o możliwości zarobienia czy też straty sporych pieniędzy budzi pewne nerwy. Jeżeli jednak staniesz przed wyborem “wypłacić? czy jeszcze zaczekać?”. A na szali będzie się wahać Twoje 50 tysięcy złotych to emocje będą sięgały zenitu. To jaką decyzję wybierzesz w takiej sytuacji będzie w dużej mierze zależało od twych emocji. Jeśli potrafisz kontrolować swój stress i emocje to masz okazję zostać jednym z najwybitniejszych inwestorów.

W sieci możesz odnaleźć wiele poradników oraz książek jak poradzić sobie ze stresem. Podejmowanie znaczących decyzji, będąc pod wpływem potężnych nerwów nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale to własnie na tym polega inwestowanie w kontrakty CFD. Istnieje mnóstwo technik, które umożliwiają podnieść kontrolę nad nerwami, a nawet absolutnie je stłumić. Wielu zawodowych inwestorów propaguje na przykład medytację czy też ćwiczenie jogi.

Każda inwestycja łączy się z ryzykiem straty kapitału, przed ulokowaniem dowolnej kwoty z nadzieją na korzyść, musisz jednakże rozważyć czy potencjalna strata tych pieniędzy w przypadku nietrafionej inwestycji nie wpłynie na stan twojego życia. Jedną z najważniejszych reguł zawodowych traderów jest inwestowanie tylko tych środków, których strata nie będzie miała żadnego znaczenia dla sposobu ich istnienia. Nie inwestuj pieniędzy, jeżeli są Ci potrzebne!

Jeśli masz oszczędności, które miałeś zamiar przeznaczyć np.: Na wakacje czy też nowy samochód to również porządnie się zastanów, nim zdecydujesz się na obrót tych pieniędzy. Zawsze licz się z możliwością utraty i nigdy nie nastawiaj się na zysk. Przez wzgląd na to w żadnym wypadku nie będziesz w ciężkiej sytuacji. Jedynie będziesz mile zadziwiony jeżeli pewna inwestycja okaże się celna i na twoje konto wpadnie dodatkowa gotówka.

Broker Jafx materiały treningowe

Najlepsi brokerzy oferują swoim klientom bezpłatne konto demo, służące do nauki inwestowania, przetestowania nowatorskich taktyk i sprawdzenia platformy handlowej. Działa ono dokładnie jak prawdziwe, jedyną odmiennością jest wirtualna waluta. Jeżeli jesteś nowym inwestorem to pamiętaj że. “Z każdą kolejną inwestycją będziesz zdobywał doświadczenie oraz popełniał coraz to mniej błędów”.

Jeżeli poszukujesz wypróbowanego brokera, nadzorowanego przez komisję finansową jak również posiadającego licencje prawne, które zapewniają jego wypłacalność, to zobacz bieżący ranking brokerów CFD. Każdy broker wspomniany w rankingu był sprawdzany oraz oceniany przez kilku inwestorów. Przy konstruowaniu niniejszego rankingu braliśmy również pod uwagę opinie oraz komentarze odnoszące się do brokera Jafx. Odkryte w necie nie tylko na polskojęzycznych stronach. Ale także na angielskich i niemieckich forach poświęconych biznesowi. Inwestowanie zawsze wiąże się z niebezpieczeństwem. W związku z tym nie inwestuj pieniędzy, których potencjalna strata mogłaby odmienić poziom Twojego życia.

Pomoc i regulamin brokera Jafx nasza opinia

Kontakt z zespołem technicznym brokera Jafx był idealny, na wszystkie zapytania otrzymaliśmy odpowiedzi praktycznie natychmiast. Były to nadzwyczaj przydatne informacje jakie wyjaśniły wszystkie nasze wątpliwości. Odpowiedzi dostarczane przez dział techniczny są na dobrym poziomie.

Także support brokera Jafx działa dosyć prawidłowo, czat na żywo jest znakomitym wyjściem. Łatwo jest otrzymać odpowiedź krótką chwilę. Po wysłaniu pytania oraz gruntownie wyłożyć własny problem pracownikowi. W ciągu testowania platformy pisaliśmy do supportu z zapytaniem: “W jaki sposób najlepiej wypłacić pieniądze”. Tak żeby jak najprędzej doszły na nasze konto prywatne. Dostaliśmy drobiazgową odpowiedź, która ogromnie nam pomogła przy podjęciu ostatecznej decyzji. Pracownik supportu był ogromnie uprzejmy. Na prawdę próbował pomóc oraz doradził nam najlepszą możliwą metodę wypłaty pieniędzy.

W regulaminie brokera Jafx odszukaliśmy sporo praktycznych informacji dotyczących między innymi: Instrumentów finansowych oferowanych przez brokera. Dźwigni finansowej z której mają szansę korzystać niedoświadczeni oraz zawodowi inwestorzy, jak również dogłębne informacje dotyczące samego brokera. Takie jak adres spółki do korespondencji, spis przydatnych numerów telefonicznych. Jak również adresów e-mail, a nawet numery licencji jakie otrzymał broker.

Broker Jafx konto demo

Zanim rozpoczniesz inwestować w kontrakty CFD autentyczną gotówką, powinieneś po pierwsze zrozumieć platformę handlową. Możesz do tego wykorzystać konto demo. Broker Jafx proponuje swoim klientom bezpłatne konto demo. Zakładając takie konto będziesz otrzymywał do dyspozycji wszelkie narzędzia i wykresy, jakie są oferowane na prawdziwym koncie. Będziesz mógł także badać aktualne wahania cen i inwestować wirtualne pieniądze w taki sam sposób jak realne.

W dowolnej chwili możesz przełączyć typ konta na rzeczywiste. Kiedy tylko dojdziesz do wniosku że jesteś gotowy inwestować realnym kapitałem. Konto demo umożliwi Ci uzyskać doświadczenie praktyczne, a nie tylko teoretyczne. Tak jak w przypadku czytania książek o zarabianiu czy poprzez oglądania filmów na YouTube. Jeśli tymczasem chciałbyś poznać najlepsze strategie inwestowania i zgłębić Twoją wiedzę teoretyczną, to pragniemy zaproponować dwie książki. Zenon Komar – “Sztuka Spekulacji” oraz Jack D. Schwager – “Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami”, które mogą Ci pomóc w analizie i poznaniu zasad rządzących rynkiem.

 
 

Jeśli chcesz poznać opinie innych inwestorów na temat Jafx, lub zastanawiasz się jakiego brokera wybrać?
To sprawdź ranking brokerów CFD 2020!
Ranking brokerów CFD Forex został stworzony przez zespół inwestorów.
W oparciu o posiadane wieloletnie doświadczenie, oraz komentarze i opinie tysięcy użytkowników na forum.


 
 

Nasza opinia o Jafx

Witryna internetowa brokera Jafx niezbyt nas przekonała, barwy przycisków, kompozycja graficzna jak również kolor nie są intuicyjne i mogą być przyczyną problemów nowym inwestorom. Oprócz tego nazbyt notorycznie pojawia się reklama namawiająca do wpłacania prawdziwych pieniędzy. Według naszego uczucia nawigacja platformy nie jest intuicyjna. Ogromnym kłopotem, który ponadto zakłócał spokojne korzystanie z usług brokera Jafx był fakt że strona zacinała się co pewien czas, lub bardzo długo ładowała, a nawet zawieszała.

Niemniej jednak nie winimy za to brokera Jafx jako że nie możemy mieć 100% pewności czy tych kłopotów nie wywoływał nasz internet w redakcji lub komputer z którego wówczas korzystaliśmy. Bądź też jakikolwiek inny czynnik zewnętrzny nie związany z brokerem Jafx taki jak kłopoty z serwerem.  Jest to jednakże wyłącznie nasza opinia, która wypływa z prywatnych spostrzeżeń i przemyśleń, każda osoba będzie posiadać inne odczucia na temat rzeczonego brokera. Uważamy więc że zatem najrozsądniej zrobisz jeśli osobiście wypróbujesz czy broker Jafx spełni Twoje oczekiwania.

Wedle naszej oceny broker Jafx nie byłby najlepszym wyborem, dla nowych i zaawansowanych inwestorów, gdyż kompozycja strony jak również barwa używana na niniejszej platformie są bardzo mylące dla nowych klientów. Natomiast niebyt wysoka liczba szczegółowych wykresów może znacznie utrudniać analizę rynkową doświadczonym inwestorom. Broker Jafx opinie na forum dostaje w większości pozytywne jednakże są to przeważnie bardzo podejrzane komentarze w stylu “polecam brokera Jafx”. Nie mamy tym samym możliwości oszacować czy te komentarze są na prawdę szczere i napisane za sprawą wielu inwestorów. Czy może jedna osoba dodała wiele takich samych wpisów na temat brokera Jafx żeby namówić nowych użytkowników do inwestowania pieniędzy.

Broker Jafx negatywne opinie naszego zespołu

Naszym zdaniem broker Jafx jest bardzo uczciwym pośrednikiem. Niemniej ma także swoje wady, które wypada brać pod uwagę. Przeglądając obcojęzyczne fora dla inwestorów, głównie w języku niemieckim i francuskim. Napotkaliśmy na wiele komentarzy o brokerze Jafx. Opinie przeważnie były korzystne, choć nadzwyczaj krótkie. Składające się z jednego ewentualnie dwóch słów. Ale niezbyt duża ilość opinii była krytyczna. Takie opinie studiowaliśmy od początku do końca starając się określić czy są one rzetelne, czy też fałszywe. Spora ilość inwestorów była niezadowolona z okresu jaki musiała oczekiwać na wypłatę pieniędzy z konta inwestycyjnego brokera Jafx. Według ich opinii zostali zmuszeni nadmiernie długo czekać nim pieniądze trafiły na ich konto prywatne.

Jakiego brokera wybrać?

Wybranie platformy handlowej to kluczowa decyzja dla nowego inwestora. Jako że broker pośredniczy przy każdej transakcji i to właśnie jemu wysyłamy nasze pieniądze. Powinien więc być sprawdzony jak również godny zaufania. W tym artykule chcemy przedstawić naszą opinie o brokerze Jafx. Ale dodatkowo wyjaśnić trochę zagadnienie zarabiania na giełdzie i inwestowania w kontrakty CFD. Wielkość kwoty którą postanowimy zainwestować ma wielkie znaczenie.

Dlatego że im większe finanse inwestujemy, tym większa szansa na zysk, ale również bardziej natężony stres. Wbrew pozorom nerwy mogą w znacznym stopniu wpłynąć na nasze decyzje. Wskazane jest zawsze starać się zachowywać zimną krew oraz nie podejmować decyzji pod wpływem chwili. Umiejętność racjonalnego myślenia będąc pod naporem potężnego stresu. t nadzwyczaj pożądana cecha pośród zawodowych inwestorów.

Konto Demo Broker Jafx

Większość atrakcyjnych brokerów oferuje darmowe konto demo, z reguły rejestracja konta demo nie wymaga sprawdzania nawet podstawowych informacji. Broker Jafx dodatkowo nie wymaga dokonywania jakichkolwiek wpłat do aktywacji konta demo. Można więc bez żadych opłat poddać próbie efektywność platformy. Szybkość egzekucji zleceń i stabilność połączenia z aplikacją. Bez całkowicie żadnego ryzyka straty realnych pieniędzy. Broker Jafx także oferuje konto demo swoim klientom aczkolwiek stosuje ograniczenie budżetu. Oznacza to że posiadamy do dyspozycji z góry określoną kwotę wirtualnej waluty. Która nie przywraca się po wykorzystaniu. Znaczy to że po wydaniu całej kwoty musimy podjąć decyzję czy chcemy poświęcić realne pieniądze dla tego brokera. Czy jednakże lepiej jest wypróbować kilka innych platform, zanim podejmiemy definitywną decyzję.

Najlepszy broker naszym zdaniem powinien posiadać odnawialne środki na koncie demo. Tak żeby każdy nowy użytkownik miał nieograniczoną możliwość gruntownego wypróbowania platformy pod każdym kontem. Podczas przeprowadzania testów okazało się że kilku brokerów wyznacza do tego limity czasowe na korzystanie z konta demo. Przeważnie był to miesiąc czasu, w trakcie którego nowy inwestor musiał zdążyć nauczyć się wszelkich ważnych funkcji platformy. Po tym czasie konto demo zostało wstrzymane i nie było żadnej szansy żeby je przedłużyć. Pozostawała wtedy jedynie opcja wykonania przelewu rzeczywistych pieniędzy. Broker Jafx nie stosuje ograniczeń czasowych na koncie demo. Można je wykorzystywać aż do momentu wykorzystania wszystkich wirtualnych pieniędzy.

Od czego zacząć?

Jeżeli jesteś nowym inwertorem i nie masz jak na razie zbyt dużego doświadczenia w handlu. To sugerujemy abyś skupił się na jednej bądź maksymalnie dwóch kategoriach. To jakie dokładnie kategorie wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie. Niemniej jednak pamiętaj że im bardziej uściślisz swój cel tym więcej czasu będziesz mógł poświęcić na gruntowną analizę aktualnej sytuacji. Najważniejsze kategorie to surowce (złoto, srebro, ropa), akcje spółek (Apple, Orlen, CD Projekt), forex (USD/EUR, PLN/EUR, CHF/USD), kryptowaluty (bitcoin, ethereum, xrp), indeksy krajowe (WIG 20, USA 500, Niemcy 30) jak również towary (kawa, cukier, kukurydza). Wybierając jedną kategorię możesz szczegółowo przeanalizować historyczne wahania wartości i spróbować wyciągnąć wnioski. Powinieneś się zastanawiać co określało zmianę wartości danych aktywów w przeszłości.

Jeżeli zdecydujesz się zająć tylko jedną konkretną kategorią np. krypto-walutami, to po jakimś okresie zaobserwujesz. Dokładnie to że dowolne informacje z kraju i ze świata zaczniesz analizować przez pryzmat “a jak to wpłynie na kryptowaluty”. Dzięki temu twoje kolejne inwestycje będą efektem szczegółowych przemyśleń. Już nie będą sprawą przypadku tak jak zapewne będzie na samym początku. Większość zawodowych inwestorów także preferuje tylko jedną główną kategorię, a następnie przeznacza jej nawet 80% swojego czasu oraz kapitału inwestycyjnego. Na całym świecie nie ma człowieka, który zna się na wszystkim, zatem należałoby już na samym początku wybrać jedną dziedzinę. Poświęcić na jej analizę maksymalnie dużo czasu, zamiast rozdzielać go między wszystkie inne kategorie.

Broker Jafx opinie na forum

Opinie na forum broker Jafx zdobywa od traderów najczęściej niezbyt dobre. Nasza redakcja testowała konto demo oraz konto real u brokera Jafx przez trzy dni. Sprawdzaliśmy jak działają wpłaty i wypłaty u tego brokera oraz jakie komentarze na forum broker Jafx zdobywa od najlepszych inwestorów.
Jeżeli poszukujesz przetestowanego brokera. Takiego tego który zapewni Twoją wypłatę pieniędzy w dowolnej sytuacji? Więc wybierz rozsądnie, sprawdź ranking brokerów CFD forex.
Następnie oceń jaki broker będzie optymalny dla Twojej taktyki inwestowania.

Broker Jafx oferuje inwestowanie w różnorodne aktywa. Na przykład: kontrakty CFD na akcje dużych spółek, kryptowaluty, towary oraz Forex. Istnieje możliwość na nich wiele zarobić. Lecz podobnie szybko można stracić inwestowane środki jak również wyjść na zero. Zanim przejdziemy do recenzji brokera Jafx jak również wyrażenia własnej oceny na ten temat. To chcemy w pierwszej kolejności przybliżyć naszym czytelnikom, na czym się skupiliśmy podczas testu. Najczęściej zadawaliśmy pytania czy broker Jafx:

 • udostępnia darmowe konto demo,
 • uzyskał niezbędne licencje prawne i jest sprawdzony,
 • nie został umieszczony na listę ostrzeżeń,
 • przekonuje do wpłacania prawdziwych pieniędzy oraz przekonuje do wykonania wysokich wpłat,
 • Jakie opinie ma broker Jafx na forum inwestycyjnym,
 • Jakie są nasze przejścia,
 • Sprawdziliśmy również czy jest wspierany Język polski.

 

Niebezpieczeństwo inwestowania na giełdzie

Zarabianie na giełdzie wiecznie kojarzy się z jakimś niebezpieczeństwem, jednak to niebezpieczeństwo można ograniczyć posiadając adekwatną wiedzę, umiejętności oraz praktykę. Profesjonalni inwestorzy podejmują o wiele więcej wspierających transakcji niż początkujący traderzy i nie jest to żaden przypadek. Początkujący raz za razem podejmują błędne decyzje. Ponieważ nie do końca docenią zasady rządzące handlem bądź nie przeznaczają wystarczającej uwagi znacznym zdarzeniom ze świata. Właśnie te wydarzenia po niedługim czasie wpływają na wahania cen aktywów.

Fachowi gracze nieustannie rozważają sytuację rynkową i podejmują decyzje opierając się na licznych filarach. Droga od nowego do zawodowego inwestora przeważnie jest długa i łatwo się rozczarować zaledwie po wykonaniu kilku feralnych inwestycji. Głównie kiedy utracimy wówczas część naszego realnego kapitału. Więc świetnym pomysłem dla niedoświadczonych traderów jest wykorzystanie konta demo do nauki platformy. Wypróbowania przeróżnych strategii inwestowania i nabycia doświadczenia.

Największe zalety brokera Jafx według naszej opinii

Największymi wartościami, które ma broker Jafx są bez wątpliwości artykuły szkoleniowe. Filmy instruktażowe, prywatne porady z dziedziny inwestowania, olbrzymia ilość instrumentów finansowych znacznie ułatwiają naukę. Możliwość wypróbowania platformy na koncie demo jak również nawet przydatny kalendarz gospodarczy. Wielkim pozytywem brokera Jafx jest fakt, że posiada autorską aplikację internetową. Co w dużej mierze przyśpiesza podejmowanie decyzji i zawieranie inwestycji. W trakcie przeprowadzania testów przywiązywaliśmy wyjątkową uwagę na zapiski o niebezpieczeństwu powiązanym z podejmowaniem inwestycji. Jak również to jaki % kontrahentów inwestujących za pośrednictwem danego brokera odnotowuje straty, niestety w wypadku tego brokera % użytkowników jacy odnoszą straty jest dość wysoki.

Ponadto poszukiwaliśmy oficjalnego konta każdego z brokerów na Facebook’u i odczytywaliśmy wszystkie komentarze zamieszczone na takim profilu. Istotnym szczegółem przeprowadzanego za naszym pośrednictwem testu było zweryfikowanie wiarogodności adresu spółki każdego brokera podanego na oficjalnej witrynie. W kilku przypadkach w ciągu trwania całego testu zdarzyło się że pod zamieszczonym adresem nie wykryliśmy istnienia żadnej siedziby spółki, ani konkretnego biura. Niemniej w przypadku brokera Jafx podany adres został poświadczony i jest autentyczny.

Wasze opinie na temat brokera Jafx

Zanim zdecydujesz się aby przelać swoje oszczędności na konto jakiegoś brokera. To sprawdź jakie opinie o brokerze Jafx mają inni użytkownicy forum. Najważniejsze to wybrać takiego brokera, który zapewni bezpieczeństwo oraz gwarancję wypłacenia pieniędzy. Nasz zespół chce podziękować za wszystkie komentarze na temat brokera Jafx jakie piszecie. Wasze opinie są dla nas wielce cenne. Jeśli chciałbyś ażeby nasz zespół przetestował nowego brokera, o jakim opinii jeszcze nie posiadamy na naszym blogu. To serdecznie zachęcamy do napisania wiadomości e-mail z nazwą brokera i adresem jego strony internetowej.

Lista Tagów:
Jafx opinie, Jafx brokers, Jafx konto demo, Jafx komentarze, Jafx notowania, Jafx wypłata, Jafx poradnik, Jafx wypłaty, Jafx podatek, Jafx jak grać, Jafx jak inwestować, Jafx forum, Jafx blog, Jafx bonus, Jafx konto testowe, Jafx robot, Jafx jak zacząć, Jafx poradnik, Jafx czy jest wypłacalny.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Boguś pisze:

  broker Jafx daje radę, ale oferują mały wybór

 2. Gawel pisze:

  niezbyt dobry broker, mógłbym polecić początkującym, ale nie ma sensu się uczyć tej platformy

 3. AdamShul pisze:

  pod forex jako tako, choć jest mnóstwo lepszych platform

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *