Opinie Libertex – forum komentarze

Broker Libertex opinie naszej redakcji:

Największe zalety brokera Libertex w naszej opinii

Największymi zaletami, które posiada broker Libertex są bez wątpienia artykuły treningowe. Filmy instruktażowe, indywidualne porady z dziedziny inwestowania, ogromna liczba instrumentów finansowych znacznie ułatwiają naukę. Możliwość sprawdzenia platformy na koncie demo i niezmiernie wartościowy kalendarz gospodarczy. Dużym walorem brokera Libertex jest fakt, iż dysponuje osobistą aplikację internetową. Co wysoce przyśpiesza podejmowanie decyzji oraz otwieranie inwestycji. W toku wykonywania testów zwracaliśmy wyjątkową uwagę na informację o ryzyku powiązanym z otwieraniem inwestycji. Jak również to jaki % klientów inwestujących za pośrednictwem danego brokera odnotowuje straty, niestety w wypadku tego brokera % użytkowników jacy odnoszą straty jest dość duży.

Poza tym poszukiwaliśmy oficjalnego konta każdego z brokerów na Facebook’u i czytaliśmy wszelkie komentarze znajdujące się na takim profilu. Istotnym czynnikiem realizowanego za naszym pośrednictwem testu było skontrolowanie wiarogodności adresu firmy każdego brokera zamieszczonego na oficjalnej witrynie. W kilku przypadkach podczas trwania całego testu zdarzyło się iż pod zamieszczonym adresem nie odszukaliśmy żadnej siedziby firmy, ani konkretnego biura. Jednak w wypadku brokera Libertex podany adres został potwierdzony i jest prawdziwy.

Kontrakty CFD

Kontrakty różnicy cenowej, znane również jako “Kontrakty CFD”. Umożliwiają inwestorom zarabianie za równo na zwiększeniu cen aktywów, jak i na spadku. Co w wypadku giełdy klasycznej jest niemożliwe. Inwestor otwiera kontrakt z brokerem, a następnie przewiduje czy cena wytypowanych aktywów spadnie czy wzrośnie. Gdy jego przypuszczenia się potwierdzą i cena zmieni się zgodnie z jego spekulacjami to odnotowuje zysk. Kontrakty CFD pozwalają na wykorzystanie dźwigni finansowej, tak zwanego “lewara” do pomnożenia swoich dochodów. Większa część brokerów proponuje nowym inwestorom optymalną dźwignie na poziomie 1:30. Jednak profesjonalni inwestorzy mogą ubiegać się o podniesie stosowanego poziomu dźwigni.

Domyślna dźwignia 1:30 powoduje iż w momencie zawierania kontraktu CFD, inwestowana przez nas kwota zostanie pomnożona 30-sto krotnie. Przykładowo przelewając na konto brokera 100 zł mamy możliwość swobodnie “ulokować” 3000 zł, i od kwoty trzech tysięcy będziemy zarabiać %. O ile wartość zmieni się zgodnie z naszymi spekulacjami bądź tracić jeśli się pomylimy. Inwestowanie z użyciem dźwigni finansowej jest mocno ryzykowne, niemniej gwarantuje perspektywę na niewiarygodny zarobek przy wykorzystaniu niewielkiej kwoty własnej. Inwestując u brokerów posiadających licencje prawne nie ma możliwości żeby się zadłużyć. Stan naszego konta giełdowego może w najgorszym wypadku zmniejszyć się do zera. Oznacza to że inwestując wyżej wymienione 100 zł możemy stracić maksymalnie 100 zł. Nie ma możliwości by stan konta był mniejszy od zera.

Zanim podejmiesz decyzję!

Przed przyjęciem definitywnej decyzji jakiego brokera wybrać przeczytaj w internecie najpopularniejsze opinie oraz komentarze odnośnie brokera Libertex, lub innego który Cię interesuje. Na naszym blogu możesz poczytać opinie osób, które miały już doświadczenia z wieloma platformami. Polecają czy też odradzają konkretnych brokerów. Miej na uwadze że każdy broker działający na terenie naszego kraju ma obowiązek uzyskać licencje prawne oraz zezwolenia umożliwiające pośrednictwo w podejmowaniu transakcji na terenie UE. Weź pod uwagę że broker, który jest nadzorowany przez krajową bądź europejską komisję finansową gwarantuje większe bezpieczeństwo twojego kapitału. Możesz też sprawdzić ranking brokerów oraz porównać Twój wybór, z wyborem innych inwestorów. Dzięki temu dowiesz się jakie miejsce w rankingu osiągnął wybrany przez Ciebie broker i czy jest godny zaufania według innych użytkowników.

Jak założyć konto demo u brokera Libertex

Rejestracja konta demo Libertex przebiegła bez żadnych kłopotów chociaż na stronie nie ma możliwości wybrania naszego języka. Całą rejestrację trzeba przeprowadzić w języku angielskim co zapewne będzie problemem dla co poniektórych użytkowników. Niestety po rejestracji konta i zalogowaniu się na platformę także nie było możliwości przemiany języka. Toteż całą rejestrację konta demo u brokera Libertex jak również wszystkie inwestycje musieliśmy przeprowadzać w języku angielskim. Było to kłopotliwe i niezbyt przyjemne jako że translator niezbyt dobrze tłumaczy profesjonalne hasła i zagadnienia giełdowe.

Przeczytanie warunków umowy w języku angielskim również było dosyć wymagające. Angielski język urzędowy jest ciężki do przełożenia w translatorze, a warunki umowy mają niezwykle dużo stron tekstu. Niestety właśnie dlatego poświęciliśmy nie mało godzin aby adekwatnie przetłumaczyć i pojąć całą umowę.

W naszym odczuciu warunki oferowane przez brokera Libertex nie są najbardziej korzystne dla początkujących klientów. Wielu spośród przetestowanych przez nasz zespół brokerów proponuje bardziej atrakcyjne warunki swoim nowym użytkownikom. Broker Libertex nie zaręcza bezpieczeństwa w 100% dla swoich klientów w każdym aspekcie, ponieważ podkreśla że w niektórych wyjątkowych przypadkach, może dojść do sytuacji kiedy system “stop loss” nie zadziała zbyt szybko. Inwestorzy muszą liczyć się z możliwością utraty swojego kapitału, mimo używania opcji “stop loss”.

Broker Libertex wypłata pieniędzy

Postanowiliśmy to przetestować i przekonać się ile mniej więcej trwa wypłata pieniędzy od brokera Libertex. Po pierwsze przeprowadziliśmy prawdziwy transfer na konto brokera Libertex. Wpłata dotarła na konto brokera ekspresowo i już po kilku dniach mogliśmy inwestować rzeczywistą gotówką. Nie było również nazbyt dużych opłat ani prowizji za dokonanie wpłaty. Po kilku dniach testowania platformy nastał czas na wypłatę wypracowanych pieniędzy. Więc zdecydowaliśmy się wybrać tą samą metodę wypłaty której użyliśmy do przeprowadzenia pierwszej wpłaty. Mieliśmy nadzieję że wszystko pójdzie sprawnie, choć już na samym początku spotkaliśmy się z prowizją dla pośrednika. Jak również z drobną prowizją za zlecenie przelewu.

Od chwili zlecenia transferu na rachunek w naszym banku musieliśmy oczekiwać dużo ponad 3 dni. Zanim pieniądze znalazły się na koncie. W tym okresie wystosowaliśmy pytanie do działu technicznego. Pomoc techniczna brokera Libertex poinformowała, że zwłoka wynika zapewne z problemów naszego banku. W związku z powyższym stwierdzamy, że broker Libertex w żadnym wypadku nie powinien za nie odpowiadać. Nie możemy w następstwie tego bezsprzecznie określić jak dużo czasu należy oczekiwać na przelew u brokera Libertex. Dlatego że zależnie od wybranej metody przelewu ten czas może się różnić. W naszym wypadku wynosił wiele powyżej trzy dni. W naszym uczuciu było to nazbyt długo i nie uznajemy tego za zaletę brokera Libertex.

Jak się rozliczyć z pieniędzy zarobionych u brokera Libertex

Zwróć uwagę iż każdy broker nalicza spread w momencie kiedy otwierasz następną inwestycję, jest to prowizja za pośrednictwo w zawarciu transakcji, w większości wypadków jest to setny czy też tysięczny % od sumy, którą inwestujesz. Wielkość spread’u zależy jedynie od brokera i może być stała bądź zmienna. Każdy zysk również ten z inwestycji podlega opodatkowaniu oraz powinno się rozliczyć z zapracowanych w ten sposób pieniędzy, w swoim kraju podatkowym. W Polsce do rozliczenia dochodów z inwestycji na giełdzie służy PIT-38, na jakim ujmowane są dochody z kapitałów pieniężnych oraz z odpłatnego zbycia pochodnych instrumentów finansowych. Jeśli nie masz pewności jak wypełnić PIT-38 możesz zasięgnąć rady doradcy prawnego bądź poszukać takiej wiedzy w internecie, możesz także rozliczyć się online, w takim przypadku wypełnienie PIT’u nie powinno sprawić Ci żadnych problemów.

Pytania odtyczące brokera Libertex, na które chcemy odpowiedzieć.

Pragniemy odpowiedzieć na często zadawane pytania dotyczące brokera Libertex, które odbieramy od państwa na nasz adres e-mail. Wybraliśmy jedynie te najciekawsze, ponieważ większość z nich się powtarzała:

 • Czy broker Libertex jest wiarygodny? – tak, w czasie naszego testu nie było żadnych problemów z wypłatą pieniędzy, nie biorąc pod uwagę dosyć długiego czasu oczekiwania na przelew środków.
 • Libertex recenzje – broker Libertex recenzje zdobywa od coraz większej liczby słynnych inwestorów. Sprawdziliśmy na kilku dużych portalach przeznaczonych biznesowi i udało nam się odnaleźć mnóstwo ciekawych informacji jak również spostrzeżeń na temat niniejszego brokera.
 • Libertex scam czy nie? – z całą pewnością nie jest to scam, taka firma jest zarejestrowana.
 • Konto testowe Libertex – konto testowe jest udostępniane bez konieczności dokonania wpłaty.
 • Libertex opinie – broker Libertex negatywne opinie na forum otrzymuje bardzo sporadycznie, z reguły są spowodowane pomyłką inwestora. Który za osobistą nieudaną inwestycję wini brokera, jednak spora część opinii jest pozytywna.
 • Najlepszy broker Libertex – według naszej opinii jest wielu lepszych brokerów, niemniej jest to nasza prywatna opinia. Z całą pewnością część osób może uważać że broker Libertex jest najlepszy.
 • Libertex komentarze – broker Libertex negatywne komentarze na forum i facebook’u otrzymuje sporadycznie, w większości wypadków użytkownicy narzekają na długi okres oczekiwania na wypłatę wypracowanych pieniędzy.
 • Libertex konto demo – broker Libertex udostępnia darmowe konto demo, bez żadnego limitu czasowego. Niestety po użyciu wszystkich dostępnych pieniędzy wirtualnych, nie da się dalej z niego korzystać.

 

Emocje i stress

Stres jest nieodłączną częścią inwestowania na giełdzie, lecz złe emocje i stres to najgorsi doradcy. Sama świadomość o możliwości zarobienia lub straty wielkich pieniędzy budzi pewne emocje. Jednak kiedy staniesz przed wyborem “wypłacić? czy jeszcze poczekać?”. A na szali będzie się wahać Twoje 50 tysięcy złotych to nerwy będą sięgały zenitu. To jaką decyzję wybierzesz w takiej sytuacji będzie w wielkiej skali zależało od twoich emocji. Jeżeli potrafisz kontrolować swój stress i podniecenie to masz szansę zostać jednym z najlepszych inwestorów.

W sieci możesz odnaleźć bardzo dużo informacji oraz książek jak radzić sobie ze stresem. Podejmowanie ciężkich decyzji, będąc pod naciskiem silnych nerwów nie jest dobrym rozwiązaniem, ale to własnie na tym polega inwestowanie w kontrakty CFD. Istnieje wiele technik, które pozwalają podnieść kontrolę nad nerwami, a nawet całkowicie je uciszyć. Wielu doświadczonych inwestorów propaguje na przykład medytację bądź ćwiczenie jogi.

Każda inwestycja kojarzy się z niebezpieczeństwem utraty kapitału, przed ulokowaniem dowolnej kwoty z nadzieją na zysk, musisz niemniej pomyśleć czy potencjalna strata tych pieniędzy w przypadku nietrafionej inwestycji nie wpłynie na stan twojego życia. Jedną z najważniejszych zasad zawodowych traderów jest inwestowanie jedynie tych środków, których strata nie będzie miała żadnego wpływu dla sposobu ich życia. Nie inwestuj pieniędzy, jeśli są Ci niezbędne!

Jeśli posiadasz odłożone pieniądze, które miałeś zamiar wydać np.: Na wakacje albo nowy samochód to również porządnie się zastanów, nim zdecydujesz się na obrót tych pieniędzy. Stale licz się z perspektywą straty i zupełnie nie nastawiaj się na profit. Na skutek tego nigdy nie będziesz w kłopotliwej sytuacji. Jedynie będziesz sympatycznie zaskoczony jeśli pewna inwestycja okaże się udana i na twoje konto wpłynie bonusowa gotówka.

Broker Libertex materiały treningowe

Najpopularniejsi brokerzy proponują swoim użytkownikom bezpłatne konto demo, służące do nauki inwestowania, sprawdzenia nowatorskich taktyk oraz przetestowania platformy handlowej. Działa ono identycznie jak rzeczywiste, jedyną różnicą jest wirtualna waluta. Jeżeli jesteś niedoświadczonym inwestorem to weź pod uwagę że. “Z każdą nową inwestycją będziesz nabywał doświadczenie i popełniał coraz to mniej błędów”.

Jeżeli szukasz wypróbowanego brokera, pilnowanego przez komisję finansową oraz posiadającego licencje prawne, które gwarantują jego wypłacalność, to sprawdź najnowszy ranking brokerów CFD. Każdy broker umieszczony w rankingu był badany i oceniany przez zespół inwestorów. Przy konstruowaniu tego porównania braliśmy także pod obserwację opinie oraz komentarze dotyczące brokera Libertex. Znalezione w internecie nie tylko na polskich blogach. Ale dodatkowo na angielskich i niemieckich forach poświęconych biznesowi. Inwestowanie wiecznie kojarzy się z niebezpieczeństwem. W związku z tym nie inwestuj pieniędzy, których ewentualna przegrana mogłaby obniżyć poziom Twojego życia.

Pomoc i regulamin brokera Libertex nasza opinia

Kontakt z zespołem technicznym brokera Libertex był godny podziwu, na wszystkie pytania uzyskaliśmy odpowiedzi już po kilku minutach. Były to na prawdę wartościowe informacje które rozwiały wszystkie nasze obiekcje. Odpowiedzi udzielane przez dział techniczny są na dobrym poziomie.

Również support brokera Libertex działa dosyć porządnie, czat na live jest idealnym rozwiązaniem. Można uzyskać pomoc w mgnieniu oka. Po zadaniu pytania oraz szczegółowo objaśnić własny problem pracownikowi. Podczas testowania platformy pisaliśmy do supportu z pytaniem: “W którą metodą najlepiej wypłacić środki”. Tak żeby jak najszybciej dotarły na nasze konto prywatne. Otrzymaliśmy drobiazgową odpowiedź, która niezwykle nam pomogła przy podjęciu ostatecznej decyzji. Pracownik supportu był niezwykle uprzejmy. Na prawdę próbował pomóc oraz doradził nam najbardziej atrakcyjną akceptowalną metodę wypłaty pieniędzy.

W regulaminie brokera Libertex wypatrzyliśmy wiele praktycznych wiadomości dotyczących między innymi: Instrumentów finansowych proponowanych przez brokera. Dźwigni finansowej z jakiej mają szansę korzystać początkujący oraz zawodowi inwestorzy, a dodatkowo dokładne informacje odnoszące się do samego brokera. Takie jak adres firmy do korespondencji, indeks potrzebnych numerów telefonicznych. Jak również adresów e-mail, a nawet numery licencji jakie otrzymał broker.

Broker Libertex konto demo

Zanim rozpoczniesz inwestować w kontrakty CFD prawdziwą gotówkę, powinieneś wpierw poznać platformę handlową. Możesz do tego użyć konto demo. Broker Libertex udostępnia swoim użytkownikom darmowe konto demo. Zakładając takie konto będziesz miał do dyspozycji wszystkie narzędzia i wykresy, które są oferowane na realnym koncie. Masz możliwość także badać aktualne wahania cen oraz inwestować wirtualne pieniądze w identyczny sposób jak realne.

W każdej chwili możesz przełączyć rodzaj konta na rzeczywiste. Kiedy tylko uznasz że jesteś gotowy inwestować realnym kapitałem. Konto demo pozwoli Ci zdobyć doświadczenie praktyczne, a nie tylko teoretyczne. Tak jak w przypadku czytania książek o zarabianiu czy poprzez oglądania filmów na YouTube. Jeśli jednak pragnąłbyś zrozumieć wybitne strategie inwestowania oraz zgłębić swoją wiedzę teoretyczną, to chcemy zaproponować dwie książki. Zenon Komar – “Sztuka Spekulacji” oraz Jack D. Schwager – “Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami”, które mogą Ci pomóc w analizie i poznaniu reguł rządzących giełdą.

 
 

Jeśli chcesz poznać opinie innych inwestorów na temat Libertex, lub zastanawiasz się jakiego brokera wybrać?
To sprawdź ranking brokerów CFD 2020!
Ranking brokerów CFD Forex został stworzony przez zespół inwestorów.
W oparciu o posiadane wieloletnie doświadczenie, oraz komentarze i opinie tysięcy użytkowników na forum.


 
 

Nasza opinia o Libertex

Strona internetowa brokera Libertex niezbyt nas przekonała, barwy przycisków, kompozycja graficzna oraz kolorystyka nie są intuicyjne i mogą być przyczyną problemów nowym inwestorom. Do tego nazbyt często wyskakuje reklama namawiająca do wpłacenia rzeczywistych pieniędzy. Według naszego odczucia nawigacja strony nie jest intuicyjna. Sporym problemem, który ponadto uniemożliwiał spokojne korzystanie z usług brokera Libertex był fakt iż strona przycinała się co pewien czas, albo niezwykle długo ładowała, a nawet zawieszała.

Wprawdzie nie obwiniamy za to brokera Libertex dlatego że nie możemy mieć 100% pewności czy tych kłopotów nie wywoływał nasz internet w budynku redakcji czy też sprzęt z którego w tamtym okresie korzystaliśmy. Czy też jakikolwiek inny element zewnętrzny nie związany z brokerem Libertex taki jak problemy z serwerem.  Jest to jednak wyłącznie nasza opinia, która wypływa z osobistych spostrzeżeń i przemyśleń, każda osoba może mieć inne wrażenia na temat tego brokera. Uważamy więc że wobec tego najrozsądniej zrobisz jeżeli osobiście wypróbujesz czy broker Libertex spełni Twoje oczekiwania.

Według naszej opinii broker Libertex nie byłby najlepszym wyborem, dla początkujących i zaawansowanych inwestorów, ponieważ układ strony oraz barwa używana na tej platformie mogą być nadzwyczaj pokrętne dla początkujących kontrahentów. Natomiast niebyt wielka ilość detalicznych wykresów będzie poważnie utrudniać analizę rynkową profesjonalnym inwestorom. Broker Libertex opinie na forum dostaje przeważnie korzystne aczkolwiek są to w większości bardzo płytkie komentarze w stylu “polecam brokera Libertex”. Nie mamy tym samym szans ocenić czy te komentarze są na prawdę realne i umieszczone przez wielu inwestorów. Czy może ta sama osoba umieściła kilkanaście takich samych wpisów na temat brokera Libertex żeby namówić początkujących kontrahentów do inwestowania pieniędzy.

Broker Libertex negatywne opinie naszego zespołu

Według nas broker Libertex jest całkiem uczciwym pośrednikiem. Niemniej jednak ma też swoje wady, które trzeba brać pod uwagę. Przeglądając obcokrajowe fora dla inwestorów, głównie w języku niemieckim i francuskim. Znaleźliśmy niemało wpisów o brokerze Libertex. Opinie przeważnie były pochlebne, niemniej nadzwyczaj krótkie. Składające się z jednego bądź dwóch słów. Pomimo tego niewielka część opinii była negatywna. Takie opinie czytaliśmy szczegółowo starając się określić czy są one realne, czy może fałszywe. Spora część inwestorów była niezadowolona z okresu jaki trzeba czekać na wypłatę pieniędzy z konta inwestycyjnego brokera Libertex. Wedle ich oceny zostali zmuszeni nadmiernie długo oczekiwać nim finanse dotarły na ich konto prywatne.

Jakiego brokera wybrać?

Wybór platformy handlowej to najistotniejsza decyzja każdego inwestora. Jako że broker pośredniczy przy nawet najmniejszej transakcji i to właśnie jemu powierzamy nasze finanse. Powinien w takim razie być bezpieczny jak również godny zaufania. W tym blogu spróbujemy zaznaczyć własną opinie o brokerze Libertex. Lecz również dotknąć nieco kwestię zarabiania na giełdzie i inwestowania w kontrakty CFD. Wysokość kwoty którą postanowimy zainwestować ma bardzo duże znaczenie.

Gdyż im większe środki inwestujemy, tym większa szansa na zysk, jednakże dodatkowo większy stres. Wbrew pozorom emocje mogą znacznie wpłynąć na nasze decyzje. Warto zawsze starać się zachowywać zimną krew oraz nie podejmować decyzji pod wpływem chwili. Sztuka logicznego myślenia będąc pod naporem wielkiego stresu. t nadzwyczaj pożądana cecha wśród wytrawnych inwestorów.

Konto Demo Broker Libertex

Większość popularnych brokerów oferuje bezpłatne konto demo, na ogół rejestracja konta demo nie potrzebuje potwierdzania nawet podstawowych danych. Broker Libertex dodatkowo nie wymaga wykonywania nawet najmniejszych wpłat do aktywacji konta demo. Można więc bez żadych opłat przetestować efektywność platformy. Szybkość egzekucji zleceń i stabilność połączenia z aplikacją. Bez całkowicie żadnego ryzyka utraty realnych pieniędzy. Broker Libertex także oferuje konto demo swoim użytkownikom choć stosuje ograniczenie budżetu. Oznacza to że dostajemy do dyspozycji z góry określoną ilość wirtualnej waluty. Która nie odnawia się po wykorzystaniu. Świadczy to iż po wykorzystaniu całej sumy musimy postanowić czy chcemy poświęcić prawdziwe pieniądze dla tego brokera. Czy jednakże lepiej będzie sprawdzić parę innych platform, nim podejmiemy końcową decyzję.

Każdy dobry broker według nas powinien posiadać odnawialne środki na koncie demo. Tak aby każdy niedoświadczony użytkownik miał bezgraniczną możliwość gruntownego wypróbowania platformy pod dowolnym kontem. W trakcie wykonywania testów okazało się iż kilku brokerów ustanowiło ponadto limity czasowe na korzystanie z konta demo. Zazwyczaj był to miesiąc czasu, w trakcie jakiego początkujący inwestor musiał zdążyć nauczyć się wszelkich istotnych funkcji platformy. Po tym czasie konto demo było wstrzymane i nie było żadnej możliwości aby je przedłużyć. Zostawała wtedy jedynie możliwość wykonania przelewu realnych pieniędzy. Broker Libertex nie wykorzystuje ograniczeń czasowych na koncie demo. Mamy możliwość je używać aż do momentu wykorzystania wszystkich wirtualnych pieniędzy.

Od czego zacząć?

Jeśli jesteś początkującym inwertorem i nie masz jeszcze zbyt wielkiego doświadczenia w handlu. To sugerujemy żebyś skupił się na jednej bądź maksymalnie dwóch kategoriach. To które konkretnie kategorie wybierzesz zależy jedynie od Ciebie. Jednakże pamiętaj że im bardziej sprecyzujesz swój cel tym więcej czasu będziesz mógł przeznaczyć na dokładną analizę bieżącej sytuacji. Najważniejsze kategorie to surowce (złoto, srebro, ropa), akcje firm (Apple, Orlen, CD Projekt), forex (USD/EUR, PLN/EUR, CHF/USD), kryptowaluty (bitcoin, ethereum, xrp), indeksy krajowe (WIG 20, USA 500, Niemcy 30) oraz towary (kawa, cukier, kukurydza). Wybierając jedną kategorię będziesz mógł wnikliwie przeanalizować historyczne wahania cen i spróbować wyciągnąć wnioski. Powinieneś się zastanawiać co określało zmianę ceny danych aktywów w przeszłości.

Jeżeli postanowisz się zająć tylko jedną konkretną kategorią np. krypto-walutami, to po pewnym czasie zauważysz. Dokładnie to że każde informacje z kraju jak również ze świata zaczniesz analizować przez pryzmat “a jak to wpłynie na kryptowaluty”. Ze względu na to twoje kolejne inwestycje będą wynikiem szczegółowych przemyśleń. Już nie będą sprawą przypadku tak jak zapewne będzie na samym początku. Większa część zawodowych inwestorów także wybiera tylko jedną kluczową kategorię, a następnie przeznacza jej nawet 80% swojego czasu oraz kapitału inwestycyjnego. Na całym świecie nie ma człowieka, który zna się na wszystkim, w związku z tym należałoby już na samym początku wybrać jedną dziedzinę. Poświęcić na jej analizę maksymalnie dużo czasu, zamiast rozpraszać go pomiędzy różne kategorie.

Broker Libertex opinie na forum

Opinie na forum broker Libertex zdobywa od inwestorów w dużej części negatywne. Nasza redakcja testowała konto demo oraz konto real u brokera Libertex przez dwa dni. Sprawdzaliśmy jak działają wpłaty i wypłaty u tego brokera oraz jakie komentarze na forum broker Libertex zdobywa od profesjonalnych inwestorów.
Jeśli chciałbyś znaleźć sprawdzonego brokera. Takiego jaki zabezpieczy Twoją wypłatę w trudnej sytuacji? Więc wybierz mądrze, sprawdź ranking brokerów CFD forex.
Następnie oceń jaki broker jest najlepszy dla Twojej strategii inwestowania.

Broker Libertex oferuje inwestowanie w różne instrumenty finansowe. Między innymi: kontrakty CFD na akcje dużych spółek, kryptowaluty, towary i Forex. Istnieje możliwość na nich niemało zarobić. Aczkolwiek podobnie szybko można stracić inwestowane pieniądze bądź wyjść na zero. Zanim przejdziemy do recenzji brokera Libertex jak również przedstawiania własnej oceny na jego temat. To pragniemy najpierw przedstawić naszym czytelnikom, na czym się skupiliśmy podczas testu. Najczęściej zadawaliśmy pytania czy broker Libertex:

 • posiada bezpłatne konto demo,
 • uzyskał niezbędne licencje prawne i jest pewny,
 • nie jest wpisany na listę ostrzeżeń,
 • przekonuje do wpłaty prawdziwych pieniędzy oraz naciska do robienia ogromnych wpłat,
 • Jakie opinie ma broker Libertex na forum dla inwestorów,
 • Jakie są nasze przeżycia,
 • Sprawdziliśmy również czy jest wspierany nasz język.

 

Niebezpieczeństwo inwestowania na giełdzie

Inwestycje na giełdzie wiecznie wiąże się z jakimś niebezpieczeństwem, choć to ryzyko można obniżyć posiadając właściwą wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Doświadczeni inwestorzy podejmują o wiele więcej wspierających transakcji niż nowi traderzy i nie jest to żaden przypadek. Początkujący raz za razem wybierają niepoprawne decyzje. Ponieważ nie w pełni pojmują zasady rządzące giełdą czy też nie przeznaczają dostatecznej uwagi ważnym wydarzeniom ze świata. Właśnie te wydarzenia po niedługim okresie oddziaływają na zmiany cen aktywów.

Doświadczeni gracze wciąż analizują sytuację rynkową i podejmują decyzje opierając się na pewnych podstawach. Droga od nowego do doświadczonego inwestora jest długa i łatwo się źle nastawić już po zawarciu kilku feralnych inwestycji. Głównie gdy stracimy wówczas część naszego prawdziwego kapitału. Zatem znakomitym pomysłem dla początkujących traderów jest zastosowanie konta demo do nauczenia się platformy. Sprawdzenia śmiałych strategii inwestowania oraz uzyskania doświadczenia.

Wasze opinie na temat brokera Libertex

Nim zdecydujesz się żeby przelać Twoje oszczędności na konto jakiegoś brokera. To zobacz jakie opinie o brokerze Libertex mają inni użytkownicy forum. Najważniejsze to wybrać takiego brokera, który zapewni bezpieczeństwo oraz gwarancję wypłacenia pieniędzy. Nasz zespół pragnie podziękować za wszelkie komentarze na temat brokera Libertex które piszecie. Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Jeżeli pragnąłbyś żeby nasz zespół sprawdził nowego brokera, o którym opinii jeszcze nie posiadamy na naszym blogu. To serdecznie zachęcamy do przysłania wiadomości e-mail z nazwą brokera oraz adresem jego strony internetowej.

Lista Tagów:
Libertex opinie, Libertex brokers, Libertex konto demo, Libertex komentarze, Libertex notowania, Libertex wypłata, Libertex poradnik, Libertex wypłaty, Libertex podatek, Libertex jak grać, Libertex jak inwestować, Libertex forum, Libertex blog, Libertex bonus, Libertex konto testowe, Libertex robot, Libertex jak zacząć, Libertex poradnik, Libertex czy jest wypłacalny.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Kacper pisze:

  Jak ten broker Libertex, widziałem że opinie ma słabe

 2. Gorczyca pisze:

  inwestowałem za jego pośrednictwem przez 4 tygodnie, ale było mnóstwo problemów i usunąłem konto

 3. Farmazon pisze:

  strata czasu na tego brokera, nie polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *