Opinie OlympTrade – forum komentarze

Broker OlympTrade opinie naszego zespołu:

Broker OlympTrade wypłata pieniędzy

Zadecydowaliśmy się to przetestować i przekonać się ile czasu trwa przelew pieniędzy od brokera OlympTrade. Wpierw przeprowadziliśmy prawdziwy przelew na rachunek brokera OlympTrade. Wpłata doszła na konto brokera niezwykle szybko i już po kilku dniach mogliśmy inwestować rzeczywistą gotówką. Nie było też nazbyt wielkich opłat ani prowizji za dokonanie wpłaty. Po kilku dniach testowania platformy nastał czas na wypłatę zapracowanych pieniędzy. Więc wybraliśmy taką samą metodę wypłaty której użyliśmy do przeprowadzenia pierwszej wpłaty. Mieliśmy nadzieję że wszystko pójdzie szybko, aczkolwiek już na samym początku spotkaliśmy się z prowizją dla pośrednika. Jak również z drobną opłatą za wykonanie przelewu.

Od momentu zlecenia transferu na nasze konto musieliśmy oczekiwać dużo ponad 3 dni. Zanim pieniądze wpłynęły na konto. W tym okresie skierowaliśmy pytanie do zespołu technicznego. Pomoc techniczna brokera OlympTrade stwierdziła, iż opóźnienie wynika prawdopodobnie z ograniczeń naszego banku. W związku z tym stwierdzamy, że broker OlympTrade w żadnym wypadku nie będzie za nie odpowiadać. Nie możemy stąd jednoznacznie określić ile czasu trzeba czekać na wypłatę u brokera OlympTrade. Ponieważ zależnie od wybranej metody transferu ten czas może się różnić. W naszym wypadku wynosił sporo ponad trzy dni. W naszym uczuciu było to nazbyt długo i nie uznajemy tego za zaletę brokera OlympTrade.

Jak się rozliczyć z pieniędzy zarobionych u brokera OlympTrade

Pamiętaj iż każdy broker nalicza spread w momencie kiedy rozpoczynasz następną inwestycję, jest to prowizja za pośrednictwo w nawiązaniu transakcji, najczęściej jest to setny czy też tysięczny % od sumy, jaką inwestujesz. Wielkość spread’u zależy jedynie od brokera i może być stała bądź zmienna. Każdy zwrot także ten z inwestycji podlega opodatkowaniu i należy się rozliczyć z zarobionych w ten sposób pieniędzy, w swoim kraju podatkowym. W Polsce do rozliczenia dochodów z inwestycji na giełdzie służy PIT-38, na jakim określane są dochody z kapitałów finansowych jak również z odpłatnego pozyskania pochodnych instrumentów finansowych. Jeżeli nie masz pewności jak wypełnić PIT-38 możesz zasięgnąć porady doradcy prawnego bądź poszukać takiej informacji w internecie, możesz także rozliczyć się online, w takim przypadku wypełnienie PIT’u nie powinno sprawić Ci żadnych problemów.

Pytania odtyczące brokera OlympTrade, na które pragniemy odpowiedzieć.

Chcielibyśmy odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące brokera OlympTrade, jakie otrzymujemy od państwa na nasz adres e-mail. Wybraliśmy tylko te najciekawsze, gdyż większa część z nich się powtarzała:

 • Czy broker OlympTrade jest wypłacalny? – tak, w czasie naszego testu nie było żadnych problemów z wypłatą pieniędzy, nie biorąc pod uwagę całkiem długiego czasu czekania na przelew środków.
 • OlympTrade recenzje – broker OlympTrade recenzje zdobywa od coraz to większej liczby sławnych inwestorów. Sprawdziliśmy na kilku dużych portalach przeznaczonych biznesowi i udało nam się wyszukać mnóstwo ciekawych wiadomości oraz spostrzeżeń na temat niniejszego brokera.
 • OlympTrade scam czy nie? – z całą pewnością nie jest to scam, taka firma jest zarejestrowana.
 • Konto testowe OlympTrade – konto demo jest osiągalne bez konieczności dokonania wpłaty.
 • OlympTrade opinie – broker OlympTrade negatywne opinie na forum otrzymuje bardzo rzadko, najczęściej są spowodowane błędem inwestora. Który za osobistą nieudaną inwestycję obwinia brokera, jednak większa część wypowiedzi jest pozytywna.
 • Najlepszy broker OlympTrade – według naszej opinii istnieje wielu lepszych brokerów, niemniej jest to nasza prywatna opinia. Z całą pewnością część osób może twierdzić że broker OlympTrade jest najlepszy.
 • OlympTrade komentarze – broker OlympTrade negatywne komentarze na forum i facebook’u otrzymuje nieczęsto, na ogół inwestorzy narzekają na długi czas czekania na wypłatę wypracowanych pieniędzy.
 • OlympTrade konto demo – broker OlympTrade zapewnia darmowe konto demo, bez żadnego limitu czasowego. Niestety po wyczerpaniu wszystkich otrzymanych pieniędzy wirtualnych, nie da się dalej z niego korzystać.

 

Emocje i stress

Stres jest nieodłączną częścią inwestowania na giełdzie, jednak złe emocje i stres to najgorsi doradcy. Sama świadomość o możliwości zarobienia czy też straty dużych pieniędzy budzi pewne emocje. Jeżeli jednak staniesz przed wyborem “wypłacić? czy jeszcze zaczekać?”. A na szali będzie się wahać Twoje 50 tysięcy złotych to nerwy będą sięgały szczytu. To jaką decyzję wybierzesz w takiej sytuacji będzie w dużej mierze zależało od twoich emocji. Jeśli umiesz kontrolować swój stress i emocje to masz okazję stać się jednym z najlepszych inwestorów.

W internecie masz możliwość odszukać wiele informacji oraz książek jak radzić sobie ze stresem. Podejmowanie poważnych decyzji, będąc pod wpływem potężnych emocji nie jest dobrym wyjściem, jednak to własnie na tym polega inwestowanie w kontrakty CFD. Istnieje wiele technik, które umożliwiają podnieść kontrolę nad stresem, a nawet kompletnie je stłumić. Wielu doświadczonych inwestorów propaguje między innymi medytację lub ćwiczenie jogi.

Każda inwestycja kojarzy się z ryzykiem utraty kapitału, przed ulokowaniem dowolnej sumy z nadzieją na profit, musisz jednak pomyśleć czy możliwa strata tych pieniędzy w wypadku złej inwestycji nie wpłynie na poziom twojego życia. Jedną z najważniejszych reguł zaawansowanych traderów jest inwestowanie wyłącznie tych środków, których strata nie będzie miała żadnego wpływu dla sposobu ich istnienia. Nie inwestuj pieniędzy, jeśli są Ci niezbędne!

Jeśli posiadasz oszczędności, które miałeś zamiar przeznaczyć np.: Na wakacje lub lepszy samochód to również mocno się zastanów, nim postawisz na na obrót tych pieniędzy. Zawsze licz się z perspektywą straty oraz zupełnie nie nastawiaj się na zysk. Z tego powodu w żadnym wypadku nie będziesz w ciężkiej sytuacji. Jedynie będziesz mile zaskoczony jeżeli pewna inwestycja okaże się udana i na twoje konto wpadnie dodatkowa kwota.

Broker OlympTrade materiały treningowe

Najpopularniejsi brokerzy proponują swoim klientom darmowe konto demo, służące do nauczenia się inwestowania, wypróbowania innowacyjnych strategii jak również wypróbowania platformy handlowej. Działa ono tak jak prawdziwe, pojedynczą różnicą jest nie prawdziwa waluta. Jeżeli jesteś nowym inwestorem to pamiętaj że. “Z każdą następną inwestycją będziesz otrzymywał doświadczenie i popełniał coraz mniej błędów”.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego brokera, pilnowanego przez komisję finansową jak również posiadającego licencje prawne, które zaręczają jego wypłacalność, to zobacz aktualny ranking brokerów CFD. Każdy broker doceniony w rankingu był badany i oceniany przez wielu inwestorów. Przy komponowaniu niniejszego zestawienia braliśmy także pod obserwację opinie i komentarze dotyczące brokera OlympTrade. Znalezione w internecie nie tylko na polskojęzycznych stronach. Ale dodatkowo na angielskich oraz niemieckich forach zadedykowanych biznesowi. Inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem. Dlatego nie inwestuj pieniędzy, których ewentualna strata zdołałaby zmienić poziom Twojego życia.

Pomoc i regulamin brokera OlympTrade nasza opinia

Kontakt z zespołem technicznym brokera OlympTrade był doskonały, na wszystkie pytania uzyskaliśmy odpowiedzi w kilka chwil po zadaniu pytania. Były to bardzo użyteczne informacje i rozwiały wszelkie nasze wątpliwości. Odpowiedzi oferowane przez dział techniczny są na wysokim poziomie.

Również support brokera OlympTrade działa bardzo dobrze, czat na żywo jest doskonałym rozwiązaniem. Łatwo jest otrzymać odpowiedź błyskawicznie. Po zadaniu pytania i szczegółowo wytłumaczyć nasz problem pracownikowi. W ciągu sprawdzania platformy pisaliśmy do supportu z zapytaniem: “W jaki sposób najlepiej wypłacić finanse”. Tak żeby jak najszybciej dotarły na nasze konto prywatne. Dostaliśmy skrupulatną odpowiedź, która ogromnie nam pomogła przy podjęciu końcowej decyzji. Pracownik supportu był niezmiernie uprzejmy. Na prawdę starał się pomóc oraz doradził nam najbardziej atrakcyjną akceptowalną metodę wypłaty pieniędzy.

W regulaminie brokera OlympTrade znaleźliśmy sporo pożytecznych informacji dotyczących między innymi: Instrumentów finansowych proponowanych przez brokera. Dźwigni finansowej z której mogą korzystać początkujący i profesjonalni inwestorzy, a dodatkowo dogłębne informacje odnoszące się do samego brokera. Takie jak adres firmy do korespondencji, rejestr przydatnych numerów telefonicznych. Jak również adresów e-mail, a nawet numery licencji jakie otrzymał broker.

Broker OlympTrade konto demo

Zanim rozpoczniesz inwestować w kontrakty CFD prawdziwą gotówką, powinieneś w pierwszej kolejności zrozumieć platformę handlową. Możesz do tego użyć konto demo. Broker OlympTrade proponuje swoim użytkownikom darmowe konto demo. Zakładając takie konto będziesz miał do dyspozycji wszelkie narzędzia i wykresy, które są oferowane na realnym koncie. Masz możliwość dodatkowo badać bieżące wahania cen oraz inwestować wirtualne finanse w taki sam sposób jak autentyczne.

W dowolnej chwili masz możliwość przełączyć wersję konta na realne. Jeśli tylko dojdziesz do wniosku że jesteś gotowy inwestować autentycznym kapitałem. Konto demo pozwoli Ci uzyskać doświadczenie praktyczne, a nie tylko teoretyczne. Tak jak w przypadku czytania książek o inwestowaniu bądź poprzez oglądania filmów na YouTube. Jeżeli jednakże pragnąłbyś poznać najlepsze strategie inwestowania tudzież zgłębić swoją wiedzę teoretyczną, to pragniemy zaproponować dwie książki. Zenon Komar – “Sztuka Spekulacji” oraz Jack D. Schwager – “Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami”, jakie mogą Ci pomóc w analizie i zrozumieniu zasad rządzących rynkiem.

 
 

Jeśli chcesz poznać opinie innych inwestorów na temat OlympTrade, lub zastanawiasz się jakiego brokera wybrać?
To sprawdź ranking brokerów CFD 2020!
Ranking brokerów CFD Forex został stworzony przez zespół inwestorów.
W oparciu o posiadane wieloletnie doświadczenie, oraz komentarze i opinie tysięcy użytkowników na forum.


 
 

Nasza opinia o OlympTrade

Witryna internetowa brokera OlympTrade niezbyt nas przekonała, kolory przycisków, kompozycja graficzna oraz kolorystyka nie są intuicyjne i mogą sprawiać mylne wrażenie nowym inwestorom. Oprócz tego zbyt notorycznie wyskakuje informacja namawiająca do wpłaty realnych pieniędzy. Wedle naszego doświadczenia nawigacja platformy nie jest intuicyjna. Dużym kłopotem, który dodatkowo uniemożliwiał płynne korzystanie z usług brokera OlympTrade był fakt że domena zacinała się co jakiś czas, albo strasznie długo ładowała, a nawet zawieszała.

Aczkolwiek nie oskarżamy za to brokera OlympTrade dlatego że nie mamy 100% pewności czy tych kłopotów nie wywoływał nasz internet w budynku redakcji czy też komputer z którego w tym czasie korzystaliśmy. Czy też jakikolwiek inny element zewnętrzny nie związany z brokerem OlympTrade taki jak problemy z serwerem.  Jest to jednakże jedynie nasza ocena, która powstaje z prywatnych spostrzeżeń i przemyśleń, każda osoba będzie posiadać inne odczucia na temat rzeczonego brokera. Uważamy więc że dlatego najlepiej jeżeli osobiście wypróbujesz czy broker OlympTrade spełnia Twoje oczekiwania.

Wedle naszej oceny broker OlympTrade nie byłby najlepszym wyborem, dla początkujących i profesjonalnych inwestorów, dlatego że kompozycja strony oraz kolorystyka używana na niniejszej platformie mogą być nadzwyczaj konfundujące dla początkujących kontrahentów. Natomiast niebyt wielka liczba dokładnych wykresów będzie poważnie utrudniać analizę rynkową profesjonalnym inwestorom. Broker OlympTrade opinie na forum dostaje przeważnie pozytywne jednakże są to przeważnie bardzo podejrzane komentarze w stylu “polecam brokera OlympTrade”. Nie mamy wobec tego możliwości oszacować czy te komentarze są na prawdę autentyczne i umieszczone za sprawą wielu inwestorów. Czy może jedna osoba umieściła kilkadziesiąt takich samych opinii na temat brokera OlympTrade żeby namówić nowych kontrahentów do inwestowania pieniędzy.

Broker OlympTrade negatywne opinie naszego zespołu

Naszym zdaniem broker OlympTrade jest dosyć uczciwym pośrednikiem. Jednak ma też swoje wady, które należy brać pod uwagę. Przeglądając obcokrajowe fora dla inwestorów, szczególnie w języku niemieckim i francuskim. Znaleźliśmy sporo wypowiedzi o brokerze OlympTrade. Opinie w większej części były pochlebne, niemniej jednak bardzo krótkie. Składające się z jednego bądź dwóch słów. Ale mała ilość wypowiedzi była krytyczna. Takie opinie studiowaliśmy szczegółowo starając się określić czy są one autentyczne, czy może fałszywe. Spora część inwestorów była niezadowolona z czasu jaki trzeba czekać na przelew pieniędzy z konta inwestycyjnego brokera OlympTrade. Wedle ich opinii byli zmuszeni nazbyt długo oczekiwać nim finanse znalazły się na ich koncie prywatnym.

Jakiego brokera wybrać?

Wybranie platformy handlowej to najważniejsza decyzja dla nowego inwestora. Ponieważ broker pośredniczy przy dowolnej transakcji i to właśnie jemu wysyłamy nasze pieniądze. Powinien zatem być pewny oraz godny zaufania. W tym blogu chcemy zaznaczyć własną opinie o brokerze OlympTrade. Jak dodatkowo dotknąć trochę sprawę zarabiania na giełdzie oraz inwestowania w kontrakty CFD. Wysokość kwoty którą zdecydujemy się zainwestować ma duże znaczenie.

Gdyż im większe finanse inwestujemy, tym większa szansa na profit, jednakże dodatkowo mocniejszy stres. Wbrew pozorom nerwy mogą w dużym stopniu wpłynąć na nasze decyzje. Warto zawsze starać się zachowywać spokój i nie podejmować decyzji pod wpływem chwili. Zdolność logicznego myślenia będąc pod wpływem ogromnego stresu. t niezwykle wartościowa cecha pośród doświadczonych inwestorów.

Konto Demo Broker OlympTrade

Większa część atrakcyjnych brokerów udostępnia bezpłatne konto demo, z reguły rejestracja konta demo nie wymaga udowadniania żadnych danych. Broker OlympTrade dodatkowo nie wymaga dokonywania jakichkolwiek wpłat do aktywacji konta demo. Można w związku z tym bez żadnych wydatków przetestować efektywność platformy. Szybkość egzekucji zamówień oraz jakość połączenia z aplikacją. Bez całkowicie żadnego niebezpieczeństwa straty rzeczywistych pieniędzy. Broker OlympTrade również udostępnia konto demo swoim użytkownikom lecz stosuje ograniczenie budżetu. Oznacza to że mamy do wykorzystania z góry ustaloną kwotę wirtualnej waluty. Która nie odnawia się po wykorzystaniu. Świadczy to że po wykorzystaniu całej kwoty musimy podjąć decyzję czy chcemy przeznaczyć prawdziwe pieniądze na tego brokera. Czy jednak lepiej będzie wypróbować kilka innych platform, zanim podejmiemy decydująca decyzję.

Perfekcyjny broker według naszej opinii powinien oferować odnawialne środki na koncie demo. Tak żeby każdy niedoświadczony użytkownik miał nieograniczoną możliwość dokładnego sprawdzenia platformy pod dowolnym kontem. W toku wykonywania testów okazało się iż kilku brokerów wydziela do tego limity czasu na korzystanie z konta demo. Z reguły był to miesiąc czasu, na przestrzeni którego początkujący inwestor musiał zdążyć nauczyć się wszelkich istotnych funkcji platformy. Po tym czasie konto demo zostało zawieszone i nie było żadnej szansy aby je przedłużyć. Pozostawała wówczas wyłącznie opcja zrealizowania przelewu rzeczywistych pieniędzy. Broker OlympTrade nie wykorzystuje ograniczeń czasowych na koncie demo. Możemy je użytkować aż do momentu wydania wszystkich wirtualnych pieniędzy.

Od czego zacząć?

Jeśli jesteś początkującym inwertorem i nie masz jak na razie zbyt dużego doświadczenia w handlu. To sugerujemy żebyś skoncentrował się na jednej bądź maksymalnie dwóch kategoriach. To jakie dokładnie kategorie wybierzesz zależy jedynie od Ciebie. Niemniej jednak pamiętaj że im bardziej uściślisz swój cel tym więcej czasu będziesz miał możliwość przeznaczyć na dokładną analizę aktualnej sytuacji. Główne kategorie to surowce (złoto, srebro, ropa), akcje firm (Apple, Orlen, CD Projekt), forex (USD/EUR, PLN/EUR, CHF/USD), kryptowaluty (bitcoin, ethereum, xrp), indeksy krajowe (WIG 20, USA 500, Niemcy 30) jak również towary (kawa, cukier, kukurydza). Wybierając jedną kategorię możesz dokładnie przeanalizować historyczne wahania cen i spróbować wyciągnąć wnioski. Powinieneś się zastanawiać co określało zmianę wartości danych aktywów w przeszłości.

Jeśli postanowisz się zająć tylko jedną konkretną kategorią np. krypto-walutami, to po jakimś czasie dostrzeżesz. Dokładnie to że wszystkie informacje z kraju i ze świata zaczniesz analizować przez pryzmat “a jak to wpłynie na kryptowaluty”. Na skutek tego twoje następne inwestycje będą efektem dokładnych przemyśleń. Już nie będą sprawą przypadku tak jak zapewne będzie na samym początku. Większość zawodowych inwestorów także wybiera tylko jedną główną kategorię, a następnie przeznacza jej nawet 80% swojego czasu oraz kapitału inwestycyjnego. Na całym świecie nie ma człowieka, który zna się na wszystkim, wobec tego należałoby już na samym początku wybrać jedną dziedzinę. Przeznaczyć na jej analizę maksymalnie dużo czasu, zamiast rozpraszać go między wszelkie inne kategorie.

Broker OlympTrade opinie na forum

Opinie na forum broker OlympTrade dostaje od inwestorów przeważnie negatywne. Nasz zespół testował konto demo oraz konto real u brokera OlympTrade przez trzy dni. Sprawdzaliśmy jak działają wpłaty i wypłaty u tego brokera oraz jakie komentarze na forum broker OlympTrade zdobywa od profesjonalnych inwestorów.
Jeżeli pragniesz znaleźć sprawdzonego brokera. Takiego tego który zagwarantuje Twoją wypłatę środków w trudnej sytuacji? Więc wybierz rozsądnie, sprawdź ranking brokerów CFD forex.
Następnie oceń który broker jest optymalny dla Twojej taktyki inwestowania.

Broker OlympTrade umożliwia inwestowanie w różnorodne aktywa. Na przykład: kontrakty CFD na akcje potężnych firm, kryptowaluty, surowce a także Forex. Da się na nich mnóstwo zarobić. Ale równie szybko można stracić inwestowane finanse jak również wyjść na zero. Zanim przejdziemy do opisu brokera OlympTrade jak również przedstawiania własnej opinii na ten temat. To chcielibyśmy w pierwszej kolejności przedstawić naszym czytelnikom, na czym się skupiliśmy podczas testu. Najczęściej zadawaliśmy pytania czy broker OlympTrade:

 • oferuje darmowe konto demo,
 • otrzymał niezbędne licencje prawne i jest bezpieczny,
 • nie został umieszczony na listę ostrzeżeń,
 • przekonuje do wpłacania realnych pieniędzy i nakłania do wykonywania sporych wpłat,
 • Jakie opinie ma broker OlympTrade na forum dla biznesmenów,
 • Jakie są nasze odczucia,
 • Weryfikowaliśmy także czy jest obecny Język ojczysty.

 

Niebezpieczeństwo inwestowania na giełdzie

Zarobek na giełdzie zawsze wiąże się z jakimś niebezpieczeństwem, jednakże to niebezpieczeństwo można ograniczyć posiadając adekwatną wiedzę, umiejętności oraz praktykę. Doświadczeni inwestorzy zawierają o wiele więcej pomyślnych transakcji aniżeli początkujący traderzy i nie jest to żaden przypadek. Nowicjusze nierzadko wybierają niepoprawne decyzje. Ponieważ nie w pełni zauważają zasady rządzące giełdą lub nie przeznaczają adekwatnej uwagi aktualnym zajściom ze świata. Właśnie te wydarzenia po krótkim czasie oddziaływają na zmiany cen aktywów.

Fachowi gracze nieustannie rozważają sytuację rynkową oraz podejmują decyzje opierając się na poważnych filarach. Droga od nowego do doświadczonego inwestora najczęściej jest długa i łatwo się źle nastawić już po zawarciu kilku nieudanych inwestycji. Zwłaszcza kiedy utracimy wówczas część naszego prawdziwego kapitału. Dlatego doskonałym pomysłem dla nowych traderów jest użycie konta demo do nauki platformy. Przetestowania innowatorskich strategii inwestowania oraz uzyskania doświadczenia.

Największe zalety brokera OlympTrade w naszej opinii

Największymi zaletami, jakie ma broker OlympTrade są bez wątpliwości artykuły treningowe. Filmy instruktażowe, indywidualne wskazówki z dziedziny inwestowania, ogromna ilość instrumentów finansowych znacznie ułatwiają naukę. Dostępna opcja wypróbowania platformy na koncie demo jak również nawet pomocny terminarz gospodarczy. Sporym walorem brokera OlympTrade jest fakt, iż posiada autorską aplikację internetową. Co w dużym stopniu przyśpiesza podejmowanie decyzji oraz otwieranie inwestycji. W trakcie wykonywania testów zwracaliśmy nadzwyczajną uwagę na zapiski o niebezpieczeństwu powiązanym z otwieraniem inwestycji. Jak również to jaki % klientów inwestujących za pośrednictwem danego brokera odnotowuje straty, niestety w wypadku tego brokera % kontrahentów, którzy notują straty jest całkiem duży.

Poza tym odnajdywaliśmy oficjalnego konta każdego z brokerów na Facebook’u, a następnie czytaliśmy wszelkie komentarze zamieszczone na takim profilu. Znacznym detalem przeprowadzanego za naszą sprawą eksperymentu było zweryfikowanie wiarygodności adresu instytucji każdego brokera podanego na oficjalnej domenie. W kilku wypadkach podczas trwania całego testu zdarzyło się że pod wskazanym adresem nie wyszukaliśmy żadnej siedziby instytucji, ani fizycznego biura. Jednak w wypadku brokera OlympTrade zamieszczony adres został poświadczony i jest prawdziwy.

Kontrakty CFD

Kontrakty różnicy cenowej, nazywane również “Kontrakty CFD”. Umożliwiają inwestorom zyskiwanie za równo na zwiększeniu wartości aktywów, jak i na zmniejszeniu. Co w wypadku giełdy klasycznej jest niewykonalne. Inwestor otwiera kontrakt z brokerem i przewiduje czy wartość wytypowanych aktywów zmaleje czy wzrośnie. O ile jego przypuszczenia się potwierdzą i wartość zmieni się poprawnie z jego przewidywaniami to odnotowuje zysk. Kontrakty CFD dopuszczają użycie dźwigni finansowej, tak zwanego “lewara” do pomnożenia swoich zysków. Większa część brokerów proponuje początkującym inwestorom maksymalną dźwignie na poziomie 1:30. Jednakże biegli inwestorzy mają możliwość ubiegać się o zwiększenie stosowanego poziomu dźwigni.

Typowa dźwignia 1:30 oznacza iż w momencie zawierania kontraktu CFD, inwestowana przez nas kwota zostanie pomnożona 30 razy. Na przykład przelewając na konto brokera 100 zł możemy dowolnie “zainwestować” 3000 zł, i od kwoty trzech tysięcy będziemy zarabiać %. Jeśli wartość zmieni się adekwatnie z naszymi przewidywaniami bądź tracić jeśli popełnimy błąd. Inwestowanie z użyciem dźwigni finansowej jest całkiem ryzykowne, lecz daje możliwość na olbrzymi zwrot przy wykorzystaniu niedużej kwoty własnej. Inwestując u brokerów posiadających licencje prawne nie ma opcji żeby się zadłużyć. Stan naszego konta giełdowego może w najgorszym wypadku spaść do zera. Świadczy to że inwestując wyżej wymienione 100 zł możemy stracić maksymalnie 100 zł. Nie ma możliwości żeby stan konta był mniejszy od zera.

Zanim podejmiesz decyzję!

Przed podjęciem definitywnej decyzji którego brokera wybrać zobacz w sieci najpopularniejsze wpisy i komentarze odnośnie brokera OlympTrade, lub innego który Cię fascynuje. Na tym blogu możesz poznać opinie osób, które miały już styczność z wieloma platformami. Polecają lub odradzają konkretnych brokerów. Nie zapominaj że każdy broker działający na terenie naszego kraju ma obowiązek zdobyć licencje prawne oraz zezwolenia umożliwiające pośredniczenie w podejmowaniu transakcji na terenie UE. Weź pod uwagę iż broker, który jest monitorowany przez krajową bądź europejską komisję finansową zapewnia większe bezpieczeństwo twojego kapitału. Możesz także sprawdzić ranking brokerów oraz porównać Twój wybór, z wyborem innych inwestorów. Dzięki temu dowiesz się jakie miejsce w rankingu zajmuje wybrany przez Ciebie broker i czy jest warty zaufania według innych użytkowników.

Jak założyć konto demo u brokera OlympTrade

Rejestracja konta demo OlympTrade przebiegła bez jakichkolwiek problemów chociaż na stronie nie ma możliwości wybrania naszego języka. Całą rejestrację należy zrealizować w języku angielskim co zapewne będzie kłopotem dla większości osób. Niestety po stworzeniu konta i zalogowaniu się na platformę także nie było możliwości przemiany języka. Zatem całą rejestrację konta demo u brokera OlympTrade jak również wszystkie inwestycje musieliśmy wykonywać w języku angielskim. Było to problematyczne i niezbyt przyjemne dlatego że tłumacz niezbyt dobrze translatuje zawodowe powiedzenia podobnie jak zagadnienia giełdowe.

Przeczytanie warunków umowy w języku angielskim również było dosyć wymagające. Angielski język urzędowy jest trudny do przetłumaczenia w translatorze, a warunki umowy mają bardzo dużo stron treści. Niestety właśnie dlatego poświęciliśmy nie mało czasu żeby właściwie przetłumaczyć i pojąć całą umowę.

W naszym wrażeniu warunki oferowane przez brokera OlympTrade nie są najbardziej korzystne dla nowych użytkowników. Wielu z przetestowanych przez nas brokerów proponuje bardziej interesujące warunki swoim nowym kontrahentom. Broker OlympTrade nie zaręcza bezpieczeństwa w 100% dla swoich użytkowników w każdym aspekcie, ponieważ podkreśla że w niektórych rzadkich wypadkach, może dojść do sytuacji gdy system “stop loss” nie zadziała zbyt szybko. Inwestorzy muszą liczyć się z możliwością utraty swojego kapitału, pomimo zaznaczenia opcji “stop loss”.

Wasze opinie na temat brokera OlympTrade

Nim zdecydujesz się aby przelać swoje oszczędności na rachunek rozliczeniowy jakiegoś brokera. To zobacz jakie opinie o brokerze OlympTrade zostawili pozostali użytkownicy forum. Najważniejsze żeby wybrać takiego brokera, który zapewni bezpieczeństwo i gwarancję wypłacenia pieniędzy. Nasz zespół pragnie podziękować za wszystkie komentarze na temat brokera OlympTrade które piszecie. Wasze opinie są dla nas wielce drogocenne. Jeżeli pragnąłbyś żeby nasz zespół wypróbował nowego brokera, o jakim opinii jeszcze nie posiadamy na naszym blogu. To serdecznie zachęcamy do przysłania wiadomości e-mail z nazwą brokera oraz adresem jego strony internetowej.

Lista Tagów:
OlympTrade opinie, OlympTrade brokers, OlympTrade konto demo, OlympTrade komentarze, OlympTrade notowania, OlympTrade wypłata, OlympTrade poradnik, OlympTrade wypłaty, OlympTrade podatek, OlympTrade jak grać, OlympTrade jak inwestować, OlympTrade forum, OlympTrade blog, OlympTrade bonus, OlympTrade konto testowe, OlympTrade robot, OlympTrade jak zacząć, OlympTrade poradnik, OlympTrade czy jest wypłacalny.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Mroczek pisze:

  Jakie są wasze opinie o OlympTrade czytałem komentarze że trzeba na nich uważać

 2. Natrox pisze:

  inwestowałem za ich pośrednictwem przez kilka miesięcy i rzeczywiście zdarzały się dziwne sytuacje

 3. Alano88 pisze:

  czasami bywa tak że zamykają aukcje bez powodu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *