Opinie Plus500 – forum komentarze

Broker Plus500 opinie naszej redakcji:

Jak założyć konto demo u brokera Plus500

Rejestracja konta demo Plus500 przebiegła bez żadnych problemów aczkolwiek na witrynie nie ma możliwości wybrania naszego języka. Całą rejestrację należy wykonać w języku angielskim co jest kłopotem dla większości użytkowników. Niestety po rejestracji konta i zalogowaniu się na platformę również nie było szans przetłumaczenia języka. Zatem pełną rejestrację konta demo u brokera Plus500 jak również wszelkie inwestycje musieliśmy wykonywać w języku angielskim. Było to dokuczliwe oraz niezbyt przyjemne ponieważ translator niezbyt dobrze tłumaczy zawodowe hasła i zagadnienia giełdowe.

Przeczytanie warunków umowy w języku angielskim również było dosyć utrudnione. Angielski język urzędowy jest ciężki do przetłumaczenia w tłumaczu, a warunki umowy mają ogromnie dużo stron tekstu. Niestety z tego powodu straciliśmy nie mało czasu aby poprawnie przetłumaczyć i zrozumieć całą umowę.

W naszym odczuciu warunki proponowane przez brokera Plus500 nie są najbardziej korzystne dla nowych użytkowników. Wielu spośród sprawdzonych przez nasz zespół brokerów oferuje bardziej interesujące warunki swoim nowym klientom. Broker Plus500 nie zapewnia bezpieczeństwa w 100% dla swoich klientów pod każdym kontem, ponieważ podkreśla że w co poniektórych rzadkich wypadkach, może dojść do sytuacji kiedy system “stop loss” nie zadziała ekspresowo. Inwestorzy muszą brać pod uwagę możliwość straty swojego kapitału, pomimo używania opcji “stop loss”.

Broker Plus500 wypłata pieniędzy

Zadecydowaliśmy się to sprawdzić i przekonać się ile czasu trwa wypłata pieniędzy od brokera Plus500. Wpierw przeprowadziliśmy realny transfer na rachunek brokera Plus500. Wpłata doszła na konto brokera ekspresowo i już po kilku dobach mieliśmy możliwość inwestować realną gotówką. Nie było też zbyt wielkich opłat ani prowizji za dokonanie wpłaty. Po kilkunastu dniach sprawdzania platformy nastał czas na wypłatę zarobionych pieniędzy. Więc postanowiliśmy wybrać identyczną metodę wypłaty jakiej użyliśmy do wykonania pierwszej wpłaty. Mieliśmy nadzieję że wszystko pójdzie szybko, jednak już na samym początku spotkaliśmy się z prowizją dla pośrednika. Jak również z drobną prowizją za wykonanie przelewu.

Od czasu zlecenia przelewu na nasz rachunek bankowy musieliśmy czekać dużo ponad 3 dni. Nim finanse wpłynęły na konto. W tym okresie wystosowaliśmy pytanie do działu technicznego. Pomoc techniczna brokera Plus500 zadeklarowała, że opóźnienie wynika prawdopodobnie z problemów naszego banku. W związku z powyższym stwierdzamy, że broker Plus500 w żadnym razie nie będzie za nie odpowiadać. Nie możemy wobec tego bezsprzecznie określić ile czasu należy czekać na zapłatę u brokera Plus500. Dlatego że zależnie od stosowanej metody transferu ten czas może się różnić. W naszym wypadku wynosił wiele powyżej trzy dni. W naszym osobistym uczuciu było to o wiele za długo i nie uznajemy tego za zaletę brokera Plus500.

Jak się rozliczyć z pieniędzy zarobionych u brokera Plus500

Miej świadomość iż każdy broker nalicza spread w momencie kiedy otwierasz kolejną inwestycję, jest to prowizja za pośrednictwo w nawiązaniu transakcji, zwykle jest to setny bądź tysięczny % od sumy, którą inwestujesz. Wielkość spread’u zależy wyłącznie od brokera i może być stała albo zmienna. Każdy zysk również ten z inwestycji podlega opodatkowaniu oraz powinno się rozliczyć z zapracowanych w ten sposób pieniędzy, w swoim kraju podatkowym. W Polsce do rozliczenia dochodów z inwestycji na giełdzie służy PIT-38, na którym ujmowane są dochody z kapitałów pieniężnych oraz z odpłatnego pozyskania pochodnych instrumentów finansowych. Jeśli nie masz pewności jak wypełnić PIT-38 możesz zasięgnąć rady doradcy prawnego czy też poszukać takiej wiedzy w sieci, możesz także rozliczyć się online, w takim wypadku wypełnienie PIT’u nie powinno sprawić Ci najmniejszych problemów.

Pytania odtyczące brokera Plus500, na które pragniemy odpowiedzieć.

Chcielibyśmy odpowiedzieć na przeważnie zadawane pytania dotyczące brokera Plus500, jakie dostajemy od państwa na nasz adres e-mail. Wyselekcjonowaliśmy tylko te najciekawsze, gdyż większa część z nich się powtarzała:

 • Czy broker Plus500 jest wypłacalny? – w rzeczy samej w czasie naszego testu nie było żadnych problemów z wypłatą pieniędzy, nie biorąc pod uwagę dosyć długiego czasu czekania na przelew środków.
 • Plus500 recenzje – broker Plus500 recenzje otrzymuje od coraz większej części legendarnych inwestorów. Sprawdziliśmy na kilku popularnych portalach poświęconych biznesowi i udało nam się odszukać wiele interesujących wiadomości oraz spostrzeżeń na temat tego brokera.
 • Plus500 scam czy nie? – z całą pewnością nie jest to scam, taka spółka jest zarejestrowana.
 • Konto testowe Plus500 – konto testowe jest udostępniane bez potrzeby dokonania wpłaty.
 • Plus500 opinie – broker Plus500 negatywne opinie na forum otrzymuje bardzo sporadycznie, na ogół są podyktowane pomyłką inwestora. Który za swoją nietrafioną inwestycję obwinia brokera, jednak duża część wypowiedzi jest pozytywna.
 • Najlepszy broker Plus500 – według naszej opinii istnieje wielu lepszych brokerów, niemniej jednak jest to nasza prywatna opinia. Z całą pewnością część użytkowników może twierdzić że broker Plus500 jest najlepszy.
 • Plus500 komentarze – broker Plus500 negatywne komentarze na forum i facebook’u otrzymuje sporadycznie, przeważnie inwestorzy narzekają na długi okres czekania na wypłatę zarobionych pieniędzy.
 • Plus500 konto demo – broker Plus500 oferuje darmowe konto demo, bez żadnego limitu czasowego. Niestety po wykorzystaniu wszystkich dostępnych pieniędzy wirtualnych, nie da się dalej z niego korzystać.

 

Emocje i stress

Nerwy są nieodłączną częścią inwestowania na giełdzie, jednakże złe emocje i stres to najgorsi doradcy. Sama myśl o możliwości zarobienia lub straty znacznych pieniędzy wywołuje pewne emocje. Jednak gdy staniesz przed wyborem “wypłacić? czy jeszcze poczekać?”. A na szali będzie się wahać Twoje 50 tysięcy złotych to emocje będą sięgały szczytu. To jaką decyzję wybierzesz w takiej sytuacji będzie w dużej mierze zależało od twych emocji. Jeśli zdołasz kontrolować swój stress i podniecenie to masz szansę zostać jednym z najwybitniejszych inwestorów.

W sieci masz możliwość znaleźć mnóstwo poradników oraz książek jak radzić sobie ze stresem. Podejmowanie poważnych decyzji, będąc pod wpływem silnych nerwów nie jest najlepszym wyjściem, jednak to własnie na tym polega inwestowanie w kontrakty CFD. Jest multum technik, które umożliwiają wzmocnić kontrolę nad nerwami, a nawet całkiem je stłumić. Wielu zawodowych inwestorów promuje na przykład medytację czy też ćwiczenie jogi.

Każda inwestycja kojarzy się z niebezpieczeństwem straty kapitału, przed zainwestowaniem dowolnej sumy z nadzieją na korzyść, musisz niemniej pomyśleć czy potencjalna strata tych pieniędzy w przypadku nietrafionej inwestycji nie wpłynie na stan twojego życia. Jedną z najważniejszych zasad zawodowych traderów jest inwestowanie jedynie tych środków, których strata nie będzie miała żadnego znaczenia dla jakości ich istnienia. Nie inwestuj pieniędzy, jeśli są Ci niezbędne!

Jeżeli posiadasz odłożone pieniądze, które chciałeś wydać np.: Na odpoczynek czy też nowszy samochód to również porządnie się zastanów, zanim zdecydujesz się na obrót tych pieniędzy. Zawsze licz się z perspektywą utraty oraz nigdy nie nastawiaj się na korzyść. Przez wzgląd na to w żadnym wypadku nie zostaniesz w kłopotliwej sytuacji. Jedynie będziesz mile zaskoczony jeśli jakaś inwestycja okaże się trafna i na twoje konto wpłynie bonusowa kwota.

Broker Plus500 materiały treningowe

Najlepsi brokerzy oferują swoim użytkownikom darmowe konto demo, służące do nauki inwestowania, sprawdzenia innowacyjnych taktyk jak również przetestowania platformy handlowej. Działa ono identycznie jak realne, pojedynczą różnicą jest wirtualna waluta. Jeżeli jesteś niedoświadczonym inwestorem to nie zapomnij że. “Z każdą następną inwestycją będziesz dostawał doświadczenie i popełniał coraz mniej błędów”.

Jeżeli poszukujesz wypróbowanego brokera, kontrolowanego przez komisję finansową jak również posiadającego licencje prawne, które zaręczają jego wypłacalność, to sprawdź najnowszy ranking brokerów CFD. Każdy broker doceniony w rankingu był sprawdzany oraz oceniany przez kilku inwestorów. Przy budowaniu tego rankingu braliśmy także pod ocenę opinie oraz komentarze odnoszące się do brokera Plus500. Odkryte w internecie nie tylko na polskich blogach. Ale dodatkowo na angielskich i niemieckich forach przeznaczonych biznesowi. Inwestowanie wiecznie wiąże się z ryzykiem. Dlatego nie inwestuj pieniędzy, których możliwa utrata zdołałaby odmienić jakość Twojego życia.

Pomoc i regulamin brokera Plus500 nasza opinia

Kontakt z działem technicznym brokera Plus500 był godny podziwu, na wszelkie zapytania dostaliśmy odpowiedzi już po kilku minutach. Były to niezwykle przydatne informacje i rozwiały wszystkie nasze wątpliwości. Odpowiedzi dostarczane przez zespół techniczny były na wysokim poziomie.

Dodatkowo support brokera Plus500 działa dosyć przyzwoicie, chat na live jest kapitalnym podejściem. Można otrzymać pomoc krótką chwilę. Po wysłaniu pytania oraz wnikliwie wyjaśnić nasz problem pracownikowi. W czasie sprawdzania platformy pisaliśmy do supportu z zapytaniem: “W jaką metodą najlepiej wypłacić środki”. Tak żeby jak najszybciej doszły na nasze konto prywatne. Otrzymaliśmy skrupulatną odpowiedź, która na prawdę nas wspomogła przy podjęciu końcowej decyzji. Pracownik supportu był w miarę uprzejmy. Na prawdę próbował pomóc oraz doradził nam najszybszą akceptowalną metodę wypłaty pieniędzy.

W regulaminie brokera Plus500 odnaleźliśmy wiele wartościowych informacji dotyczących między innymi: Instrumentów finansowych proponowanych przez brokera. Dźwigni finansowej z jakiej mogą korzystać niedoświadczeni i profesjonalni inwestorzy, jak również wnikliwe informacje dotyczące samego brokera. Takie jak adres firmy do korespondencji, indeks wartościowych numerów telefonicznych. Jak również adresów e-mail, a nawet numery licencji jakie otrzymał broker.

Broker Plus500 konto demo

Zanim rozpoczniesz inwestować w kontrakty CFD autentyczną gotówką, powinieneś wpierw poznać platformę handlową. Możesz do tego zastosować konto demo. Broker Plus500 oferuje swoim klientom bezpłatne konto demo. Zakładając takie konto będziesz miał do dyspozycji wszelkie narzędzia i wykresy, jakie są oferowane na realnym koncie. Masz szansę również śledzić bieżące wahania cen oraz inwestować wirtualne finanse w taki sam sposób jak prawdziwe.

W każdej chwili zdołasz przełączyć wersję konta na autentyczne. Jeżeli tylko poczujesz że jesteś gotowy inwestować realnym kapitałem. Konto demo pozwoli Ci uzyskać doświadczenie realne, a nie tylko teoretyczne. Tak jak w wypadku czytania książek o biznesie bądź poprzez oglądania filmów na YouTube. Jeżeli natomiast pragnąłbyś zrozumieć wybitne strategie inwestowania i zgłębić swoją wiedzę teoretyczną, to pragniemy zaproponować dwie książki. Zenon Komar – “Sztuka Spekulacji” oraz Jack D. Schwager – “Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami”, jakie mogą Ci pomóc w analizie i pojęciu reguł rządzących rynkiem.

 
 

Jeśli chcesz poznać opinie innych inwestorów na temat Plus500, lub zastanawiasz się jakiego brokera wybrać?
To sprawdź ranking brokerów CFD 2020!
Ranking brokerów CFD Forex został stworzony przez zespół inwestorów.
W oparciu o posiadane wieloletnie doświadczenie, oraz komentarze i opinie tysięcy użytkowników na forum.


 
 

Nasza opinia o Plus500

Strona internetowa brokera Plus500 niezbyt nas przekonała, barwy przycisków, układ graficzny oraz kolorystyka nie są intuicyjne i mogą wywoływać mylne wrażenie niedoświadczonym inwestorom. Prócz tego nadmiernie notorycznie pojawia się informacja namawiająca do wpłacenia realnych pieniędzy. Według naszego odczucia nawigacja platformy nie jest prosta. Poważnym problemem, który dodatkowo zakłócał płynne korzystanie z usług brokera Plus500 był fakt iż strona przycinała się co pewien czas, lub nadzwyczaj powoli ładowała, a nawet zawieszała.

Wprawdzie nie posądzamy za to brokera Plus500 dlatego że nie możemy mieć 100% pewności czy tych kłopotów nie sprawiał nasz internet w budynku redakcji lub laptop z którego w tym czasie korzystaliśmy. Bądź też jakiś inny czynnik zewnętrzny nie związany z brokerem Plus500 taki jak problemy z serwerem.  Jest to niemniej jednak jedynie nasza ocena, która wypływa z prywatnych odczuć i przemyśleń, każda osoba może posiadać odmienne wrażenia na temat rzeczonego brokera. Uważamy więc że z tego powodu najrozsądniej zrobisz jeśli osobiście sprawdzisz czy broker Plus500 spełni Twoje oczekiwania.

Wedle naszej oceny broker Plus500 nie byłby najlepszym wyborem, dla nowych i profesjonalnych inwestorów, ponieważ kompozycja strony jak również barwa używana na niniejszej platformie są bardzo mylące dla początkujących klientów. Dodatkowo niebyt pokaźna ilość analitycznych wykresów może znacznie ograniczać analizę rynkową zawodowym inwestorom. Broker Plus500 opinie na forum zdobywa przeważnie korzystne jednak są to zwykle bardzo płytkie komentarze z rodzaju “polecam brokera Plus500”. Nie mamy tym samym możliwości oszacować czy te komentarze są na prawdę oryginalne i pisane za sprawą wielu inwestorów. Czy może ta sama osoba umieściła kilkadziesiąt takich samych wypowiedzi na temat brokera Plus500 żeby przekonać nowych kontrahentów do inwestowania pieniędzy.

Broker Plus500 negatywne opinie naszego zespołu

Według naszej opinii broker Plus500 jest bardzo dobrym pośrednikiem. Niemniej ma też swoje wady, które wypada brać pod uwagę. Przeglądając obcojęzyczne fora dla inwestorów, głównie w języku niemieckim oraz francuskim. Natrafiliśmy na dużo komentarzy o brokerze Plus500. Opinie przeważnie były pochlebne, chociaż nadzwyczaj krótkie. Składające się z jednego czy też dwóch słów. Ale niezbyt duża ilość komentarzy była negatywna. Takie opinie czytaliśmy szczegółowo starając się określić czy są one rzetelne, czy też fałszywe. Spora ilość inwestorów była niezadowolona z okresu jaki trzeba oczekiwać na przelew pieniędzy z konta inwestycyjnego brokera Plus500. Wedle ich opinii zostali zobowiązani zbyt długo oczekiwać zanim środki dotarły na ich konto prywatne.

Jakiego brokera wybrać?

Wybranie platformy handlowej to najbardziej istotna decyzja każdego inwestora. Ponieważ broker pośredniczy przy nawet najmniejszej transakcji i to właśnie jemu wysyłamy nasze pieniądze. Powinien w związku z tym być pewny i godny zaufania. W tym blogu pragniemy przedstawić naszą opinie o brokerze Plus500. Ale dodatkowo poruszyć nieco sprawę zarabiania na giełdzie oraz inwestowania w kontrakty CFD. Wielkość kwoty którą postanowimy zainwestować ma olbrzymie znaczenie.

Jako że im większe środki inwestujemy, tym większa szansa na profit, jednakże dodatkowo większy stres. Wbrew pozorom złe emocje mogą znacznie wpłynąć na nasze wybory. Należałoby zawsze starać się zachowywać zimną krew i nie rozstrzygać decyzji pod wpływem chwili. Umiejętność sensownego myślenia będąc pod naporem znacznego stresu. t bardzo atrakcyjna cecha wśród zawodowych inwestorów.

Konto Demo Broker Plus500

Większa część atrakcyjnych brokerów oferuje bezpłatne konto demo, w większości wypadków rejestracja konta demo nie potrzebuje weryfikowania żadnych danych. Broker Plus500 dodatkowo nie wymaga realizowania nawet najmniejszych wpłat do aktywacji konta demo. Można w takim razie bez żadnych wydatków sprawdzić skuteczność platformy. Prędkość egzekucji zamówień i jakość połączenia z aplikacją. Bez całkowicie żadnego niebezpieczeństwa straty realnych pieniędzy. Broker Plus500 także udostępnia konto demo swoim użytkownikom jednakże stosuje ograniczenie budżetu. Znaczy to że dostajemy do dyspozycji z góry obliczoną kwotę wirtualnej waluty. Która nie przywraca się po wyczerpaniu. Oznacza to że po wydaniu całej kwoty musimy zadecydować czy chcemy poświęcić prawdziwe pieniądze na tego brokera. Czy jednak lepiej jest sprawdzić kilka innych platform, zanim podejmiemy kategoryczną decyzję.

Dobry broker według naszej opinii powinien posiadać odnawialne pieniądze na koncie demo. Tak aby każdy nowy użytkownik miał bezgraniczną możliwość drobiazgowego sprawdzenia platformy pod każdym kontem. W ciągu przeprowadzania testów okazało się iż kilku brokerów wydziela również limity czasu na korzystanie z konta demo. Najczęściej był to miesiąc czasu, na przestrzeni jakiego nowy inwestor musiał zdążyć nauczyć się wszystkich istotnych funkcji platformy. Po tym czasie konto demo zostało zablokowane i nie było żadnej możliwości aby je przedłużyć. Zostawała wówczas tylko opcja wykonania przelewu rzeczywistych pieniędzy. Broker Plus500 nie stosuje ograniczeń czasowych na koncie demo. Można żeby je wykorzystywać aż do momentu wydania wszystkich wirtualnych pieniędzy.

Od czego zacząć?

Jeżeli jesteś nowym inwertorem i nie masz jeszcze zbyt wielkiego doświadczenia w handlu. To proponujemy abyś skupił się na jednej lub maksymalnie dwóch kategoriach. To które dokładnie kategorie wybierzesz zależy jedynie od Ciebie. Jednak pamiętaj że im bardziej sprecyzujesz swój cel tym więcej czasu będziesz mógł poświęcić na skrupulatną analizę bieżącej sytuacji. Główne kategorie to surowce (złoto, srebro, ropa), akcje spółek (Apple, Orlen, CD Projekt), forex (USD/EUR, PLN/EUR, CHF/USD), kryptowaluty (bitcoin, ethereum, xrp), indeksy krajowe (WIG 20, USA 500, Niemcy 30) jak również towary (kawa, cukier, kukurydza). Wybierając konkretną kategorię masz szansę wnikliwie przeanalizować historyczne wahania cen i spróbować wyciągnąć wnioski. Powinieneś się zastanawiać co wyznaczało zmianę wartości danych aktywów w przeszłości.

Jeżeli zdecydujesz się zająć wyłącznie jedną konkretną kategorią np. krypto-walutami, to po pewnym czasie dostrzeżesz. Dokładnie to że dowolne informacje z kraju i ze świata zaczniesz analizować przez pryzmat “a jak to wpłynie na kryptowaluty”. Wskutek tego twoje następne inwestycje będą efektem wnikliwych przemyśleń. Już nie będą sprawą przypadku tak jak zapewne będzie na samym początku. Znaczna część doświadczonych inwestorów również wybiera tylko jedną kluczową kategorię, a następnie przeznacza jej nawet 80% swojego czasu oraz kapitału inwestycyjnego. Na całym świecie nie ma człowieka, który zna się na wszystkim, zatem warto już na samym początku wybrać jedną dziedzinę. Przeznaczyć na jej analizę maksymalnie dużo czasu, zamiast rozpraszać go między wszelkie inne kategorie.

Broker Plus500 opinie na forum

Opinie na forum broker Plus500 zdobywa ze strony kontrahentów przeważnie niezbyt pochlebne. Nasz zespół testował konto demo oraz konto real u brokera Plus500 przez pięć dni. Sprawdzaliśmy jak działają wpłaty i wypłaty u tego brokera oraz jakie komentarze na forum broker Plus500 zdobywa od profesjonalnych inwestorów.
Jeżeli szukasz wypróbowanego brokera. Takiego jaki zabezpieczy Twoją wypłatę pieniędzy w każdej sytuacji? Więc wybieraj rozsądnie, sprawdź ranking brokerów CFD forex.
Następnie wybierz który broker jest optymalny dla Twojej taktyki inwestowania.

Broker Plus500 oferuje inwestowanie w rozmaite instrumenty finansowe. Na przykład: kontrakty CFD na akcje znanych spółek, kryptowaluty, surowce oraz Forex. Istnieje możliwość na nich wiele zarobić. Lecz równie szybko można stracić inwestowane finanse jak również wyjść na zero. Przed przejściem do opisu brokera Plus500 oraz przedstawiania własnej opinii na jego temat. To pragniemy najpierw przedstawić naszym czytelnikom, na czym się skupiliśmy podczas testu. Najczęściej zadawaliśmy pytania czy broker Plus500:

 • udostępnia bezpłatne konto demo,
 • posiada niezbędne licencje prawne i jest pewny,
 • nie jest wpisany na listę ostrzeżeń,
 • namawia do wpłacania realnych pieniędzy oraz nakłania do wykonania ogromnych wpłat,
 • Jakie opinie ma broker Plus500 na forum biznesowym,
 • Jakie są nasze wrażenia,
 • Analizowaliśmy także czy jest wspierany Język ojczysty.

 

Niebezpieczeństwo inwestowania na giełdzie

Inwestowanie na giełdzie stale łączy się z jakimś niebezpieczeństwem, jednak to ryzyko można zmniejszyć posiadając adekwatną wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Doświadczeni inwestorzy podejmują o wiele więcej opłacalnych transakcji aniżeli debiutujący traderzy i nie jest to żaden przypadek. Początkujący często wybierają chybione decyzje. Ponieważ nie w pełni pojmują prawa rządzące rynkiem albo nie przeznaczają adekwatnej uwagi bieżącym zajściom ze świata. Właśnie te wydarzenia po pewnym okresie wpływają na zmiany cen aktywów.

Doświadczeni gracze bez ustanku oceniają sytuację rynkową oraz podejmują decyzje opierając się na solidnych filarach. Droga od początkującego do zawodowego inwestora najczęściej jest długa i łatwo się źle nastawić nawet po zawarciu kilku nieudanych inwestycji. Zwłaszcza gdy utracimy wówczas część naszego rzeczywistego kapitału. Zatem doskonałym pomysłem dla nowych traderów jest wykorzystanie konta demo do nauki platformy. Wypróbowania różnych taktyk inwestowania oraz zyskania doświadczenia.

Największe zalety brokera Plus500 według naszej opinii

Największymi zaletami, które ma broker Plus500 są bez wątpliwości artykuły treningowe. Filmy instruktażowe, prywatne wskazówki z dziedziny inwestowania, gigantyczna część instrumentów finansowych znacznie ułatwiają naukę. Dostępna opcja wypróbowania platformy na koncie demo oraz bardzo wartościowy kalendarz gospodarczy. Znacznym walorem brokera Plus500 jest fakt, iż dysponuje osobistą aplikację internetową. Co w dużym stopniu upraszcza podejmowanie decyzji i otwieranie inwestycji. W czasie wykonywania testów przykładaliśmy szczególną uwagę na zapiski o niebezpieczeństwu związanym z otwieraniem inwestycji. Jak również to jaki % klientów inwestujących za pośrednictwem danego brokera odnotowuje straty, niestety w przypadku tego brokera % użytkowników, którzy notują straty jest nadzwyczaj duży.

Oprócz tego szukaliśmy oficjalnego konta każdego z brokerów na Facebook’u i czytaliśmy wszystkie komentarze znajdujące się na takim profilu. Ważnym szczegółem realizowanego przez nas testu było zweryfikowanie wiarogodności adresu organizacji każdego brokera zamieszczonego na oficjalnej domenie. W kilku wypadkach podczas odbywania się całego testu zdarzyło się iż pod wskazanym adresem nie wyszukaliśmy żadnej siedziby firmy, ani fizycznego biura. Niemniej w przypadku brokera Plus500 wymieniony adres został zaświadczony i jest wiarygodny.

Kontrakty CFD

Kontrakty różnicy cenowej, czyli “Kontrakty CFD”. Umożliwiają inwestorom zarabianie za równo na zwiększeniu cen aktywów, jak i na zmniejszeniu. Co w przypadku giełdy klasycznej jest niemożliwe. Inwestor zawiera kontrakt z brokerem i spekuluje czy cena wytypowanych aktywów zmaleje czy wzrośnie. Jeżeli jego przypuszczenia się potwierdzą i wartość zmieni się zgodnie z jego spekulacjami to odnosi zysk. Kontrakty CFD dopuszczają wykorzystanie dźwigni finansowej, tak zwanego “lewara” do pomnożenia swoich zysków. Większa część brokerów udostępnia początkującym inwestorom optymalną dźwignie na poziomie 1:30. Jednak doświadczeni inwestorzy mają możliwość ubiegać się o podniesie maksymalnego poziomu dźwigni.

Tradycyjna dźwignia 1:30 oznacza że w momencie zawierania kontraktu CFD, inwestowana przez nas kwota zostanie pomnożona 30-sto krotnie. Na przykład przelewając na rachunek rozliczeniowy brokera 100 zł możemy swobodnie “zainwestować” 3000 zł, i od kwoty trzech tysięcy będziemy zyskiwać %. Jeśli wartość zmieni się prawidłowo z naszymi przewidywaniami albo tracić jeśli się pomylimy. Inwestowanie z użyciem dźwigni finansowej jest mocno ryzykowne, aczkolwiek zapewnia możliwość na olbrzymi zarobek przy użyciu nieznacznej kwoty własnej. Inwestując u brokerów posiadających licencje prawne nie ma możliwości ażeby się zadłużyć. Stan naszego konta giełdowego może w najgorszym przypadku zmniejszyć się do zera. Świadczy to że inwestując wyżej przytoczone 100 zł możemy stracić maksymalnie 100 zł. Nie ma możliwości by stan konta był ujemny.

Zanim podejmiesz decyzję!

Przed przyjęciem ostatecznej decyzji którego brokera wybrać zobacz w sieci najpopularniejsze opinie oraz komentarze odnośnie brokera Plus500, lub innego który Cię przekonuje. Na tym blogu możesz poczytać opinie osób, które miały do tej pory styczność z wieloma platformami. Polecają czy też odradzają niektórych brokerów. Nie zapominaj że każdy broker działający na terenie naszego kraju ma obowiązek posiadać licencje prawne oraz zezwolenia umożliwiające pośredniczenie w podejmowaniu transakcji na terenie UE. Weź pod uwagę iż broker, który jest nadzorowany przez krajową lub europejską komisję finansową oferuje większe bezpieczeństwo twojego kapitału. Możesz również sprawdzić ranking brokerów i porównać Twój wybór, z wyborem profesjonalnych inwestorów. Dzięki temu dowiesz się jakie miejsce w rankingu zajmuje wytypowany przez Ciebie broker oraz czy jest warty zaufania według innych użytkowników.

Wasze opinie na temat brokera Plus500

Nim zdecydujesz się żeby przelać swoje oszczędności na rachunek rozliczeniowy jakiegoś brokera. To sprawdź jakie opinie o brokerze Plus500 napisali inni użytkownicy forum. Najważniejsze żeby wybrać takiego brokera, który zapewni bezpieczeństwo oraz gwarancję wypłacenia pieniędzy. Nasz zespół chce podziękować za wszelkie komentarze na temat brokera Plus500 które piszecie. Wasze opinie są dla nas nader drogocenne. Jeżeli chciałbyś ażeby nasz zespół sprawdził nowego brokera, o którym opinii jeszcze nie posiadamy na naszym blogu. To serdecznie zachęcamy do przysłania wiadomości e-mail z nazwą brokera oraz adresem jego strony internetowej.

Lista Tagów:
Plus500 opinie, Plus500 brokers, Plus500 konto demo, Plus500 komentarze, Plus500 notowania, Plus500 wypłata, Plus500 poradnik, Plus500 wypłaty, Plus500 podatek, Plus500 jak grać, Plus500 jak inwestować, Plus500 forum, Plus500 blog, Plus500 bonus, Plus500 konto testowe, Plus500 robot, Plus500 jak zacząć, Plus500 poradnik, Plus500 czy jest wypłacalny.

Może Ci się również spodoba

12 komentarzy

 1. Drago pisze:

  Gram od kilku miesięcy, polecam dobry broker

 2. IgorTEST pisze:

  Tylko sprawdzam wiarygodność komentarzy, pozdrawiam 🙂

 3. Maciek W pisze:

  według mnie jedna z lepszych platform obsługująca klientów z Polski

 4. Bociek pisze:

  Uczciwy broker ale nalicza duże prowizje

 5. Szkaradny pisze:

  czytałem na forum że plus500 to oszuści, czy to prawda? ktoś może potwierdzić że nie są wypłacalni?

 6. Patryczek pisze:

  ktoś próbował tego brokera? dobry dla początkujących?

 7. Gatuszewski pisze:

  czytałem negatywne opinie na forum że plus500 długo każe czekać na pieniądze

 8. Pawel1993 pisze:

  kilka razy już wypłacałem, nigdy nie miałem żadnego problemu

 9. Jakub Boss pisze:

  trzeba coś wpłacać na start żeby zagrać?

 10. Kamilo pisze:

  dobry broker, polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *