Regulamin

Regulamin strony idmtrader.pl/ zawiera informacje o polityce prywatności, warunkach strony oraz samym regulaminie

Strona idmtrader.pl/ zastrzega że:

  1. Wszelkie treści na blogu komentarzy, publikowane są przez użytkowników na ich własną odpowiedzialność i stają się wiadomościami publicznymi – ze wszelkimi tego prawnymi konsekwencjami.
  2. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia komentarzy:

komentarzy nie mających nic wspólnego z komentowanym artykułem (niezwiązanych z tematem/treścią artykułu).
treści wulgarnych, obscenicznych, obraźliwych – niezależnie od formy publikacji (tekstowa, graficzna, dźwiękowa), również w formie skrótów (wulgaryzmem jest także niepełne użycie słowa, np. d…).
treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.
jakichkolwiek kampanii (politycznych, społecznych czy reklamowych) bez zgody administratora forum.
„spamu” – czyli nadmiernej ilości zbędnych informacji (np. kopia komentarza wcześniej już wysłanego).
awatarów naruszających prawo lub dobre obyczaje.
komentarzy nieczytelnych, czyli zawierających taką ilość błędów ortograficznych lub literowych, że nie można odczytać sensu wypowiedzi, są pisane wyłącznie wielkimi literami lub w ich treści nadużywane są znaki specjalne (nowej linii, spacja, wykrzyknik itd.).
danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł)
prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu itd.
linków oraz odwołań do treści zamieszczonych na innych jasielskich portalach.
uwag dotyczących pracy, pytań do redakcji portalu lub moderacji (pytania i uwagi prosimy kierować za pomocą formularza kontaktowego)

  1. Ponadto przypominamy iż nie należy zamieszczać komentarzy:

propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.)
propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.)
obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego)
zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego)

  1. Zastrzegamy sobie możliwość modyfikacji wpisów naruszających postanowienia tego regulaminu.
  2. Serwis zastrzega sobie prawo do usuwania lub ukrywania wiadomości na podstawie wiarygodnej wiadomości w myśl art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczna.
  3. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu w każdej chwili. Zmiana postanowień regulaminu wchodzi w życie z chwilą jej publikacji.
  4. Wszelkie treści na stronie mogą zawierać linki do programów partnerskich z których mogą zostać naliczone zyski dla autora strony idmtrader.pl/
  5. Strona https://idmtrader.pl/ może promować różne firmy i instytucje finansowe z których może pobierać lub czerpać zyski.
    Informacje dotyczące zamieszczonych informacji na stronie idmtrader.pl/

Inwestując w forex, kryptowaluty, CFD opcje binarne czy inne instrumenty finasowe nie opieraj żadnej decyzji inwestycyjnej na informacjach zamieszczonych na stronie idmtrader.pl/. Nie jesteśmy licencjonowanymi czy zarejestrowanymi konsultantami czy też doradcami. Nie jesteśmy tez zarejestrowani, jako broker czy dealer w oparciu o Komisję Wymiany i Bezpieczeństwa czy innego ciała regulującego. Twórcy tej strony nie mają licencji i kwalifikacji do porad inwestycyjnych. Informacje zamieszczone na tej stronie traktuj jako reklama lub wykorzystywane do celów edukacyjnych Strona została stworzona jako strona informacyjna, linki które zamieszczone są na tej stronie prowadzą bezpośrednio do brokerów. Zanim zaczniesz inwestowanie koniecznie zapoznaj się z Ostrzeżeniem o ryzyku zamieszczonym na stronie danego brokera. Ranking brokerów został stworzony przez stronę idmtrader.pl/ i jest opinią tylko i wyłącznie strony idmtrader.pl/. Każdy chcący inwestować w papiery wartościowe, opcje czy opcje binarne, robi to na własną odpowiedzialność. Strona idmtrader.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za poniesione straty w wyniku których inwestor utracił swoje pieniądze. Inwestowanie i handel to działania oparte na spekulacjach i niosą za sobą ryzyko. Każdy może stracić wszystko lub większość wartości swojego konta I nie powinien angażować się w takie działania bez poszukania wykwalifikowanego doradcy. Portal doradza aby nie ryzykować kapitału na którego stratę użytkownicy nie mogą sobie pozwolić. Portal nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podejmowane przez jego użytkowników. Materiały znajdujące się na stronach portalu nie stanowią oferty oraz nie są rekomendacjami w rozumieniu „Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi”..Treści znajdujące się na stronach portalu są wyłącznie wyrazem opinii i poglądów osób tworzących portal i tylko w ten sposób powinny być interpretowane. Treści zawarte na stronie są własnością strony idmtrader.pl/, rozpowszechnianie, publikacja lub wykorzystanie tych treści jest zakazane. Strona idmtrader.pl/ w przypadku naruszenia tych postanowień, zastrzega sobie prawo do wstrzyknięcia postępowania sądowego.